Alterra, Feuchtigkeits - Shampoo Granatapfel & Aloe Vera (Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Do produkcji szamponu nawilżającego zastosowano specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnacyjna z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.

Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, oczyszczające, wzmacniające
zapachowa

Przeciętny.

Cześć!

Po szampon sięgnęłam, ponieważ mam włosy wysokoporowate, suche i zniszczone. Potrzebuję porządnej dawki nawilżenia.

Producent zapewnia, że szampon dobrze nawilża włosy. W sumie dokładnie na to też wskazywał. Jednak nie polubiłam się z nim.

Dlaczego?

-odniosłam wrażenie, że słabo oczyszcza włosy
-bardzo delikatnie je nawilżał
- puszyły się po myciu
-mało wydajny ze względu na lejącą się konsystencję
-nie zauważyłam jakiejkolwiek poprawy ich kondycji
- zbyt chemiczny, słodkawy zapach
-włosy plątały się, musiałam użyć dobrej, sprawdzonej odżywki.

Duży plus za skład. Alterra zazwyczaj słynie z kosmetyków z przyzwoitymi składami. Opakowanie też jest w porządku - zgrabne, dobrze aplikuje się produkt ze środka.

Może innym się sprawdza, na moje włosy w ogóle nie zadziałał. Dobrze,że nie jest drogi.

Jest okej, ale nie do codziennej pielęgnacji

Szampon w bardzo przystępnej cenie w klasycznym plastikowym opakowaniu. Bez dozownika.

Dobrze oczyszcza skórę głowy, nadaje włosom blask, ale niestety je plącze. Czy w jakiś sposób je pielęgnuje? Ja nie zauważyłam.

Ma ładny zapach. Ale nie utrzymuje się on na włosach. Dobrze się pieni.

Ja go używam czasem, jako pre szampon do pierwszego delikatnego mycia w celu pozbycia się z głowy wszystkich kosmetyków, dzięki temu później lepszy, droższy szmapon lepiej się pieni i nie muszę go marnować.

Nawilża suche włosy dodając im blasku

Moje włosy są suche, matowe oraz łamliwe. Regularnie je farbuję, są przez to zniszczone. Dzięki szamponowi są dobrze oczyszczone, nawilżone, miękkie i pełne blasku. Szampon pozostawia moje włosy w doskonałej kondycji. Jest wydajny. Ma poręczne opakowanie. Jeśli chodzi o konsystencję jest raczej rzadka. Dobrze rozprowadza się na włosach, nie spływa. Pieni się delikatnie.

Nie przyniósł żadnych efektów

Szampon ten kupiłam, ze względu na właściwości oczyszczające. Rzeczywiście po umyciu włosy były takie inne, jakby skrzypiały gładząc dłońmi po włosach. Ale moja skóra głowy nie polubiła tego szamponu. Do oczyszczenia po innych kosmetykach owszem, ale do stosowania na codziennego niestety nie. Cena przystępna, dość wydajny.

niezły oczyszczający szampon

Szampon nawilża i oczyszcza skórę i włosy. Ładnie pachnie, wydajny. Włosy ładnie wyglądają po myciu i dłużej zachowują świeży wygląd. Kupięp onownie bo cena niziutka

Najgorszy szampon jaki miałam

Szampon kupiłam ze względu na pozytywne recenzje w internecie. Był tani i łatwo dostępny, co tym bardziej zachęca do wypróbowania.

Moje włosy są z natury przetłuszczające się i niskoporowate, natomiast od ramion w dół są dość zniszczone ze względu na wcześniejszą słabą pielęgnację. Tak naprawdę szampon wypróbowałam dwukrotnie - raz gdy moje włosy były naprawdę w kiepskim stanie i raz gdy było już zdecydowanie lepiej.

Niestety, przy obu próbach skończyło się to okropnie. Moje włosy nigdy nie wyglądały tak źle jak po użyciu tego szamponu. Pomimo bardzo dokładnego spłukiwania, mam wrażenie że ten szampon zostawia jakąś taką tłusto-lepką warstwę, szczególnie wyczuwalną po wyschnięciu. Skleja ona włosy, sprawia że są nieprzyjemne w dotyku i wyglądają na brudne. To na pewno nie była kwestia niedomycia - włosy przed myciem wyglądały znacznie lepiej niż po... Mam także wrażenie, że ten osad jest wyczuwalny już podczas mycia/spłukiwania - włosy nie są wtedy gładkie, tylko szorstkie i tępe.

Wierzę, że u niektórych szampon się sprawdza, natomiast dla mnie jest to najgorszy szampon jaki miałam. Może nawet najgorszy produkt do pielęgnacji. Gdybym była w sytuacji, że muszę wybierać pomiędzy umyciem włosów tym szamponem albo wcale, to nie wiem czy nawet wtedy bym się na niego zdecydowała. Trudno więc dla mnie mówić o zaletach produktu, który nie spełnił swojej podstawowej funkcji.

Dobry w przystępnej cenie

Szampon w wygodnym opakowaniu. Szampon charakteryzuje się bardzo przyjemnym zapachem. Dobrze rozprowadza się po włosach, dobrze się pieni i bardzo dobrze oczyszcza - nie ma problemu z myciem pozostałości po stylizacjach włosów. Szampon nie plącze włosów.cwlosy pozostają miękkie i lśniące. Nie obciąża włosów i nie wysusza. Produkt wydajny.

Po prostu hit

Zawsze miałam problem z przetłuszczającymi się włosami, a ten szampon naprawdę daje radę.
Fajnie się pieni, ładnie pachnie i dobrze myje włosy. Dzięki nie mu, nie mam potszeby mycia włosów codziennie.
Ponadto cenę ma naprawdę dobrą I jest dostępny w wersji refill.

meh

Kupiłam ten szampon ze względu na niską cenę oraz dlatego, że jest to łagodny szampon. Wszystko fajnie lecz później miałam wrażenie że szampon nie domywa mi włosów. To przecież podstawowa funkcja szamponu. Średnio się pienił.

Dobre wrażenie ale tylko na początku

Szampon kupiłam najpierw w mini wersji jadąc na wakacje. Spodobał mi się, dobrze się pienił, ładnie pachniał, włosy były po nim miękkie i błyszczące. Zachęcona takim efektem kupiłam duża butelkę. Ale przy dłuższym stosowaniu wysuszył mi skórę głowy i zaczął się lupiez, glowa zaczela swędzieć. Niestety jestem na nie.

Lipa

Kiedyś ten szampon uważałam za dobry rypacz. Teraz w sumie, po głębszej analizie, dowiedziałam się, że wcale rypaczem to on nie jest.

Już sama nie wiem, włosing est skomplikowany.

Myję nim raz na jakiś czas, gdy sobie przypomnę o jego istnieniu. Tylko po długości, podrażnia mi AZS, wysuszając skórę głowy. Włosy są po nim suche, szorstkie, słabo się kręcą, puszą, niefajnie układają. Meh...

Plus za ładny owocowy zapach i vegańską formułę, dobrze się pieni.

Szampon alterra granat i aloes

Posiadam włosy, które w łatwy sposób puszą się i wydają się bardzo zniszczone oraz suche. Po użyciu szamponu, stały się one nawilżone oraz mniej puszące się, dlatego będę polecać każdemu ten szampon w 100%.