Maybelline, Fit Me !, Concealer

Maybelline, Fit Me !, Concealer

Pojemność 6,8 ml

Nie posiada olejków, wosków ani talku przez co nie zatyka porów. Może być stosowany na niedoskonałości skóry jak i pod oczy. Skóra po nim będzie świeża i zadbana. Testowany dermatologicznie, bezzapachowy. Posiada 6 odcieni.

Niezły

Nie jest to mój ulubiony korektor, ale daje radę.
Kolor 05 jest jasny, lekko różowy. Korektor dobrze się nakłada, stapia z podkładem. Nie wchodzi w załamania skóry. Trzyma się cały dzień.
Krycie jest średnie, nie zakrywa mocniejszych cieni. Nie rozświetla.
Opakowanie jest wygodne, ale bardzo szybko wycierają się wszystkie napisy.

Idealny

Osobiście jest to jeden z moich ulubionych korektorów. Ma cudowną lekka konsystencję lecz pomimo tego super kryje. Okolice pod oczami są pięknie rozświetlone przez cały dzień. Kryje również niedoskonałości czy blizny po trądziku. Nie zbiera się w zmarszczkach w ciągu dnia. Jedyną jego wadą jest niedopasowywanie się do każdego podkładu. W mojej kosmetyczce jest kilka podkładów z którymi sie nie lubi. Nie chce się wtapiać i robi plamy lecz jest to tylko garstka produktów z którymi nie chce współpracować.

Lekki korektor

Korektor do stosowania na codzień. Nie wysusza skory. Efektownie rozjaśnia since pod oczami. Nie ma niestety najlepszego krycia dla niedoskonałości. Łatwy do rozprowadzenia ma delikatna i lekką konsystencję. Super opakowanie do torebki.

Szukasz delikatnego korektora o średnim kryciu? To coś dla Ciebie.

Fit Me jest bardzo przyjemnym korektorem, dla dziewczyn które nie zmagają sie mocnymi cieniami pod oczami. Dla tych z Was które nie lubią ciężkich korektorów on nada sie doskonale, jest bowiem tak lekki ze nie wyczuwalny. Korektor ma wygodny aplikator, ja za pomocą niego nakładam korektor pod oczy robiąc trójkąt w celu rozświetlenia okolic pod oczami, potem ten trójkąt wklepuje mini blenderem. Nie ma absolutnie żadnego problemu przy aplikacji, ładnie tez się wtapia w skórę i kryje cienie, które akurat w moim przypadku są ale nie jakieś strasznie ciemne, myślę że takie jakie ma większość z nas :) czyli jest gorzej jeśli jesteśmy nie wyspane. Korektor ładnie te moje cienie zakrywa i robi to w taki naturalny sposób, nakładam korektor rownież na powiekę co daje mi bazę pod cienie których na codzień używam. Dzięki temu zabiegowi cienie super sie trzymają przez calutki dzień, kiedy mam jakieś wieczorne wyjście czy imprezę i nakładam ciemne cienie to Fit Me rownież wspaniałe daje radę. Nie zauważyłam aby korektor wchodził w zmarszczki, to się u mnie nie zdarzyło, jak i to aby ściemniał czy nie dobrze sie zachowywał. Na uwagę zasługuje rownież fakt jego trwałości która sprawia ze korektor jest z nami przez cały dzień. Ja nakładam go o godzinie 6 rano i zmywam makijaż około 22 i wtedy korektor wyglada równie dobrze, no oczywiście nie tak świetnie jak zaraz po nałożeniu ale daje radę, jestem zadowolona. To świetny średnio kryjący korektor który bardzo dobrze sie sprawdza i polecam go wam serdecznie a najbardziej tym z was które nie zmagają się z dużymi cieniami pod oczami i potrzebują niewielkiego acz naturalnego i lekkiego krycia. Aha, zapomniałam dodać ze posiadam kolor najjaśniejszy.

Średnie krycie i średnia trwałość

Zakupu dokonałam zachęcona niezłymi recenzjami na Wizażu. Korektor dobrze rozprowadza się na skórze i ładnie z nią stapia zmieniając konsystencję na bardziej pudrową. Dobrze mi się używa z fluidem Bielenda Make Up Academie Matt i pudrem Max Factor Creme Puff. Przy mojej mieszanej cerze dobrze sprawdzał się pod oczy, nie podkreślał zmarszczek ani nie zbierał się w nich. Poziom krycia oceniam jako średni - dla mnie to jednak trochę za mało - podobnie z trwałością - oczekuje czegoś więcej. Nie przesuszać skóry, nie powodował podrażnień. Opakowanie w sumie niczym się nie wyróżnia, jest w porządku, nie sprawiało mi kłopotów. Aplikator też ok. Wydajność również na przeciętnym poziomie.

