Alterra, Feuchtigkeits - Shampoo Granatapfel & Aloe Vera (Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Do produkcji szamponu nawilżającego zastosowano specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnacyjna z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.

Szampon alterra chyba działa

Mam bardzo suche włosy ( sterydy) wypróbowałam już sporo szamponów i jak do tej pory sprawdzają ja u mnie dwa - alterra z granatem jest jednym z nich.Stosuję tez różne maski więc sama alterra może nie przynosić oczekiwanych efektów. Generalnie to polecam.

Nawilżenie sztos

Szampon nie obciążał moich włosów, nie były matowe , gdy je wysuszyłam lub same się suszyły były gładkie, miękkie i puszcze , bardzo lubię wracać do tego szamponu .
Ma Dobry skład i dobrze się pieni. Włosy gdy się nim myje nie stają się szorstkie , a gładkie.

Absolutnie fantastyczny!

Bardzo go lubię za skład, działanie i cenę. Bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy. Myję włosy codziennie i nie zauważyłam, żeby ten szampon jakoś je obciążał. Włosy po umyciu nim są świeże, miękkie, łatwo się rozczesują.
Dobrze współpracują nie tylko z odżywką z tej serii, ale każdą inną.
Jestem z niego bardzo zadowolona, bo za 10zł cudów nie oczekiwałam.

Używam po nim prostownicy i nie zauważyłam, żeby włosy były posklejane czy nieświeże.
Warto przetestować serię Alterra. Jeśli ktoś oczekuje od szamponu, że nie przesuszy ich dodatkowo, a nada im puszystości, to ten szampon jest dla niego!

Dobrze oczyszcza

Przy moich suchych i rozjaśnianych włosach średnio się sprawdził. Za mało nawilża, wlosy ciężko się po nim rozczesywaly. Jednak oczyszczanie super, wlosy nie przetłuszczają się tak szybko.

Bardzo dobry produkt

Szampon kupiłam w Rosmannie, z ciekawości czy jest skuteczny bo szampon raczej w niskiej cenie. Szampon ma bardzo ładny zapach. Bardzo dobrze i delikatnie myje włosy. Szampon nie plącze włosów ani ich nie obciąża. Szampon poprawia kondycję włosów. Jest wydajny.

świetnie czyści włosy

jego działanie, które oceniam niezwykle wysoko. Zapach przypominający ziemię zmieszaną z piaskiem sprawia, że czuje się tu naturę w czystej postaci.naprawdę świetnie czyści włosy, a w duecie z peelingiem rokitnikowym nie mają sobie równych jeśli chodzi o zapewnienie świeżej fryzury

Używam po keratynowym prostowaniu włosów

Szukałam taniego a jednocześnie dobrego szamponu którego mogłabym używać po zabiegu keratynowego prostowania włosów i koleżanka poleciła mi ten szampon.

Jest latwodostepny. Drogeria Rossmann jest w każdym mieście, działają tez online więc z zakupem nie mialam żadnego problemu.

Opakowanie jest poręczne, z łatwością wydobywam z niego taka ilość produktu jakiej faktycznie chce użyć.

Dobrze się pieni nawet podczas pierwszego mycia. Wystarczy obficie zmoczyć skórę głowy wodą. Gdy odczuwam taka potrzebę, myje włosy dwukrotnie jednak już jedno mycie wystarczy aby włosy były odświeżone a skóra głowy dobrze oczyszczona.

Zachwycił mnie efekt. Zazwyczaj naturalne szampony słabo myją skórę głowy, placza włosy i praktycznie się nie pienią, ale w tym przypadku jest inaczej. Włosy są widocznie odbite od nasady, sypkie i mile w dotyku.

