Cristiano Fissore, Cashmere for Men EDT

Cristiano Fissore, Cashmere for Men EDT

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Pojemność 100 ml
Cena 520,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Zapach miękki i puszysty, że aż chce się owinąć nim jak miękkim kocem.
Przyprawowo - drzewny, ale bez ostrych, typowo `męskich` akordów, docelowo przeznaczony dla mężczyzn.

Kategoria: przyprawowo - drzewna

Nuty zapachowe: bergamota, laur, żywica elemi, imbir, cedr, drewno kaszmirowe, gwajak, drewno tekowe, wetiwer, paczula, ambra, białe piżmo

Cechy produktu

Nuty
drzewne, korzenne
Rodzaj
wody toaletowe
Pojemność
50 - 100ml
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 1

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Trwałość:
Zapach:
Flakon:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

soft puppy, warm puppy, little ball of fur :P

Casmere for Men, zwany kolokwialnie Fisiorem, to chyba jednym z najbardziej przytulnych, uroczych i ślicznych zapachów jakie dane mi było poznać. Choć adresowany przez producenta do mężczyzn, nie jest ani troche męski (ani tez kobiecy), jest to dla mnie wzorcowy uniseks.

Nie potrafie rozłozyć go na czynniki pierwsze, nie jestem w stanie wyłowić poszczególnych skladników z tej idealnie harmonijnej mieszanki.
Nie jest to zapach który ewoluuje w jakiś wyraźny sposób, jest raczej linearny, poszczególne nuty idealnie ze sobą współgrają i ani myślą oddawać którejś pierwszeństwa.
Jest wyraźnie przyprawowo-drzewny, jednak przyprawy nie wierca w nosie swoją ostrością i suchością, są to raczej świeże, żywe korzenie. To samo drzewa - najprawdziwsze żywe drzewa, takie dostojne i łagodne. Kremowe, łagodne gatunki drzew; świeże przyprawy - wszystko jakby zamglone, kojarzy mi sie z puszczą z miękka, mszystą sciółka w wiosenny poranek.
Casmere nie jest ciepły anie chłodny, albo moze jest i ciepły i chłodny jednocześnie...jak szczenieczek z jego miękkim, gładkim, chłodnym futerkiem i ciepłą skórą. Tak! to zdecydowanie szczeniaczek, albo raczej mały wilczek, pośród perfum :D

Jest to jak najbardziej zapach przytulanka, na poprawe humoru. Na pewno nie ma on żadnych płciowych konotacji, tak wiec nie ma co liczyć na podkreślenie męskości czy kobiecości.
Mimo że, naprawdę uwielbiam Fisiora, nie jestem w stanie go nosić regularnie, nie jest do końca w moim typie, ale odlewke musze miec na podorędziu

Trwałość umiarkowana 6-8 h

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  15
  produktów

  25
  recenzji

  782
  pochwał

  10,00

 2. 2

  203
  produktów

  11
  recenzji

  558
  pochwał

  9,51

 3. 3

  4
  produktów

  15
  recenzji

  1056
  pochwał

  8,04

Zobacz cały ranking