Eveline, Eyeliner Celebrities (Tusz do kresek)

Eveline, Eyeliner Celebrities (Tusz do kresek)

Jego wyjątkowy, super cienki pędzelek stworzy na powiece, idealnie cienką i równą linię.
Pozwala na skorygowanie konturu oka i nadanie mu pożądanego kształtu.
Jego dwufazowa konsystencja sprawia, że jest wyjątkowo trwały i nie kruszy się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Maksymalnie odporny nawet w bardzo wilgotną pogodę oraz na częste zmiany temperatury.
Nie rozmazuje się, dzięki czemu makijaż wygląda świeżo i idealnie przez cały dzień.
Efekty:
- głębia i zmysłowość spojrzenia,
- doskonale podkreślone oko,
- skorygowany, idealny kształt oka.
Dostępny w kolorach czarnym i brązowym.

Najlepszy z młodszych lat

Był to mój faworyt jakieś 5 lat temu. Tani, intensywnie czarny, dostępny w każdej drogerii z precyzyjnym pędzelkiem i zdecydowanie pomocny w robieniu pierwszych kresek. Widzę, że nadal uwielbiany jest przez nastolatki i bardzo dobrze. To naprawdę świetny produkt w niskiej cenie. Może jego trwałość nie jest aż tak powalająca jak u konkurencji, ale uważam że to chyba najlepszy drogeryjny wybór. Osobiście używam teraz tylko eyelinerów w żelu ze słoiczka lub w pisaku, ale ten z czystym sumieniem mogę polecać.

Jedyny w mojej kosmetyczce

Mój ulubiony eyeliner i jedyny w kosmetyczce. Nie robię codziennie kreski, ale jak już się na nią decyduje niezastąpiony dla mnie jest właśnie ten eyeliner. Barszo łatwo sie nim pracuje i robi delikatne cienkie kreski, ktore można budować według uznania. Mam go w 2 kolorach (czarny i brązowy). Bardzo wygodny pędzelek, który nie nabiera zbyt wiele produktu. Jest bardzo wydajny i nie zasycha zbyt szybko w opakowaniu po otwarciu. Kolory są bardzo intensywne.
Małe, ładne i eleganckie opakowanie.

Najlepszy do robienia jaskółek

Już dawno słyszałam o eyelinerach Eveline. Jakiś czas temu skusiłam się na odcień fioletowy i go absolutnie uwielbiam! Jak żaden inny którego używałam, sunie gładko po powiece i robi piękną i precyzyjną jaskółkę. Ma mocny pigment, kryje od razu po pierwszym pociągnięciu. Ma cieniutki pędzelek, bardzo giętki :) Łatwo się nim maluje, a kreska trzyma się cały dzień :)

Obecnie ulubiony.

Dobry, wytrzymały, niedrogi eyeliner. Najlepszy, jaki dotychczas używałam. Krótko, zwięźle i na temat:

+ niesamowita trwałość! wytrzymuje cały dzień i całą noc bez poprawek! zdarzyło mi się czasem zasnąć z pomalowanymi oczami, a rano nadal był na powiekach w postaci prawie nie zmienionej.

+ bardzo głęboka czerń

+ cena!

+ wydajny

+ precyzyjny, dość wygodny pędzelek, choć nabiera odrobinę zbyt dużo produktu.

Polecam! Kolejny udany wyrób Eveline :)

Dobry produkt

Eyeliner ma precyzyjny aplikator. Łatwo nim namalować kreski. Nie kruszy się i nie osypuje w ciągu dnia, nie powoduje też efektu ściągnięcia skóry podczas zastygania na powiece.

Świetny stosunek ceny do jakości

Godny polecenia. Kolor intensywny, pędzelek umożliwia wykonanie precyzyjnej kreski. Po zaschnięciu nie rozmazuje się, ewentualnie tylko się ściera bez pozostawiania śladów. Spokojnie wytrzymuje kilka godzin, nawet podczas upałów. Jedynym minusem jest fakt, że czasem formuła się trochę rozwarstwia i pędzelek nie nabiera tyle pigmentu ile powinien

idealny

nie trzeba nic mówić, tylko spróbować. idealny do wszelkich kresek, długich, krótkich, cienkich i grubych. Końcówka umożliwia takie manewrowanie produktem że ciężko zrobić brzydką kreskę, idealny dla uczących się jak i zaawansowanych. Brąz i czerń są idealne, póki co najlepszy liner jaki znalazłam

Mój ulubieniec

Na ten eyeliner wpadłam może z 2 lata temu i od tamtej pory dla mnie niema lepszego, zasycha na czarny mat, trzyma się aż do zmycia makijażu,nie kruszy się, wygodnie się nim maluje, jest poręczny i wydajny, używałam czarny i brązowy i oba tak samo fajne.

Najlepszy!

Produkt wyjątkowy! Można num narysować piękną cienką kreskę gdy zależy nam tylko na podkreśleniu linii rzęs. Posiadam w kolorze Brown, jednak kolor jest tak ciemny że wygląda na czarny- idealny na blondynek :)

Pewniaczek

Jeden z lepszych jaki miałam. Mam już drugie opakowanie i jak je użyje to kupię kolejne.Posiada precyzyjny pędzelek. Jest trwały. Nie rozmazuje się.Nie kruszy się. Trwały

Świetny

Dostałam kiedyś w prezencie za wygrany konkurs cały zestaw z serii Celebrities.
Był w nim między innymi ten oto właśnie eyeliner. Używałam go dosyć długo - opakowanie za opakowaniem. Przez to właśnie zostałam miłośniczką kresek na powiece. Wszystko było super do czasu gdy ze sklepowych półek zaczął powoli znikać...
I wtedy musiałam zacząć szukać jakieś alternatywy.
Z tego co mi wiadomo to raczej nie dostaniemy go już w żadnej drogerii stacjonarnej.
Ja już na szczęście nie używam eyelinerów ale bardzo miło go wspominam :) na pewno był moim hitem.
Trwałość zadowolająca, pędzelek dosyć gruby dzięki czemu nakładanie było prostsze.

Bardzo fajny na codzień

Kreska na oku jest dla mnie codziennością już od kilku lat, dlatego myślę że moja opinia będzie dość trafna.

Eyeliner nie jest niesamowicie wodoodporny i trwały, ale dla mnie - osoby uprawiającej sport, z opadającą powieką i lekko załzawionymi oczami rano, w zupełności wystarczy. Jeżeli użyjemy bazy i cienia i nie będziemy trzeć oczu, na pewno będzie ok.

Pędzelek jest bardzo wygodny i dokładny - to w nim uwielbiam. Uwielbiam też cenę i dostępność. Polecam z czystym sercem :)