Alterra, Feuchtigkeits - Shampoo Granatapfel & Aloe Vera (Szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych `Granat i aloes`)

Do produkcji szamponu nawilżającego zastosowano specjalnie dobrane składniki najwyższej jakości: wartościowa kompozycja pielęgnacyjna z wyciągami z aloesu, granatu i kwiatów akacji pielęgnuje włosy, nawilża je i dostarcza włosom zniszczonym nowej energii.

do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, oczyszczające, wzmacniające
zapachowa
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

Bez szału

U mnie ten szampon się nie sprawdził, dobrze domywala włosy miał ładny zapach i konsystencję jednak sprawiał że włosy po nim szybko się przetłuszczaly. Nie mogłam wykorzystać jednego opakowania nawet w związku z czym nie kupię go ponownie mimo w miarę dobrego składu.

Spełnia najważniejsze zadanie

Szampon w porządku, nie jakoś szczególnie nawilża, bo żeby zaczął faktycznie nawilżać pewnie trzeba by było dłużej go trzymać na włosach, ale bardzo dobrze oczyszcza skórę i włosy. No i nie powoduje szybkiego przetłuszczania. Do oczyszczenia polecam!

Dobry szampon nawilżający

Od ostatnich dwóch tygodni testuje ten szampon i mogę powiedzieć, że przede wszystkim fajnie dociąża włosy. Moje włosy mają skłonność do puszenia się i elektryzowania, mam suche końce. Od razu przy pierwszym użyciu można zauważyć zmianę, włosy wydają się bardziej nawilożone i nie puszą się. Bardzo ładnie pachnie a cena jest kosmicznie niska.

Nie wiem jak mogłam bez niego żyć

Dotychczas używałam szamponów do włosów znanych marek, wybierałam te które były w promocji, albo ładnie pachniały...
Aż do momentu kiedy w wyniku choroby moje włosy bardzo osłabły, stały się kruche i cienkie i zaczęły wypadać garściami...
Wtedy koleżanka poradziła mi właśnie ten Szampon, włosy pp nim stały się miękkie i nawilżone.
Szampon zawiera same naturalne składniki, nie ma alkoholu, dzięki czemu nie wysusza nadmiernie włosów.

Dobry szampon

Skusiłam się na ten szampon głównie ze względu na cenę.Ma ładne opakowanie z zamknięciem na klik.Szampon dobrze się sprawdza ,domywa włosy ,dobrze się pieni ,jest dosyć wydajny.Włosy ładnie się układają ,dobrze rozczesują.Polecam jak za tak niską cenę.

Rewelacja

Uważam że to jest jeden z lepszych szamponów. Opakowanie fajne kolorach granatu, napisy czytelne Jest dość gęsty, o bardzo przyjemnym zapachu owców granatu oraz aloesu. Jeśli ktoś lubi naturalne szampony do włosów o dobrym składzie to właśnie ten szampon jest numerem jeden. Szampon nie zawiera parabenów, bardzo dobrze oczyszcza włosów. Stosuję go po kreatynowym prostowaniu włosów, ponieważ nie zawiera sztucznego składu. Jest dość wydajny i starcza na dużo myć. Przy tym cena jest bardzo niska ok 10zł.

Dobry

Świetny, wydajny szampon w przystępnej cenie. Używam go od kilku miesięcy, bo stał się moim ulubieńcem. W końcu znalazłam produkt, który nie obciąża moich włosów. Po jego użyciu są lśniące i sypkie.

Szampon alterra

Bardzo delikatny i łagodny szampon, mam suchą skórę głowy którą łatwo jest podrażnić, ten szampon tego nie robi a wręcz nawilża i koi a to za sprawą aloesu w składzie jest przystępny cenowo i nie obciąża włosów, nie raz do niego wrócę.

Łagodny i skuteczny

Szampon łagodnie i skutecznie oczyszcza skórę głowy, a włosom dodaję blasku, objętości, miękkości oraz wygładzenia. Skóra głowy po zastosowaniu szamponu nie swędzi i nie pojawia się na niej łupież. Szampon ma lejącą konsystencję, którą łatwo nakłada się na skalp. Niestety mało się pieni. Zawsze myje nim dwukrotnie włosy i dlatego uważam, że jest mało wydajny. Zapach natomiast jest bardo przyjemny,dosc intensywny podczas mycia. Nie wyczuwam go na włosach po myciu.

Mieszane uczucia

Co do tego szamponu mam mieszane uczucia.
Z jednej strony na plus przemawia jego skład. Jednak z drugiej strony nie do końca podoba mi się efekt jaki zostawia na moich włosach.
Nie jest to nawilżenie jakiego bym się spodziewała. Włosy są raczej tępe w dotyku, szorstkie i matowe. Bez odżywki nie ma szans.

4/5

Szamponu używałam w małym opakowaniu podczas pobytu w szpitalu. Miło mnie zaskoczył.

Mam włosy przetłuszczające się i mimo, że szampon docelowo przeznaczony jest do innego rodzaju włosów to dawał radę i utrzymywał świeżość moich włosów przez co najmniej dwa dni. Niektóre szampony typowo do przetłuszczających się włosów nawet tego nie potrafią.

Produkt ma ładny zapach i przyjemnie się go stosuje. Nie pieni się jakoś super, ale nie jest też jakoś bardzo źle.

Szampon nie kosztuje dużo a to mini opakowanie starczyło mi jakoś na 8 myć, a lubię brać dużo produktu na włosy.

Ogólnie szampon godny polecenia.

Ulubiony szampon w niskiej cenie

Dobry i skuteczny szampon za małe pieniądze. Chętnie po niego sięgam w Rossmannie przy okazji promocji. I też często go używam z odżywką granat i aloes. Jest łagodny, nie powoduje łupieżu. Ma konsystencję taką w sam raz. Dobrze oczyszcza włosy. Do tego je nawilża. Podczas stosowania włosy są świeże, miękkie i lśniące. Nie powoduje ich plątania, choć ja i tak używam zawsze odżywkę i nie wiem, czy to nie zakłamuje działania szamponu. Ma przyjemny zapach, poręczne opakowanie i jest nawet wydajny. Lubię go i chętnie do niego wrócę.