I Love... Cosmetics, Raspberry, Bubble Bath & Shower Creme (Żel pod prysznic i do kąpieli)

Żel pod prysznic o zniewalającym zapachu malin i jeżyn. Ten kosmetyk o gęstej, kremowej konsystencji skutecznie oczyszcza skórę i pozostawia ją nawilżoną, dzięki naturalnym składnikom zmiękczającym.

nawilżające
zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml

Spodziewałam się czegoś lepszego

Żel otrzymałam w prezencie, ma bardzo ładne opakowanie i soczysty kolor. Opakowanie jest przeźroczyste, widoczny kolor jest kolorem żelu, co jest fajne i nie fajne, ładnie wygląda ale z drugiej strony upaćkana jest nim cała kabina prysznicowa, po nakładaniu wygląda jak z horroru :). Co do zapachu, na początku bardzo mnie urzekł, po kilku użyciach już mi się nie podoba. Jak już ktoś napisał po nałożeniu na skórę pachnie bardzo chemicznie i nieprzyjemnie. Żel ma fajną konsystencję, przypominającą rzadki kisielek, rozprowadza się okej i jest bardzo wydajny, a dzięki pojemności aż 500ml szybko mi się nie skończy- niestety. Ciężko mi się go zużywa, nie tylko przez nieprzyjemny zapach ale również przez niezadowalające działanie. Myje w porządku ale nic poza tym, nie ma żadnych właściwości nawilżających, a nawet lekko wysusza. Żele I love kuszą ładnymi opakowaniami i ciekawymi miksami zapachowymi, mam nadzieję, że inne wersje będą lepsze ponieważ mam zamiar mimo wszystko ich wypróbować.

Zapach powala ale wysusza

Wcześniej zrecenzjowałam ten sam produkt, lecz o zapachu kokosa, także tylko wspomnę, że zaopatrzyłam się w kilka tych produktów na strefie wolnocłowej. Urzekł mnie zapach, więc i ten wariant trafił do koszyka. Niestety, strasznie wysuszał mi skórę, więc skończył jako dodatek do kąpieli

Super pachnie

Bardzo lubię te produkty. Chyba jednak wolę piankę marshmellow :)
No cena wcale nie musi być wysoka. Ja znalazłam w super cenach na BEA BELEZA tutaj http://www.sklep.beabeleza.pl/i-love,86

nie lubię

Swój opis kopiuję z mojej oceny tego produktu w innej wersji zapachowej:

Żel kupiłam w UK za całego funta, więc cena zdecydowanie na plus. Zwłaszcza z taką pojemnością.
Żel ten jest bardzo, bardzo wydajny. Gęsty, nie trzeba wiele, żeby umyć całe ciało.
Z tym myciem jednak jest średnio. Ja po użyciu go mam wrażenie, ze jestem niedomyta, więc używam po nim kolejnego żelu. No i po kąpieli koniecznie balsam, bo niestety strasznie wysusza.
Co do zapachu, to w butelce pachnie pięknie. Czerwonymi owocami. Na skórze już tak pięknie nie jest, bo zapach jest bardzo chemiczny, ale na całe szczęście za długo nie zostaje na skórze.
Ogólnie rzecz ujmując daję mu dwie gwiazdki: za cenę i za wydajność, co w tym wypadku nie koniecznie jest plusem.

Używam tego produktu od: od maja 2014
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 500ml

jako zel ok, jako plyn do kapieli juz nie

Plusem sa: zapach i cena (£2.00 w UK w zwylkym supermarkecie)
Wlasciwosci myjace standardowe, ja potrzebuje balsamu zawsze wiec nie wymagam od zelu myjacego nawilzenia, Zapach w butelce piekny aczkolwiek wydaje mi sie iz szybko sie ulatnia w polaczeniu z woda.
Jako plyn do kapieli u mnie sie nie sprawdzil, piana nie utrzymuje sie dlugo, zapach tez nie. Testowalam wersje Raspberry i jak na moje oko dziwnie rozpuszczal sie w wanie: najpierw rozdzielal sie na male grudki z czasem zamieniajac sie w piane. Moze mialam felerny okaz wiec nie wracam do niego jako przyjaciela wanny, aczkolwiek jako tani zel jest ok

Używam tego produktu od: miesiaca

jest świetny

Mam ten płyn, tylko że w wersji truskawkowej...
Pieni się niesamowicie...nie barwi wody, ale dla mnie to nie problem ;)
ładnie ale delikatnie pachnie...napewno skusze się na inne wersje zapachowe!

