Catrice, Eyebrow Set Duo (Paletka do brwi)

Catrice, Eyebrow Set Duo (Paletka do brwi)

Paletka dwóch cieni do brwi w 2 kolorach - jaśniejszym i ciemniejszym, zamknietych w czarnym, porządnym pudełeczku z lusterkiem. W ukrytej szufladce dodatkowo pędzelek oraz mała pęsetka.

cienie do brwi, paletki do brwi

wspaniała!

kupiłam przez przypadek, z myślą: może coś zrobie z brwiami??
nigdy nie narzekałam na przerzedzenie włosów, a ta paletka pozwoliła mi je uwydatnić i podkreślić.
jestem zachwycona, wiele osób pyta się: co ja robię że mam takie ładne i wyraźne??

bardzo gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Kocham!

Niezbędny. Mam tragiczne brwi, rzadkie, słabe, często wypadają. Bez podkreślenia wyglądam jak przysłowiowa "kupa".

Większość kredek i cieni do brwi, z którymi miałam wcześniej styczność, miały taki "rudawy" odcień. Przy ciepłym typie urody może się i sprawdza, przy zimnym takie brwi wyglądają karykaturalnie. Tym większy plus dla Catrice.

Wydajność jest mega. Używam codziennie namiętnie od 3 miesięcy tylko jasnego odcienia, a nigdzie nie widać dnia.

Trwały! Przetrwał wrzucenie do basenu. Jeśli się go nie zmyje na noc, trochę się zetrze o poduszkę, ale dalej wyglądamy lepiej. Nic do zarzucenia.

Cena niska jak na wszystkie zalety :D

Aaa zapomniałam: pędzelek super, pęseta jak na "gratis" też nie jest zła :)

Nie zamierzam już eksperymentować z innymi.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Moja nowa Przejaciółka

Paletka Catrice, biję na głowę Essence (wcześniej używana), póki co widzę same plusy :)

+ piękne funkcjonalne pudełeczko z gadżetami
+ zgaszone, chłodne kolory
+ cienie nie osypują się, nie kruszą
+ wytrzymują makijaż od rana od wieczora bez
poprawek
+ przystępna cena

Mi bardzo pasuje, mam ciemne włosy i dość jasną cerę, jednak to jaśniejszy, a nie - tak, jak to bywa w przypadku szatynki - ciemniejszy cień jest stworzony dla mnie i moich brwi ;)
Do plusów z pewnością mogę zaliczyć wydajność, ładne, porządne pudełeczko, gadżeciki w postaci pęsetki i aplikatora ze szczoteczką i pędzelkiem oraz chłodne kolory :)
Minusów nie zauważyłam ;]

Używam tego produktu od: Tydzień
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

dobra, ale nie najlepsza

Bardzo przydatny produkt, uzmysłowi każdej kobiecie, że bez podkreślenia brwi kompletny makijaż nie istnieje:P

Plus za formę - pudełeczko jest estetyczne i pomysłowe, super szufladka kryjąca bonusowe gadżety ALE tu nie do końca pozytyw, bo napisy się zamazały i odpadło mi wieczko niestety. Fajnie, że dodany jest pędzelek i pęsetka, i tu znowu ALE, bo są mało funkcjonalne po prostu. Potrzebują dopracowania. Pędzelek lepszy w cieniach do brwi Essence, łatwiej nabiera produkt i wygodniej aplikuje. Co do samego produktu to jest bez zarzutu, trwałość cieni wysoce zadowalająca, cena też do przyjęcia, łatwo dostępny w Naturach.

Jeśli chodzi o \'bajery\' to bije na głowę swój odpowiednik z ESSENCE, ja wybiorę jednak przy ponownych zakupach tę drugą paletkę, bo w tej mniej mi podpasowały kolory. Essence jest bardziej twarzowa, no i jak już wspomniałam ma wygodniejszy aplikator.

Używam tego produktu od: minimum 3msc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze, okrutnie wydajne

Daje bardzo fajny efekt.

