Barbra, Pro, Nail Care Expert, Serum z mirry do pielęgnacji paznokci i naskórka

Barbra, Pro, Nail Care Expert, Serum z mirry do pielęgnacji paznokci i naskórka

Preparat przeznaczony do intensywnej pielęgnacji paznokci i naskórka.
Wpływa na wzmocnienie i regenerację paznokci rozwarstwiających się, słabych, kruchych oraz wolnorosnących. Zapewnia wzrost (nawet powyżej 1 cm w ciągu 3 miesięcy) i odbudowę po usunięciu sztucznych paznokci. Preparat ma działanie intensywnie regeneracyjne, odświeżające i antyseptyczne. Zaleca się także profilaktyczne stosowanie preparatu przeciwko infekcjom oraz podrażnieniu skórek i uszkodzeniu płytki paznokciowej.
Po aplikacji paznokcie stają się mocniejsze, gładsze i bardziej elastyczne, a skóra wokół blaszki paznokciowej odżywiona i mniej podatna na infekcje i niekorzystne czynniki środowiskowe. Produkt naturalny bez sztucznych kompozycji zapachowych i syntetycznych barwników.

Skład: Polysorbate-20, Commiphora Myrrha Extract, Propylene Glycol, Aqua Boswellia Carterii Extract, Styrax Tonkinensis Resin Extract, Methyl Paraben, Propyl Paraben

genialna!

produkt, który na stałe zagości w mojej kosmetyczce.
olejek naprawdę utwardza płytkę paznokcia, już od pierwszych kilku zastosowań.
olejuję paznokcie różnymi olejkami od kilku miesięcy i tak naprawdę to pierwszy olejek, który zrobił na nich rewolucję!
utwardza, pobudza wzrost, uelastycznia, likwiduje rozdwajanie ( z którym walczyłam od kilku miesięcy)
minusem jest to, że można używać go tylko na niepomalowane paznokcie - ja olejuję również skórki i pod paznokciem, w tej roli niestety się nie sprawdza, bo mam wrażenie, że delikatnie rozpuszcza lakier przy skórkach.
ale produkt na pewno godny polecenia, używam między malowaniem i od czasu do czasu robię sobie kilkudniową kurację. polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Rewelacja...

W takiej małej butelce. Serum robi cuda z moimi paznokciami. Chociaż używam jeszcze innych odżywek z tej serii. Miałam zawsze słabe, wolnorosnące paznokcie. To co teraz się z nimi dzieje to jakiś szok. Uważam ze odżywki eveline są beznadziejne na dłuższą metę. W moim przypadku wysuszyły mi paznokcie na wiór. Po zastosowaniu serum moje paznokcie są nawilżone, mocne, nie rozdwajają się. Oczywiście teraz nie maluje ich. Chcę, aby doszły do siebie. Polecam to serum. Ja stosuję na noc.

Najlepsza odżywka dla cienkich i podatnych na wysuszenie paznokci

Odżywek w swoim życiu już sporo używałam. Z natury mam paznokcie bardzo cienkie i podatne na wysuszenie. Niestety nie dla mnie na dłuższą metę odżywki na bazie formaldehydu, które mimo iż wzmacniają paznokcie powodują w końcu ogromne wysuszenie płytki i łuszczenie się paznokcia. Zdecydowanie potrzebuję odżywek, które poza wzmocnieniem płytki również ją natłuszczą. Serum z mirrą Barbra Pro jest najlepszą odżywką jaką używałam. Wzmacnia szybko paznokcie, zdecydowanie je nawilża i ponadto bardzo mocno wybiela paznokcie! Jako lakieromaniaczka borykam się oczywiście z przebarwioną płytką, ale serum to rozjaśnia i usuwa wręcz żółte ślady na płytce po kolorowych lakierach a końcówki stają się zdecydowanie bielsze! Jeżeli to połączyć z perfekcyjnym i szybkim działaniem oraz nawilżaniem również skórek wokół paznokcia, to mamy produkt idealny.

