L'Oreal Paris, Feria Color (stara wersja)

L'Oreal Paris, Feria Color (stara wersja)

Kolor na włosach wychodzi rewelacyjnie. I jest zgodny z tym co na opakowaniu piszą. Pierwszy raz się z tym spotkałam :)

zdradziłam i żałuję

używałam kilkukrotnie różnych odcieni brązu (najbardziej pasował mi brazilian brown) i za każdym razem było SUPER
plusy obiektywne za:
- łatwe nakładanie
- miękkie i błyszczące włosy
- wielowymiarowy, naturalnie wyglądający kolor
- świetną odżywkę dodawaną do farby
- stopniowe wymywanie - odrosty późnowidoczne
plusy subiektywne:
- błysk w oczach kilku facetów

zdradziłam Ferię ostatnio na kaszmirową Palette i pierwszy raz od dawna czekam na odrosty :-((

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobra :)

używałam dosyć często gdy farbowałam włosy na rudo, żadna inna farba dostępna w drogerii nie ma aż tylu ładnych soczystych odcieni :) zdarzyło mi się także sięgnąc po fiolet i granatową czerń z tej serii i też się nie zawiodłam :) zawsze uzyskiwałam lśniący, głęboki, intensywny kolor, włosy nie niszczyły się ani trochę (prawdopodobnie zasługa bardzo fajnej odżywki tudzież mojej miłości do wszelkiej maści maseczek :P)
ma w zasadzie tylko jedną wadę: kolor wymywa się :( i dlatego tylko **** a nie pięć

superrr

Uzywam Loreal feria kolor 3D -kolor mango-czyli boski rudy,co tu duzo mowic-loreal ma chyba najwieksza game kolorow rudych i kazzdy moze cos wybrac-oczywiscie zalezy tez od sklepu.Ja wymyslilam sobie kolor w glowie potem poszukalam i znalazlam loreal i to bylo to, wszyskie inne farby wychodzily nie tak jak chcialam,kolor jest intensywny,pieknie blyszczy,nie wysusza wlosow,ma super odzywke po ktorej wlosy sa gladkie,odzywka jest duza wiec starcza na wiecej razy,opakowanie bardzo wydajne,bardzoo,super sie ja naklada, ma przyjemny zapach,nie dusi.Probowalam roznych farb ale obecnie uwazam ze loreal jest najlepszy.Kolor wyszedl jak na zdjeciu, troche mnie to jednak kosztuje gdyz mam geste krecone wlosy dlugie wiec potrzebuje 2 farby-ale czego sie nie robi dla pieknych wlosow

Tragedia!!!!!!!!!!!!

Matko boska, to był koszmar, kupiłam odcień 102 Ice Blonde, miał być mrożny popielaty blond, na moich włosach o odcieniu średniego blondu wyszedł kurczak i to na dodatek gdzieniegdzie różowy(tam gdzie już miałam wczesniej platynowe pasemka). musiałam się poratować lekkim brązem. polecam garnier color naturals:)
A co do ferii, to strasznie mnie głowa szczypała w trakcie farbowania, no po prostu tragedia....

Świetna :)

Mam kolorek 92 bardzo jasny blond beżowo-opalizujący,jak dla mnie super :p Kolor bardzo ładny ,podobny do tego na opakowaniu,nie ma mowy o jakiś żółtych odcieniach,niesamowity blask,włosy nie są bardzo wysuszone ,zniszczone,w opakowaniu załączona jest odżywka pielęgnacyjno-ochronna,która wystarcza na min.10 aplikacji.Po wielu eksperymentach z farbami do włosów dla mnie Feria jest najlepsza i jestem jej wierna od prawie 2 lat ;)

Używam tego kosmetyku od:ok. 2 lat
ilość zużytych opakowań: oj duża :)

Nic specjalnego

Używałam już chyba wszystkich rodzajów farb jakie są dostępne na rynku, a to dlatego , ze farbuję włosy od jakiś 8 lat i uwielbiam eksperymentować.
Ta farba zachwyciła mnie na jakiś...tydzień.Potem kolor poprostu stał sie matowy,zupełnie niespecjalny, wyblakł jednym słowem .I tak było za każdym razem kiedy jej używałam. Nie zaszkodziła moim włosom , nie zniszczyła ich , ale od farby wymagam także pieknego koloru , w końcu ma farbować.