Z natury mam bardzo jasną karnację, jasne włosy i jasną oprawę oczu. Lubię mocne cieniowanie na powiekach na co dzień, ale bałam się podkreślać brwi, bo jak to będzie wyglądać? Nie mam prawie w ogóle brwi i nagle mam? Długo chodziłam na około jakiegoś produktu do podkreślania brwi i w końcu skusiłam się na ten zestaw.
Używam cienia jaśniejszego i faktycznie różnica "przed - po" jest bardzo korzystna :) z podkreślonymi oczami cień ten wygląda bardzo dobrze, ale kiedy nałożę tylko cień bazowy i tusz jest zdecydowanie za ciemny. Rozprowadza się bez problemu (używam pędzla z Hakuro lub Maestro) i nie tworzy nienaturalnego efektu. W ciągu dnia zdarza mu się blaknąć, ale wydaje mi się, że macza w tym palce moja grzywka, bo przecież chcąc, nie chcąc wciąż się o brwi ociera i ściera produkt. Z dołączonych gadżetów nie korzystałam. Opakowanie bardzo schludne i poręczne. Koszt niewielki, a wydajność bardzo na plus.
Podsumowując: radzę wszystkim niezdecydowanym jasnym karnacjom spróbować :)

Przyłączam się do zachwytów :)

To mój pierwszy w życiu tego typu kosmetyk - nieskromnie przyznam, że z natury mam fajne brwi :D Łuk równiutki, nigdy ich nie regulowałam, w sam raz gęste - ani cieniutkie niteczki, ani geste krzaczory, w kolorze brązowym. Z racji braku problemów z brwiami, nigdy nie kupowałam kosmetyków przeznaczonych do tego celu, po przeczytaniu recenzji postanowiłam wypróbować dla jeszcze większego podkręcenia efektu.

W domu, po otwarciu pudełeczka zdziwiła mnie zawartość - dwa cienie w bardzo jaśniutkim, delikatnym brązowo-szarym kolorze - moja pierwsza myśl : że niby 2 zwykłe, neutralne cienie mają upiększyć ? A jednak :D Ten zestaw jest genialny - jaśnejszego cienia używam na codzień, ciemniejszego używam do mocniejszego makijazu, gdy wychodzę na imprezę. Oba świetnie podkreślają kolor brwi, lekko je przyciemniają i wypełniają ewentualne "luki" , jednocześnie efekt jest delikatny, nie budzi skojarzeń ze starszymi paniami bez brew, wysmarowanymi czarną kredką :D Rysy twarzy nabierają "pazura", charakteru, cały makijaż prezentuje się wg mnie o niebo lepiej z podkreślonymi paletką brwiami.

Cienie są świetne jakościowo - nie kruszą się, nie sypią, równomiernie układają się na włoskach. Używam ich niemal codziennie, nie zauważyłam, żeby stan moich włosków jakoś się pogorszył.

Pędzelek ze szczoteczką dodany do zestawu jest świetny, dobrze nakłada cienie, równo je rozprowadza bez robienia placków. Szczoteczka rewelacyjnie rozczesuje włoski i je układa. Dodanej do zestawu pęsetki nie używam, nie jest mi potrzebna. Opakowanie - ładne, funkcjonalne, z lusterkiem. Jedyne "ale" to szybko zcierające się napisy z pudełeczka, ale to jest najmniejszy pikuś. Cena jak najbardziej na plus, o wydajności nie wspomnę - te cienie są tak wydajne, że będę je używać chyba do końca życia i jeszcze resztki ofiaruję w spadku dzieciom i wnukom. Genialny produkt - polecam początkującym i doświadczonym ! Już chyba nigdy nie zrezygnuję z makijażu brwi, mam teraz chrapkę na podobną paletkę z Essence :)

Genialny produkt

Produkt niezbędny w codzinnym makijażu. Mimo, ze moje brwi są z natury ciemne, podkreślone tymi cieniami są idealną oprawa oczu. Kupiłam mamie, siostrze, poleciłam kolezankom - wszystkie pieją:) z zachwytu. Potwierdza to pełna uniwersalnosć produktu.