Jestem w trakcie trzeciego opakowania i z pewnością nie ostatniego :)

Zawsze dobry

Kiedy po 15100900 butelce czy kostce moje włosy są zmęczone, niepokorne i w ogóle jakieś takie na nie, przypominam sobie o Alterrze. I ona zawsze tak samo dobra, delikatna, nieobciążająca, niepodrażniająca.
Teraz przypomniałam sobie o niej, gdy w miniaturowej wersji zabrałam ją na wyjazd. I nagle dotarło do mnie, że ona nigdy mi nie zaszkodziła. No cóż, kupiłam więc po raz kolejny w normalnym rozmiarze. To wierna przyjaciółka, nawet, gdy się ją zdradza ;)

Granat, aloes i akacja dla nawilżenia suchych kosmyków

Przyznam szczerze, że dziś staram się rzadko sięgać po szampony z drogerii, które nie tylko często markują realny blask i zdrowy wygląd, ale też nie powalają składem.Na co dzień staram się używać szamponów w kostce albo bardzo łagodnych szamponów dla dzieci.Moje wysokoporowate włosy są nie tylko bardzo suche, kruche i łamliwe, ale też mam ogromny problem z podrażnieniami skóry głowy i prawie każdy szampon powoduje u mnie silną reakcję uczuleniową.Nawilżajacy szampon Alterra z bio granatem i bio aloesem jest jednym z niewielu, do których od czasu do czasu wracam.Ten niedrogi , niepozorny kosmetyk nie tylko nie powoduje suchość i swędzenia skalpu, ale i lekko nawilża suche włosy i podnosi je u nasady oraz nabłyszcza.Prosta, biała butelka z charakterystyczną dla firmy szatą graficzną kryje niezbyt gęsty, perłowy i mocno pachnący- bynajmniej nie granatem szampon.Kosmetyk dobrze się pieni, ale mam zastrzeżenia do wydajności- w moim przypadku bardzo szybko się zużywa.Na moich walorach właściwości szamponu sprawdzają się też tylko wtedy, kiedy produkt trzymam na głowie dłużej, tak, żeby składniki mogły podziałać na kosmyki. Doceniam, że szampon nie ma w składzie sztucznych barwników, sylikonów i parafiny.Cieszy mnie też wykorzystanie wyciągów z aloesu, granatu i akacji.W moim przypadku aloes to niezastąpiony nawilżacz dla suchych włosów .Po szamponem Alterra moje długie, pakujące włosy dobrze się rozczesują j błyszczą.Nie ma efektu wow, ale uważam, że produkt zasługuje na 4-.Dostępność i cena bez zarzutu.

Dobra jakość w stosunku do ceny. Dosyć delikatny szampon, raczej nie dla przetłuszczającej się skóry głowy. Dobra sprawdza się na suchych włosach, ma bardzo ładny zapach

Fajny

Fajny szampon. Kupiłam przez przypadek, ale jestem zadowolona. Ładnie pachnie i dobrze się pieni. Nie uczula, nie podrażnia. Ma fajny sklad. Nawilża włosy. Mocne 4.

Uwielbiam

Szamponów alterry używam od dawna i bardzo przypadły mi do gustu, a zaczynałam właśnie od tego szamponu nawilżającego. Jest to świetny produkt, tani, łatwo dostępny w Rossmannie i bez SLS. Opakowanie jest raczej zwyczajne. Szampon ma galaretowatą konsystencję, dzięki czemu nie nabiera się jego zbyt duża ilość, jak to czasami bywa przy zbyt płynnych szamponach, ten na szczęście taki nie jest. Zapach jest delikatny, słaby, nie utrzymuje się na włosach po umyciu. Byłam zaskoczona, bo ja na produkt tego typu to szampon bardzo dobrze się pienił. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia skóry głowy, nie powoduje swędzenia. Nie wywołuje też łupieżu, nie obciąża włosów. Dobrze się rozprowadza i dobrze się spłukuje. Nie zauważyłam za bardzo jego działania nawilżającego, ale może na moje zniszczone włosy jest za słaby i za tani. Jednak jest to całkiem porządny produkt, który ma wiele zalet. Jedyny właściwie minus to, to, że występuje w opakowaniach o małej pojemności. Moim zdaniem mogłyby być większe. Włosy po tym szamponie są zadbane, odświeżone i dobrze się rozczesują.

Na prawdę bardzo dobry produkt. Tani, a skuteczny. Bardzo ładnie pachnie, dobry skład. Włosy ładnie pachną, dobrze się rozczesują. Polecam ten szampon, jak i inne produkty tej firmy.