OnlyBio, Hair Cycling, Dwufazowa odżywka wygładzająco-ochronna

OnlyBio, Hair Cycling, Dwufazowa odżywka wygładzająco-ochronna

Cena PLN 19.99

Wygładzająco-ochronna odżywka do włosów bez spłukiwania OnlyBio z linii Hair Cycling Odżywienie przywraca blask i witalność włosom zniszczonym, matowym i kruszącym się. Posiada formułę wzbogaconą o olejek z awokado, roucou i ekstrakt z zielonej herbaty oraz złożony zapach:
- nuty głowy: wiśnia, cytryna
- nuty serca: kokos, puder
- nuty bazy: drzewo sandałowe, wanilia

Odżywka do włosów w sprayu Hair Cycling działa wygładzająco, jednocześnie chroniąc je przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych i wysokiej temperatury.

HAIR CYCLING to cykliczny program pielęgnacyjny, który zapewnia włosom kompleksową regenerację, odpowiednie nawilżenie i niezbędne odżywienie.
Oto przewodnik po idealnym zestawie na każdy dzień Twojej nowej rutyny pielęgnacyjnej:

Pierwszy dzień: włosy narażone na częste zabiegi stylizacyjne lub farbowanie wymagają systematycznej, intensywnej pielęgnacji. Produkty z serii REGENERACJA, wzbogacone o proteiny wzmacniające, oferują pełne wsparcie dla włosów osłabionych i uszkodzonych, przywracając im witalność i zdrowy wygląd.

Drugi dzień: Włosy mogą być intensywnie wysuszone przez czynniki zewnętrzne oraz stosowanie urządzeń do stylizacji na ciepło. Aby przeciwdziałać tym problemom, produkty z serii NAWILŻENIE pomagają uzupełnić utraconą wilgoć we włosach, przywracając im naturalny połysk i miękkość.

Trzeci dzień: Kluczowym elementem utrzymania włosów w doskonałej formie jest ich odpowiednie odżywienie. Produkty należące do linii ODŻYWIENIE, które są bogate w oleje, korzystnie wpływają na kondycję łuski włosa. Dzięki nim struktura włosa jest wzmacniana, co pomaga zapobiegać jego łamaniu się i kruszeniu. Dodatkowo, te produkty nadają włosom gładkość i ułatwiają rozczesywanie, zapobiegając plątaniu się pasm.

w sprayu
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna
Struktura
lekkie
do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
wygładzające, nabłyszczające, nawilżające, regenerujące
zapachowa

bardzo dobry produkt

To najlepsza odżywka do włosów jaką stosowałam.
Moje włosy są ciężkie i bardzo słabo się rozczesują, ale odkąd zaczęłam go stosować, nie mam już tego problemu. Nakładam produkt zaraz po umyciu.
Po rozprowadzeniu produktu włosy rozczesują się momentalnie.
Opakowanie jest wygodne i widać ile zostało produktu, a atomizer świetnie się sprawdza i równomiernie rozprowadza produkt na włosy.
O czym warto wspomnieć to zapach, który jest bardzo przyjemny.
To zdecydowanie mój hit.

bardzo dobry produkt

Produktów bez spłukiwania nie używam zbyt często, bo boję się obciążenia włosów i przedwczesnego przetłuszczania.
Kupiłam ten produkt w promocji próbkowej w Rossmannie, dzięki temu mogłam wraz z nim wypróbować inne produkty z tej linii.
Chyba w niej nie ma według mnie bubla.
Ta konkretna odżywka na moich niskoporowatych włosach daje efekt wygladzenia, dociążenia, dodaje blasku i ułatwia rozczesywanie.
Użyta z umiarem nie wpływa na świeżość, przyjemnie pachnie i regeneruje włosy.
Zdecydowanie polecam ten produkt,w tym przedziale cenowym - super.

Wykorzystała: kilka próbek

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 5

OnlyBio Hair Cycling, Dwufazowa odżywka wygładzająco-ochronna to produkt przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji włosów. Zawiera dwufazową formułę, która łączy fazę wodną i olejową, aby zapewnić intensywne nawilżenie i ochronę przed uszkodzeniami. Odżywka ułatwia rozczesywanie, dodaje włosom blasku i sprawia, że stają się miękkie i gładkie. Jest lekka i nie obciąża włosów, co czyni ją odpowiednią do codziennego użytku. Może być jednak zbyt lekka dla bardzo suchych lub zniszczonych włosów.