POLECAM GORĄCO!!

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

rewelacja

Kupiłam zestaw pod wpływem recenzji i nie żałuje, jest rewelacyjny. 16 zł, bo tyle kosztował to moja najlepsza inwestycja do tej pory. Nie muszę kupować już żadnej kredki do brwi.
Plusy:
-ładna, zgrabna i porządna kasetka,
-dobrze ścięty pędzelek, nie za twardy, nie za miękki,
-kolory rewelacyjne, bardzo naturalne,
-cena,
Ja mieszam oba kolorki, wygląda to bardzo naturalnie, a nie jak w przypadku kredki sztucznie i tandetnie. No i ogromny plus- efekt utrzymuje się cały dzień, bez żadnych poprawek. Super, gorąco polecam

Używam tego produktu od: kilku dni

niezbędny :)

Mam jasne brwi, które potrzebują podkreślenia. Jako pierwsza wpadła mi w ręce kredka, niestety efekt był zbyt teatralny. Potem trafiłam na set z Essence i byłam z niego bardzo zadowolona, ale ten zestaw to po prostu ideał!
Kolory są stworzone dla mnie - jeśli jestem opalona używam ciemniejszego, wtedy moje brwi są bardziej widoczne. Zimą jaśniejszego i efekt jest mega naturalny.
Dołączona pęseta w sytuacji awaryjnej się przydaje, ale szczoteczka z pędzelkiem do nakładania cieni jest super. Nie używam pędzla, tylko tej dołączonej do zestawu - jak dla mnie jest bardzo wygodna.
Samo opakowanie jest też bez porównania lepsze od tego z Essence - ma lusterko, szczoteczka i pęsetka są schowane w bocznej szufladce.
Pół gwiazdki odejmuję za to, że mój cień po pierwszej podróży się trochę odkruszył :) Ale nadal można go z powodzeniem używać.
Polecam serdecznie, jeśli macie tak delikatne brwi jak ja!

Używam tego produktu od: około roku

Uwielbiam

Nie wiem, jak mogłam bez niej żyć...

Plusy:

+ świetne kolory, bardzo naturalne. Nutka szarości w tych brązach sprawia, że większości dziewczyn będa one pasować, bo przeważnie brwi mają szarawy kolor, a nie rudy czy ciepłobrązowy...

+duża gramatura- wystarczy na bardzo długo

+pędzelek i pęseta. Pędzelkiem maluję swoje brwi na co dzień i uważam, że jest on idealny. Spiralka przyzwoita. Pęsetę używałam na wyjeździe i sprawdziła się całkiem nieźle, jak na tak małe wymiary

+lusterko, w którym dość dobrze można swoje oko obejrzeć :)

+cena

MINUSY:

-OPAKOWANIE! Jest tragiczne. Niby wygląda solidnie, ale moje opakowanie po prostu się rozwaliło (mojej koleżanki również). Pękła część, która trzyma lusterko i teraz mam opakowanie, które rozwala się na 2 kawałki. Poza tym napisy zeszły już po miesiącu użytkowania...

Na miejscu producentów pomyślałabym o zrobieniu paletek z jednym kolorem do wyboru, bo sądzę, że mało osób używa obu na raz...

Odbieram pół gwiazdki za to tragiczne opakowanie, niemniej jednak POLECAM.

super:)

Przydatna paletka, przede wszystkim nie rozmazuje sie i utrzymuje caly dzien na brwiach:). Cena niska a jedno opakowanie wystarcza na bardzo dlugo. mini pesetka mnie sie nie przydala, ale pedzelek jest ok.

minusow nie zauwazylam , chociaz pomimo dobrego solidnego opakowania mnie sie jeden cien pokruszyl :(

Używam tego produktu od: kilku miesiecy