Ulubiona

Naprawdę fajna farba,używam jej od wielu lat.
Mój ulubiony odcień to 92 Iridescent blond czyli jasny beżowo perłowy blond. Zasługuję na dużą uwagę głownie dzięki temu,że nie ma żółtego odcienia,ale naprawdę śliczną beżową poświatę.
Ogromny plus za odżywkę dołączoną do opakowania.

polecam :)

Używam bardzo długo już tej farny. Kolor: Black Cherry. Bardzo ładny żywy kolor. Nie blaknie szybko, włosy są błyszczące. Mozna podzielić farbę na 2 razy i zawsze tak robię bo mam krótkie włosy. Wystarczy odlać połowę utleniacza i farby do innej buteleczki i gotowe, a reszta zostaje do następnego farbowania. Jestem naprawdę zadowolona, szczerze polecam :)

Bardzo lubię :)

Przyjemna w użyciu. Łagodna dla skóry, jak na farbę ładny zapach. Dobrze pokrywa włosy. Kolor wychodzi taki jak na opakowaniu. Rozjaśnia włosy nawet kilka ton bez potrzeby rozjaśniacza. Dołączona do opakowania odżywka jest skuteczna. Wady - ciężko wydobyć cały specyfik z aplikatora (u mnie zawsze zostaje trochę na dnie). No i uważam, że powinna byc możliwość wygodnego podzielenia farby na dwa użycia (mi na farbowanie samych odrostów wystarcza pół opakowania).

***

Również miałam odcień 21 Deep Blue i przyznam, że byłam całkiem usatysfakcjonowana. Farby jest dużo - wystarczy jej na solidne pokrycie długich włosów (co nieczęsto się zdarza w przypadku innych, podobnych produktów). Pachnie przyjemnie, a jej zapach pozostaje na długo na włosach (co bardzo mi odpowiada).
Ogromny plus za łatwość aplikacji i świetną odżywkę, która rewelacyjnie pielęgnuje włosy.
Farba intensywność zachowuje przez około 3 tygodnie, później powoli kolor zaczyna gasnąć.

Użyłam tego kosmetyku jednokrotnie/ ilość zużytych opakowań: 1

dziwne to...

Użyłam dwukrotnie koloru 21 Deep Blue. Jestem rozczarowana tą farbą. Pojemność solidna, farba pachnie całkiem znośnie, dołączona odżywka jest naprawdę bardzo dobra. Nakłada się na wilgotne włosy, co w moim przypadku jest minusem, bo moje włosy pod wpływem wody niemiłosiernie się plączą. Dwa razy farba nie pokryła wszystkich włosów, no ale może to już wina mojej mamy, która mi farbuje włosy. Kolor nie wyszedł taki, jak powinien - tego granatu w czerni prawie nie było, poza tym za drugim razem kolor był nieładny w ogóle. Po paru myciach musiałam z lupą szukać go na głowie, bo gdzieś się zmył! Zwłaszcza za drugim razem szybko zniknął. Spod spodu ciągle wyziera resztka czerwonej Ferii Color Booster, której używałam rok temu - jakoś nie mogę tą farbą pokryć tamtej - uparta jakaś, czy co? Nie zauważyłam, żeby produkt ten niszczył włosy. Dołączone rękawiczki są naprawdę super. No ale ogólnie jak ja mogę to polecić? Może inne kolory są lepsze, nie wiem. Dam jeszcze szansę takiemu samemu kolorkowi, ale z serii Recital Preference i zobaczymy jak to z tym L'Orealem jest.

PRZEREKLAMOWANE

Co do L'OREALa to to że jest przereklamowany to chyba już każdy się przekonał kto używał jakiegokolwiek kosmetyku tej marki. Co do farb do włosów to przede wszystkim są za drogie teraz to już ok. 30 zł, być może ciemne kolory trzymają sie do 3 m-cy, ale blondy nie dość, że niszczą włosy to zmywają sie po 2. góra 3.tygodniach....
Dodatkową gwiazdkę dam za fajną odżywkę która dołanczana jest do każdego opakowania i za to że nie raz w dużych marketach sprzedają ją z szamponem lub odżywką gratis...