Eveline, Eyeliner Celebrities (Tusz do kresek)

Eveline, Eyeliner Celebrities (Tusz do kresek)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Jego wyjątkowy, super cienki pędzelek stworzy na powiece, idealnie cienką i równą linię.
Pozwala na skorygowanie konturu oka i nadanie mu pożądanego kształtu.
Jego dwufazowa konsystencja sprawia, że jest wyjątkowo trwały i nie kruszy się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Maksymalnie odporny nawet w bardzo wilgotną pogodę oraz na częste zmiany temperatury.
Nie rozmazuje się, dzięki czemu makijaż wygląda świeżo i idealnie przez cały dzień.
Efekty:
- głębia i zmysłowość spojrzenia,
- doskonale podkreślone oko,
- skorygowany, idealny kształt oka.
Dostępny w kolorach czarnym i brązowym.

Wielkie NIE

Oceniam kolor fioletowy i niestety nie mogę napisać, że był to choćby poprawny produkt. Kolor sam w sobie jest piękny ale.... jest bardzo słabo napigmentowwny. Żeby uzyskać kolor jaki zapewnia producent trzeba nałożyć kilka warstw co skutkuje: obciążeniem powieki, staje się mocno wyczuwalny na oku, wykrusza się w ciągu dnia, wymaga większego wkładu w robienie kresek (co może irytować i zniechęcać). Mimo pięknego koloru po kilku użyciach skończył w koszu. Plusem jest jedynie pędzelek - można nim narysować ładne, równe kreski. Mimo niskiej ceny nie jest wart uwagi.

Średniak

Kupiłam go zachęcona opiniami ale bardzo się rozczarowałam. Eyeliner jest mało napigmentowany, rzadki i mało trwały jedyną i największą jego zaletą jest fantastyczny ultra cienki pędzelek. Moim faworytem wśród eyelinerów jest Eveline, Beauty Line, Liquid Precision Liner 2000 Procent ale ma znów fatalny pędzelek dlatego mogę Wam zdradzić, że gwint jest ten sam więc wystarczy podmienić pędzelki :) i wtedy z Eveline Liquid Precision Liner 2000 Procent robi się mega kozak, nie do zdarcia - Polecam :)

WIDELASH to jedyna zaleta tego produktu...

Używam tego eyelinera od ponad miesiąca. Kupiłam go w listopadzie za 10,19 zł w Hebe na promocji. Niestety z czasem jestem coraz bardziej rozczarowana.
Na początku byłam zaskoczona ultra cienkim pędzelkiem, bo w eyelinerze od Bell, któremu byłam wcześniej wierna miałam grubszy i byłam przyzwyczajona do malowania nim kresek, dlatego w produkcie od Eveline było mi ciężko zrobić kreskę taką, jaką chciałam. Jednak z czasem nabrałam większej wprawy. Produkt ten ma dosyć wodnistą konsystencję i muszę kreskę poprawiać kilka razy by uzyskać ładną i czarną bez prześwitów. Na dodatek jakby tego wszystkiego było mało pędzelek się rozwarstwia i wręcz niemożliwym jest namalowanie jednolitej kreski, a tym bardziej wyciągnięcie jaskółki.
Największym plusem tego produktu jest WIDELASH, dzięki temu szybko braki w moich rzęsach zostały uzupełnione a rzęsy stały się dłuższe i gęstsze.
Jednak jako typowy eyeliner wypada słabo, na pewno do niego nie wrócę, ale będę się starała wykorzystać ten produkt do końca.

Słaby

Kupiłam ze względu na cenę. Niestety, produkt łatwo się ściera, jest mega wodny, pędzelek lubi się rozwarstwić na dwie części przez co nie da się narysować jednej kreski. Czasem trzeba nałożyć 2-3 warstwy żeby kolor był intensywny. 1 warstwa najczęściej nie jest na tyle napigmentowana, by ładnie wyglądała kreska.

Mały ale świetny

Produkt świetnie sprawdza się w makijażu. Dla mnie pędzelek jest świetna forma rozprowadzania eyelinera. Jedyna wadą jest wielkość, produkt jest bardzo mały, choć rekompensuje to cena. Zdecydowanie przyciąga też wzrok swoim prostym i eleganckim opakowaniem

9/10

Bardzo dobry produkt mimo że uczę się rysować kreski od miesiąca i on jest moim pierwszym Eyelinerem to na początku go nie lubiłam i chciałam zmienić na pisak ale teraz się przyzwyczaiłam i mogę polecić z czystym sumieniem dobrze mi się z nim pracuję więc teraz kupie 2 na zapas.

Warto!

Szukając eyelinera zawsze patrzę na pędzelki. Ten jest idealny, miękki, dobrze maluje mi się nimi precyzyjne kreski.
Nie wiem co jest przyczyną nietrwałości u innych, ale dla mnie sprawia się bardzo dobrze.
Jest trwały ( maluje nim na nałożonym już cieniu) zostaje na powiece do samego wieczora (dopóki go nie zmyje) nie odbija się na górnej powiece, nie roluje.
Za tę cenę, warto!

Nietrwała

Nie wiem czy taki egzemplarz mi się trafił, ale produkt bardzo szybko wysechł w opakowaniu. Na powiece bardzo szybko się ścierała. Uważam, że w eyeliner lepiej zainwestować trochę więcej, ale kupić coś porządniejszego.

Za tą cenę warto

Eyeliner od Eveline to rzecz, na którą nie szkoda pieniędzy, bo na promocji można kupić ja za niespełna 8-9zł. Eyeliner w kałamarzu z długim elastycznym pędzelkiem pozwala nam na bardzo cienką kreskę. Intensywność czerni jest ok. Przy całym dniu na powiece niestety się rozmywa, czasem odbija ale na powiece z cieniami utrzymuje się o wiele dłużej. Myślę, że każda z nas powinna mieć taki Eyeliner w swojej kosmetyczne cena jest bardzo przystępna możemy stworzyć grubą jak i delikatną kreskę.

Bardzo fajny

Mój ulubieniec. Kreski się nie rozmazują, utrzymują się cały dzień. Cena również bardzo przyzwoita. Używam od dawna i nie zmienię na żaden inny. Świetne krycie. Polecam z całego serca!

Mój HIT

Przetestowałam wiele eyelinerów od pisaków do pędzelków ale zawsze wracam do tego z Eveline. Precyzyjne pędzelek pozwala idealnie rozprowadzić super napigmentowany płyn.

Powinni produkować je w różnych kolorach

ulubiony!

naprawdę niezły produkt za niską cenę. kupuję go w kolorze brązowym i czarnym (brązowy mógłby być trochę jaśniejszy, bo na oku niewiele różni się od czarnego). nieźle utrzymuje się na oku, łatwo i przyjemnie się aplikuje, szybko zasycha, zachowuje intensywny kolor.

Niestety nie

Używałam tego produktu dawno temu i niestety nie sprawdził mi się. Aplikator jest cienki i precyzyjny jednak ja przywykła do eyelinera w pędzelku mam trudność w narysowaniu równej kreski. Trwałość oceniam na bardzo dobrą jednak jeśli produkt dostał mi się za blisko oka to podrażniał i cały makijaż się rozmazywał. Przeleżał bardzo długo w kosmetyczce i niedawno go wyrzuciłam. To dobry produkt, ale niestety nie dla mnie.