Eveline, Eyeliner Celebrities (Tusz do kresek)

Eveline, Eyeliner Celebrities (Tusz do kresek)

Jego wyjątkowy, super cienki pędzelek stworzy na powiece, idealnie cienką i równą linię.
Pozwala na skorygowanie konturu oka i nadanie mu pożądanego kształtu.
Jego dwufazowa konsystencja sprawia, że jest wyjątkowo trwały i nie kruszy się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Maksymalnie odporny nawet w bardzo wilgotną pogodę oraz na częste zmiany temperatury.
Nie rozmazuje się, dzięki czemu makijaż wygląda świeżo i idealnie przez cały dzień.
Efekty:
- głębia i zmysłowość spojrzenia,
- doskonale podkreślone oko,
- skorygowany, idealny kształt oka.
Dostępny w kolorach czarnym i brązowym.

nie rozmazuje się

Zaciekawiona wieloma pozytywnymi opiniami, zdecydowałam się go kupić. Używam go mniej więcej od początku wakacji, więc już mogę się wypowiedzieć na jego temat. Wytrzymuje w upale pobyt na plaży!:) Ogólnie jest bardzo trwały.
Pędzelek pozwala na wykonanie różnego typu kresek, od najmniejszych, delikatnych, aż po grube, graficzne kreski. Uważam, że wygodnie się go używa, ale nie wiem, czy jest łatwy w obsłudze dla osób początkujących. Fajne jest to, że pędzelek jest tak cienki, że można nim przyciemnić linię górnych rzęs.
Opakowanie jest estetyczne i małe, więc się wszędzie zmieści.
Ładny, intensywny czarny kolor eyelinera. Kupiłam też fioletowy odcień i faktycznie widać, że to fiolet! (nie wchodzi w czerń). Jest po prostu autentycznie fioletowy.

Ciężko mi ocenić wydajność, bo wszystko zależy od wielkości wykonywanych kresek, a także i samej częstotliwości użytkowania produktu. U mnie póki co nie zapowiada się, żeby się kończył (po miesiącu). Mimo wszystko cena jest tak niska, że to nawet nie robi większego problemu:)

Głębia czerni

Ten eyeliner wpadł w moje ręce pewnej promocji z czystej ciekawości ale jedno jest pewne - zostanie w mojej kosmetyczce na dłużej. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że eyeliner w tej cenie może być taki świetny! Zaczynając od tego, że ma bardzo cieniutki, precyzyjny pedzelek którym z łatwością można zrobić nawet bardzo cienka kreske poprzez jego mocno napigmentowany czarny kolor, który zostaje również po zaschnieciu kończąc na tym że jest na prawdę trwały i się nie rozmazuje wytrzymując na swoim miejscu wiele godzin. Miałam wiele eyelinerow ale ten jest na tyle dobry, że jestem w stanie zrezygnować z kupowania innych, dużo droższych produktów tej kategorii. Nadaje się zarówno na dzień jak i do wykończenia mocniejszego wyjściowego makijażu. Polecam z czystym sumieniem, warto po niego sięgnąć!

Rewelcja!

Kupiłam ten eyeliner zupełnie przez przypadek. Jego niska cena i dobrej jakości tusze do rzęs Eveline skusiły mnie, by i ten produkt odkryć. Bardzo łatwo się go nakłada - jeden ruch ręki i kreska gotowa. Długo się utrzymuje, nie rozmazuje się. Naprawdę ładnie wykańcza makijaż. Zdecydwanie to nie pierwszy i nie ostatni raz, kiedy po niego sięgnę.

kocie oko jak u kylie

Dzięki temu eyelinerowi jest w stanie zrobić sobie piękne kreski niczym kylie. Jest on bardzo łatwy w użytkowaniu i szybkie robi mi się nim kreski. Nie rozmazuje się i jest bardzo trwały. Jest to jedyny eyeliner którym jestem w stanie zrobić ładne i równe kreski. Jest bardzo tani co jeszcze bardziej skłania mnie do czystego kupna

Tani i dobry!

Eyeliner sprawuje się bardzo dobrze: jest napigmentowany , trwały i niezwykle wydajny. Wygodnie się nim pracuje, narysowanie ładnej kreski nie sprawia większego problemu. Jedyne do czego mogę się przyczepić to pędzelek, z którego czasem odstaje jakiś niesforny włosek.

Po prostu dobry produkt

Eyliner jest przyjemny w użyciu. Dobrze mi sprawował i nie sprawiał problemów przy pracy. Opakowanie jest bardzo estetyczne i przyciąga wzrok. Tusz jest koloru głębokiej czerni co dodaje mu kolejnego plusa. Cena produktu jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do jakości. Produkt starczył mi na dość długo. Brakuje mi w nim czegoś, ale sama nwm czego. Mówią krótko jest to po prostu dobry produkt, który swego czasu bardzo chętnie używałam.