Minusy oczywiście są - odżywkę się wciera co jest dość kłopotliwe i trzeba pamiętać aby dobrze odtłuścić paznokieć przed nakładaniem lakieru, bo może się nie trzymać. Ma bardzo gorzki smak, więc można przypadkowo jej posmakować i nie będzie to przyjemne ;-) Pipeta mi nie przeszkadza, chodzą słuchy że ma być wersja z pędzelkiem więc będzie łatwiej ją stosować.

Wszystkie minusy nie zmniejszają oceny, to zdecydowanie najlepsza odżywka jaką miałam i polecam jeżeli formaldehydowe odżywki powodują u was przesuszenie płytki i rozwarstwianie paznokci.

Używam tego produktu od: ponad roku z przerwami, pokornie do niej wróciłam po innych odżywkach
Ilość zużytych opakowań: zużyta połowa, jest bardzo wydajna.

Spełnione obietnice

Sięgnęłam po nią w najgorszym momencie dla moich paznokci i jestem bardzo zadowolona z efektu. Zdecydowanie spełnia obietnice producenta.
Plusy:
+ wzmacnia paznokcie.
+ przyspiesza wzrost.
+ wygładza skórki,
+ doskonale chroni paznokcie przed zimnem.
+ wygodna w użyciu, bardzo dobrze pomyślane z tym zakraplaczem.
+ bardzo wydajna.
+ Cena jak za taką jakość bardzo korzystna.

Minusy:
- gorzki smak, niestety trzeba uważać żeby łapek nie zbliżyć do buzi i do jedzenia :)
- dość długi czas się wchłania.
- pozostawia niestety na paznokciach żółtobrązowy osad.

Stosowałam ją raz dziennie, wieczorem, z wyjątkiem pierwszego tygodnia gdy używałam 3 razy dziennie, taka dawka uderzeniowa.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy

Działa :)

Dobra odżywka. Spełnione obietnice producenta. Zapobiegła rozwarstwianiu się moich paznokci (co prawda problem nie był jakiś ogromny, ale jednak). Przez pierwszych kilka dni wcierałam 2-3 razy dziennie (kuracja uderzeniowa), teraz raz dziennie. paznokcie są piękne, nie muszę ich malować. Skórki zmiękczone. Mam także wrażenie, że paznokcie mi pojaśniały (jaśniuteńka, wybielona część wystająca poza opuszek). Co do przyspieszenia wzrostu - nie wypowiem się, moje rosną bardzo szybko, jak dla mnie za szybko... Zgadzam się z moją Poprzedniczką w kwestii smaku odżywki ;), która co prawda nie służy do jedzenia, ale trzeba uważać żeby przypadkiem nie wpakować sobie posmarowanych nią paznokci do buzi lub dotknąć palcami produktów spożywczych - gorzka strasznie.
Reasumując - jedna z najlepszych, które stosowałam, NailTeki się do niej nie umywają, co prawda inny sposób stosowania, ale jednak.

Działa!

Spełnia wszystkie obietnice producenta:
- widocznie przyspiesza wzrost paznokci
- sprawia, że są mniej łamliwe i kruche
- znacznie zmniejsza rozwarstwianie
- nawilża i natłuszcza również naskórek dookoła paznokci
- uodparnia na mróz i detergenty
- wygodny do nakładania w praktycznym opakowaniu z zakraplaczem

Pół gwiazdki odejmuję za kilka wad, które nie wpływają na działanie, ale na komfort użytkowania:
- wchłania się bardzo wolno, co przy ciemnym kolorze dodatkowo sprawia, że po nałożeniu paznokcie nie wyglądają estetycznie
- bardzo gorzki w smaku - uwaga przy przygotowywaniu jedzenia :)
- może odbarwiać tkaniny, książki i plastik
- czasochłonny w stosowaniu, produkt trzeba dość długo wcierać w paznokcie i skórę

Mimo wad, które normalnie pewnie bym mnie już dawno zraziły do innych produktów, tego używam bardzo wytrwale. Jest to pierwszy kosmetyk, który sprawia, że mam długie i twarde paznokcie (do tej pory albo rosły szybciej słabsze, albo były mocniejsze ale krótkie). Gorąco polecam!

Używam tego produktu od: prawie rok (z przerwami)
Ilość zużytych opakowań: 2 (i rozpoczęte kolejne)