Alterra, Feuchtigkeits - Shampoo Granatapfel & Aloe Vera (Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Do produkcji szamponu nawilżającego zastosowano specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnacyjna z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.

Zaskoczył mnie

Bardzo dobry szampon. Kupiłam bo szukałam czegoś nowego, a ten był w promocji :-D. Mam włosy w dobrej kondycji, tylko końcówki mi się przesuszają. Szampon pięknie pachnie, faktycznie nawilża włosy. Jest przeźroczysty i niezbyt gęsty. Jak dla mnie jedyną jego wadą jest wydajność, ale mam gęste włosy, więc zużywam dużą ilość szamponu ;-). Polecam

myje, ale bez rewelacji

Alterra ma mnóstwo świetnych kosmetyków o dobrym składzie i działaniu za niewielką cenę. Kupowałam tez różne kosmetyki do włosów tej firmy.

Szampon "Granat i aloes" jest średni. Ma ładny zapach, dobrze się pieni, ma niezły skład (bez SLS). Jednak włosy po nim są takie sobie. Zostawia moje końcówki splątane i suche. To również efekt wielu innych szamponów, ale ten ma być szamponem nawilżającym do włosów suchych i zniszczonych. Szkoda, bo odżywka i maska z tej serii są znacznie lepsze, a lubię używać całej "rodziny".

Szampon do włosów

Po jego zastosowaniu jestem zadowolona z kondycji swoich włosów. Kosmetyk ma przyjemny zapach, odpowiednią konsystencję i dobrze się pieni.
Włosy po jego użyciu są miękkie i zdrowo wyglądające. Plus za niską cenę produktu oraz jego dostępność.

Bardzo poprawny szampon

Markę Alterra uwielbiam odkąd poznałam ich odżywkę do włosów z granatem oraz kremy do rąk. Charakteryzują ją przede wszystkim bardzo naturalne składy i cudowne aromatyczne zapachy.

OPAKOWANIE
Bardzo poręczna butelka o pojemności 200ml. Można stawiać na nakrętce co ułatwia spłynięcie produktu i jego późniejsze wydobycie

KONSYSTENCJA, WYDAJNOŚĆ
Produkt ma dość lejącą konsystencję, lekko przezroczystą. Trzeba go dodatkowo nakładać na głowę w większej ilości, ponieważ bardzo słabo się pieni (naturalny skład bez SLS), w związku z czym szampon jest niewydajny

ZAPACH
Co tu dużo mówić, jest piękny! Cała seria z granatem i aloesem ma zjawiskowo piękny zapach, bardzo intensywny i słodki, niestety dość szybko ulatnia się z włosów

DZIAŁANIE I EFEKTY
Już po pierwszym użyciu widać, że skóra jest bardzo mocno i dokładnie oczyszczona. Włoski są świeże i doczyszczone.
Nie należy go stosować przy każdym myciu, ponieważ ma tendencję do puszenia włosów. Włoski po jego użyciu przypominają bardziej siano na głowie.
Na pewno nie widać efektu nawilżenia ani odżywienia włosów.

Mimo, że markę Alterra uwielbiam to ten produkt uważam jedynie za poprawny i myślę, że już do niego nie wrócę , ale z pewnością wypróbuję inne szampony tej firmy.

W porządku raz na jakiś czas

Uważam ze jest to całkiem dajny szampon jednak nie używałbym go codziennie ze względu na to że dość mocno wysusza skore głowy przynajmniej u mnie. Mimo to raz na jakiś czas jest fajny ????

mogłoby być lepiej

Zacznę od wad. Mam cienkie i proste włosy, które nie są szczególnie gęste. Jedyna wada jaką zauważyłam, to że włosy były bardzo szpuszone i oklapnięte. Ciężko było je potem ułożyć. Nie wiem z czego mogło to wynikać, jednak po innych szamponach takich efektów nie zauważyłam. Uważam też, że produkt nie jest wydajny.

Reszta bardzo okej. Skóra głowy dobrze umyta. Da się również zmyć olej z włosów tym szamponem. Zapach bardzo przyjemny, tak samo jak cena ;)

Bardzo poprawny i skuteczny szampon

Szampon kupiony dzięki dobrym opiniom innych osób. Jako, że Rossmana mam pod ręką postanowiłam wypróbować. Na plus również jest niska cena- ok 9zl na promocji za produkt o pojemności 200ml, bardzo korzystnie. Dodatkowo co należy zaznaczyć, że szampon ma bardzo dobry skład.

Produkt zamknięty jest w poręcznej, plastikowej buteleczce. Samo używanie jest dość sprawne i wygodne. Konsystencja dość gęsta, dobrze rozprowadza się na włosach i dość dobrze pieni. Mam włosy suche ale szampon używam tylko na skórę głowy raz na parę dni. Nie powoduje u mnie zadnego swędzenia skóry głowy co jest bardzo na plus. Po użyciu włosy są w porządku, odżywione i odswiezone. Efekt jest bardzo zadowolajacy.

Lubię do niego wracać

Szampon, który znam już od lat. Lubię do niego wracać, szkoda że dostępny tylko w Rossmanie.
Podczas mycia włosów unosi się ładny, przyjemny, owocowy zapach, który krótko zostaje na włosach. Moim zdaniem szampon poprawia stan suchych włosów przy regularnym stosowaniu, ja co kilka miesięcy wracam na chwilę do niego.

Prawie ideał

Skuszona opiniami na wizażu zakupiłam owy szampon i szczerze to jestem pozytywne zaskoczona. Produkt dobrze się pieni, nie zawiera SLS i nie powoduje dużego splątania włosów.

Delikatnie oczyszcza

Z racji tego, że mam zniszczone włosy i próbuję przywrócić je do kondycji, zrezygnowałam z używania mocnych szamponów. Z polecenia przyjaciółki kupiłam szampon granat i aloes marki Alterra. Marka ma w swojej ofercie całą gamę produktów do pielęgnacji o zapachu granatu i aloesu. Przyznam, że zapach jest bardzo przyjemny i umila czas mycia włosów.
Cena nie jest wysoka, co jest dodatkowym plusem.
Konsystencja jest dość rzadka i czasem wyleje mi się zbyt duża ilość produktu.
Dobrze się pieni i bez problemu się wypłukuje.
Jeśli chodzi o działanie to dobrze oczyszcza ale łagodnie, moje włosy nie są tak suche i zniszczone po umyciu, jak bywały po użyciu innych szamponów. Wcześniej stosowałam szampony do mycia dla dzieci, myśląc że są one łagodniejsze ale w porównaniu z tym produktem, szampony dla dzieci są zwykłymi rypaczami (zawsze miałam szopę na głowie po użyciu szamponu dla dzieci)

Poprawny szampon

Szampon jest bardzo w porządku. Zawiera silne detergenty, to jednak nie SLS. Stosuję go raz na dwa tygodnie gdy potrzebuje mocniejszego oczyszczenia.
Jest łatwo dostępny. Starcza zaledwie na kilka zastosowań ponieważ ma bardzo leista konsystencję. Zapach świeży, mi nie przypadł do gustu.

Rypacz z dobrym składem co kilka myc

Szampon bardzo dobrze domywa włosy, ja myje nim tylko skórę głowy, resztę włosów myję odżywką

Szampon ma ładny skład lecz jest dosyć mocny więc używam go pomiędzy myciami łagodnym szampanem ( u mnie łagodny szampon to bielenda botaniq spa) myje włosy co 2-3 dni

Jak dla mnie zapach jest ok, nie utrzymuje się długo na włosach, cena jest bardzo przystępna w stosunku do wydajności

1959