Zdecydujcie nie

Ten eyeliner zdecydowanie mi nie przypasował. Kupiłam go z polecenia znanej instagramerki.
Jest mało wydajny, cena jak za taki produkt za duża. Konsystencja lejąca, trzeba uważać, aby nie pobrudzić ubrania.
Kreski maluje na codzień. Potrzebuje dobrego pędzla, aby zrobić precyzyjna kreskę. Tutaj pędzelek jest fatalny, nie jest sztywny i niestety, aż za cienki. Fakt ten eyeliner ma dobra pigmentację, ale to chyba na tyle z plusów.

Całkiem niezły

To był mój trzeci eyeliner i pierwszy, z którym rzeczywiście nie wstydziłam się wyjść do ludzi. Kolor naprawdę czarny, pędzelek precyzyjny (chociaż trzeba go dokładnie otrzeć z produktu przed aplikacją). Niestety po kilku godzinach traci na kolorze i rozmazuje się w wewnętrznym kąciku do burej plamy, ale wielce prawdopodobne że to wina moich tłustych powiek. Ponadto trzonek pędzla mógłby być dłuższy - zdarzało się, że przy rysowaniu niechcący dotknęłam nim powieki i cała robota do zmycia.

Dobry produkt

Kupiłam kolejne opakowanie z rzędu i jestem zadowolona, kolor ma głęboki co nieraz ciężko osiągnąć używając innego eyelinera. Pędzelek jest precyzyjny i łatwy w użyciu, zrobienie kresek zajmuje mi dosłownie moment. Jest dość wytrzymały kreski nieraz po całym dniu są w nieskazitelnym stanie a do tego kosztuje grosze zdecydowanie jest co polecić !

Najlepszy!

Jedyny eyeliner którym potrafię namalować kreski i to bardzo precyzyjnie. Ma glebkoi czarny kolor, wygodny pędzelek i jest odpowiednio gesty. Jedynym minusem jest to, że potrafi rozmazywać się w wewnętrznym kąciku.

Nie jestem mistrzynią kresek, ale..

Z nim to jest naprawdę proste!
Eyeliner jest w bardzo ładnym, klasycznym i oramtyczym opakowaniu. Kosztuje grosze, więc tym bardziej warto spróbować! Pędzelek jest bardzo cieniutki, co znacznie ułatwia robienie kreski. Co ważne, nie rozwarstwia się! Tworzy bardzo precyzyjne kreski. Ma też dość intensywną, ładna czerń.
Jest bardzo trwały, ale nie zastyga szybko, więc łatwo można wykonać ewentualne poprawki.
Bardzo polecam! :)

Na tę chwilę mój ulubiony

Wcześniej byłam fanką Eveline, Precise Brush Liner, ale z racji tego, że nie mogę dostać świeżego, a jedynie wyschnięte, rysujące blade kreski zaprzestałam ich używania i przerzuciłam się na ten, co na początku nie było dla mnie aż tak oczywiste, bo nie jestem totalnym laikiem, ale dużej wprawy też nie posiadam.
Czarna kreska na górnej powiece to codzienny element mojego makijażu. Mogę nie wytuszować rzęs, nie pomalować ust, nie wykonturować twarzy, ale kreskę na górnej powiece muszę mieć, bo lubię.

Eyeliner zamknięty jest w małym, ale poręcznym opakowaniu. Wizualnie jak najbardziej mi odpowiada. Pędzelek jest idealnie cienki, nie rozwarstwia się tak jak nieraz żalą się inne recenzentki- u mnie taka sytuacja nie miała miejsca.
Mimo, że pędzelek jest bardzo cienki, to precyzyjnie można namalować nim kreskę. Ani razu nie miałam ochoty wyrzucić go do kosza, co miało miejsce w przypadku innych eyelinerów, bo jestem dość niecierpliwa.

Nie zastyga natychmiast co jest ogromnym ułatwieniem jeśli musimy zmyć kreskę, by wykonać poprawki. Zmywa się bez najmniejszego problemu, także w przypadku demakijażu, co nie oznacza, że nie jest trwały. Eyeliner nie odbija się ani na górnej ani na dolnej powiece.

Przy niewielkim wysiłku otrzymujemy ładną, trwałą i tak cienką jak byśmy chcieli kreskę.
Ja w tej chwili używam go codziennie i do najbliższej promocji w Rossmannie raczej nic innego nie kupię.