Super!

Ten zapach. I love it! Jest piękny i świetnie utrzymuje się na włosach. Idealnie wygładza moje niesforne włosy. Opakowanie bardzo wygodne i produkt jest przede wszystkim bardzo wydajny, nie obciąża włosów.

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

sylikony na pierwszych miejscach uniemożliwiły odżywienie moich włosów

Po pojawieniu się całej serii w sklepach od razu po nią pobiegłam, przekonał mnie zapach. Skusiłam się na olejek i odżywkę, bez przeczytania składu.. Gdybym to zrobiła, prawdopodobnie wybrałabym tylko jeden z tych dwóch produktów. Po pierwsze, nie nazwałabym tego produktu odzywką skoro na pierwszych miejscach w składzie są sylikony. Zamiast odżywki jest to produkt chroniący nasze włosy przed uszkodzeniami. Wszystko inne nie przebije się przez nie.
Produkt dwufazowy, który trzeba wstrząsnąć, ale nie jest to problem. Atomizer jest bardzo przyjemny, wylatuje delikatna mgiełka, a to nie jest standard przy kosmetykach w takich opakowaniach. Wydajność nie zachwyca, wręcz powiedziałabym, że jest słaba. Ten wspomniany zapach... no piękny. Czuć go jeszcze przez trochę od aplikacji, nie jest on super intensywny ale zdecydowanie rozczesywanie włosów po ich umyciu jest dużo przyjemniejsze.
Co do samego działania kosmetyku.. no szczerze mówiąc nie zauważyłam żadnego odżywienia, włosy nie stały się jakoś bardziej miękkie czy nawilżone. Ułatwia rozczesywanie ale to tyle co rzuciło mi się w oczy.
Podsumowując, gdyby nie zapach "odżywki" na produkt nie zwróciłam na niego uwagi.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

• Zapach: 4

Pozytywne zaskoczenie

Jestem dużą fanką standardowej odżywki termoochronnej z onlybio więc kiedy zobaczyłam że tworzą nową a moja już się kończy stwierdziłam że jest to dobry moment żeby ją wypróbować.

Pierwsze co na pewno rzuca się w oczy, a właściwie w nos to bardzo ładny zapach. zapach jest delikatniejszy niż w tej ich standardowej mgiełce ochronnej natomiast niestety dla mnie nie jest on zapachem drzewa sandałowego ja osobiście czuję w nim jedynie kokos i wiśnie. Zapach utrzymuje się na włosach bardzo długo.

Uważam też że cena tej mgiełki ochronnej jest naprawdę atrakcyjna bo na przecenie w Rossmanie jest to około 16 zł.

Jestem też bardzo zadowolona z opakowania ponieważ tutaj jest ono przezroczyste nie muszę się zastanawiać ile tej mgiełki mi zostało ponieważ od razu widać jak ona ubywa.

Jedyny mój zarzut do tego produktu jest taki że wydaje mi się że jest dużo mniej wydajny niż inne produkty Onlybio.

Jeśli chodzi o samo działanie produktu to mam wrażenie że włosy są bardziej wygładzone, jakby nawilżone

Opakowanie ma w sobie atomizer który wytwarza naprawdę delikatną mgiełkę włosy nie plączą się po nałożeniu produktu. Ja jestem bardzo zadowolona

• Opakowanie: 5

Genialna odżywka za niewielkie pieniądze

To absolutnie najlepsza dwufazowa odżywka bez spłukiwania jaką miałam.

Najlepiej sprawdza mi się zaraz po umyciu włosów - dzięki swojej konsystencji, która nie jest zbyt wodnista, a zarazem nie tak gęsta by zapychać atomizer, idealnie rozprowadza się po włosach. Wiadomo że mając dwie fazy, przed każdym użyciem musimy nią wstrząsnąć, ale to nie jest uciążliwe.

Włosy po jej użyciu są miękkie, pachnące, a co najważniejsze - idealnie się rozczesują. Moje z natury kręcące się włosy lubią się plątać, a dzięki tej odżywce czesanie jest łatwe i przyjemne.