Dobry na co dzień

Ten korektor do tej pory sprawdza mi się najlepiej ze wszystkich drogeryjnych, jakie wypróbowałam. Jest lekki, łatwo wtapia się i w skórę i w podkład, dobrze 'przyjmuje' puder i ogólnie dobrze mi się z nim pracuje. Stosuję go też czasami na twarzy i nie jest jakiś mega kryjący, więc często dalej coś tam prześwituje, ale daje to naturalne wykończenie i wygląda ładnie. Jest przystępny cenowo i wg. mnie stosunek jakości do ceny sprawia, że warto po niego sięgnąć. Ja używam koloru "Sand" (20), i bardzo polecam go Paniom o ciepłej (czy nawet "żółtawej") tonacji skóry - wygląda bardzo dobrze! Nie jest też on nie wiadomo jak trwały, ale cały dzień w pracy wytrzymuje jeśli jakoś nie trę mocno okolic oczu.

Nie dla mnie

Mam 35 lat i sucha skórę.
Mnie, przede wszystkim, zniechęcił wgryzaniem się w zmarszczki pod oczami.
Słabo kryje, szybko się ściera, więc muszę nakładać dużo, robi się ciężki a co za tym idzie uwydatnia zmarszczki.
Można kupić wiele lepszych w tej cenie.

Na letnie, leniwe dni, gdy nie potrebuje dużego krycia.

Korektor kupiłam przed okresem letnim, w odcieniu 15 z myślą używania go w wakacje, przy lekkim makijażu. I właśnie w takim przypadku bardzo go lubię.
Korektor ma przyjemna kremową konsystencje. Jest dosyć lekki, co jest dla mnie odskocznia od ciężkich kryjących korektorów. Ma lekkie krycie, wiec dla osób nie akceptujących takich korektorów nie będzie ulubieńcem. ładnie rozświetla okolice pd okiem, wygląda bardzo świeżo i naturalnie. W ciągu dnia nie wchodzi mi w zmarszczki ani nie wysusza skóry. Nie zauważyłam również aby ciemniał. Ma wygodny, mały aplikator. Jest dość wydajny, posiada 6,8 ml.
Cena nie jest wysoka.

Podkład zachwycił a z korektorem nie zostaliśmy nawet znajomymi...

Z kosmetykami Maybelline przygodę zaczynała pewnie nie jedna dziewczyna. Ich ogólno dostępność i dobry stosunek jakości do ceny pozwala na to by móc zostać wiernym marce na długo. Jednak tym razem nie cieszyłam się zbyt długo. I o ile zestaw korektor + podkład z serii Fit Me miał być moim ulubieńcem, o tyle sam korektor okazał się totalnym niewypałem w moim przypadku. Zacznę od plusów bo jest ich zdecydowanie mniej...

Lekkie rozświetlenie

Dobry, lekki rozświetlający korektor. Nie ma najmocniejszego krycia, ale ładnie rozświetla spojrzenie. Nadaje się na co dzień, dla osób, które nie mają dużych zasinień. Jest trwały, dobrze współgra z podkładem.

Może być

Korektora używam od dwóch tygodni, po nałożeniu wygląda super rozświetla i kryje niedoskonałości ale po pewnym czasie roluje się, w ciągu dnia nie trzyma się długo, łatwo schodzi i trzeba go poprawiać, jest dużo lepszych i trwałych korektorów w niższej cenie

Jeden z lepszych

Korektor bardzo mi pasuje i używam go od dłuższego czasu. Nie mam bardzo dużych problemów z workami pod oczami, chociaż lekkie cienie mam, szczególnie w kącikach oczu. On jak najbardziej sobie z nimi radzi i pozostawia naturalne wykończenie. Posiadam dwa kolory 15 i 05. 15 zakrywam niedoskonałości, a 05 jest idealny do rozświetlenia. Radzi sobie również z niedoskonałościami na całej twarzy. Gdy nie mam ochoty na podkład używam go na całej twarzy. Po jakimś czasie się ściera, lecz robi to równomiernie. Ma wygodny aplikator. Jest wydajny i łatwo kontrolować jego ilość. Lekko wchodzi w załamania, lecz można to opanować odpowiednim przypudrowaniem.