Ilość zużytych opakowań: jeden

Przeciętny

Oceniam dwie wersje zapachowe: wiśniową - brak większej głębi, i świąteczną \'edycję limitowaną\' (biała czekolada i orzechowa pralina) - niesamowity. Poza ciekawymi wariacjami aromatycznymi i zabawną instrukcją na odwrocie, żel wypada przeciętnie - w wannie nie pieni się jak płyn do kąpieli, pod prysznicem nie pielęgnuje skóry w spektakularny sposób. Sam kosmetyk niczym nie różni się od mydeł pod prysznic Ziaji.

Używam tego produktu od: kwietnia

Douglas robi w konia,w UK jest za 2funty! (dobry i wydajny)

Chcialam zaznaczyc,ze DOUGLASROBI WAS W KONIA, gdyz zele tej firmy sprzedawane sa w UK ZA 2,3 FUNTY Z ZWYKLYCH SUPERMARKETACH I "ROSSMANACH" A NIE W DEBENHAMSACH CZY SEPFORACH..!!!! :/ dOUGLAS Niezle sobie nagrabia kasiory widze...
Ale do rzeczy.. Zel jest w duzej i ciezkiej butli, za cene, ktora my placimy w Anglii jest calkowicie do przyjecia i oplaca sie go kupywac, jesy bardzo bardzo wydajny.
Otwiera sie go latwo i rowniez nie ma z tym pozniejszych problemow, wieczko sie nie zacina, nie odpada..
Zapacj jest przyjemny, dosc intensywny, slodkawy, bardzo przyjemnie sie go stosuje.
Pieni sie na przyzwoitym poziomie, na pewno o wiele bardziej niz PZ Cuzzons ale chyba nie bardziej niz Palmolive-powiedzialabym,ze tak w sam raz. Nie trzeba duzo wylewac aby dobrze pokryc cale cialo.
Zapach niestety nie utrzymuje sie na skorze,ale tez nikt tego nie obiecywal ani nie oczekiwal ;)
Na pewno polecam, gdyz dobrze sie pieni, jest wydajny i ladnie, intensywnie pachnie.
JEDNAK NIE ZA TA CENE,ZA KTORA CHCE OD WAS DOUGLAS :/ To wtedy absolutnie sie nie oplaca!!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

zwykły a jednak dość drogi

Dostałam go w prezencie, w sumie jest zwyczajny . Wyróżnia go tylko wysoka cena, za 29 zł możemy mieć wiele żeli np z Dove
Raczej się nie skuszę,chyba że bd jakaś oferta na niego czy coś

plusy;
- wydajny
- śliczny zapach
- nie podrażnia i nie uczula
- nadaje się też do kąpieli
- estetyczne i wygodne opakowanie
- duża pojemność

minusy:
- nie nawilża,ani nic , chociaż od tego są balsamy
- cena

Używam tego produktu od: dawna

nic szczególnego

Cóż, kupiłam żel pod prysznic maliny i jeżyny. Za 200ml. zapłaciłam w Douglasie 29zł. Uważam, że nie ma szału, absolutnie. Owszem mam skórę normalną która raczej toleruje wszelkie żele, może u osób z wrażliwą skórą widać by było różnicę. Konsultantka poleciła mi jako lekko złuszczający żel;/ no zupełnie nic nie zauważyłam. Zapach jest baardzo ulotny ale to w sumie może świadczyć na plus. Poza tym zupełnie przeciętny żel, na pewno nie za taka cenę.

super zapach

Uwielbiam wszystkie pachnące pierdoły do kąpieli. Skusiłam się na ten płyn w Douglasie po kolorze i cudownym zapachu

Plusy:
-dobrze się pieni
-wydajny
-pięknie pachnie
-wygodne opakowanie
-nawilża
-nie podrażnia skóry
-doskonały do odprężających kąpieli

Minusy:
-cena

Świetny kosmetyk, chcę wypróbować jeszcze inne zapachy!!