Do tego ten kokosowy zapach! Jako fanka kokosu no.1 nie mogłam przejść obok niej obojętnie i ani trochę się nie zawiodłam.

Ta odżywka to mój hit!

Polecam!

Kolejny produkt od OnlyBio ,z którym się polubiłam.

Opakowanie produktu jest bardzo ładne i estetyczne. Atomizer ułatwia, szybkie i równomierne zaaplikowanie produktu na włosy.

Zapach bardzo mi się spodobał ,jest bardzo słodki i jak dla mnie nie drażni nosa, a wręcz zachęca do korzystania z produktu.

Mgiełka na moje oko jest dość wydajna, ponieważ nie trzeba użyć jej dużo, aby zobaczyć efekt.

Kosmetyk nie obciąża, ani nie przetłuszcza włosów. Używając tego produktu mam poczucie ,że moje włosy są solidnie chronione przed czynnikami zewnętrznymi oraz wysoką i niską temperaturą. Mgiełka świetnie też wygładza włosy ,które są widocznie nawilżone.

Kolejny dobry kosmetyk firmy OnlyBio

Kosmetyki OnlyBio do pielęgnacji włosów są przeze mnie i córkę bardzo lubiane. Zmieniamy , testujemy nowości.

Tym razem padło na odżywkę. Młoda ma kręcone, puszące się, ciężkie włosy, które strasznie się plączą.
Moja czupryna też lubi sprawiać różne problemy.

Odżywka wpasowala się idealnie w nasze potrzeby.
Jest bardzo wydajna , nie obciąża włosów. Po jej użyciu kosmyki są wygladzone , łatwiej się rozczesują. Wyglądają dobrze , odzyskują naturalny blask.

Gdyby nie ten zapach...

Kosmetyk znajdziemy w estetycznej butelce z atomizerem, który dobrze rozpala produkt i nie pluje. Jest bardzo wydajny. Jeżeli chodzi o zapach, to dla mnie nie. Jest on dla mnie zbyt słodki i mdły, kokos zabija wszystko. Jest to najmniej trafiony zapach z całej serii.
I tyle z minusów!

Mgiełka nie obciąża włosów, nie skleja ich ani nie strączkują, idealna do codziennego stosowania. Stosowana na sucho szybko znika z włosów, pozostawia je odżywione, miękkie i sypkie. Ogromną zaletą jest multifunkcyjność tej odżywki i to że możemy jej użyć również na wilgotne włosy jako termoochrona. Ogólna stosowanie odżywki było bardzo przyjemne, a efekt wygładzenia jest wyraźnie zauważalny.

Używa produktu od: próbka

• Opakowanie: 5

Cudowna odżywka do włosów!

Odżywka do włosów Hair Cycling by OnlyBio to prawdziwa perełka w mojej codziennej pielęgnacji. Mam włosy długie, cienkie i podatne na puszenie. Ta odżywka rewelacyjnie je nawilża i wygładza, ułatwiając rozczesywanie nawet po umyciu. Konsystencja jest gęsta, co sprawia, że łatwo się rozprowadza i nie spływa z włosów. Zapach jest subtelny i świeży, co bardzo mi odpowiada. Opakowanie jest praktyczne, łatwe w użyciu i wygodne do przechowywania. Polecam szczególnie osobom z suchymi i łamliwymi włosami, które potrzebują intensywnej nawilżającej pielęgnacji.

Używa produktu od: próbka

Dwufazowe odżywienie

Bardzo fajny produkt, który zapewnia kompleksowe odżywienie włosów. Jest to dwufazowa odżywka, która wygładza i chroni włosy przez negatywnymi czynnikami, takimi jak używanie urządzeń do stylizacji na gorąco. Ja stosuję ją przed każdym suszeniem i prostowaniem włosów. Odżywka świetnie chroni oraz nawilża włosy. Warto wspomnień o jej bogatym składzie między innymi z wiśnią cytryną, kokosem, czy drzewem sandałowym. Dodatkowo znajdziemy tutaj olejek roucou, ekstrakt z zielonej herbaty, czy olejek awokado. W połączeniu z innymi produktami z tej linii tworzą bardzo fajne trio. Moje włosy odzyskały blask, odpowiednie nawilżenie i zostały zregenerowane