Marc Jacobs, Daisy, Eau So Fresh EDT

Marc Jacobs, Daisy, Eau So Fresh EDT

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

`Daisy Eau So Fresh` to zupełnie nowy zapach, który dołącza do rodziny `Daisy`, po ogromnym sukcesie marki. Nowa woń jest kwiatowo - owocową dawką słonecznej energii, która pobudza do działania i korzystania z drobnych przyjemności, jakie oferuje nam życie.Ta swawolna, nieco kapryśna wariacja na temat pierwszego zapachu Daisy kusi nutami delikatnej maliny, zmysłowej dzikiej róży i ciepłej śliwki. Wysublimowana woń `Daisy Eau So Fresh` doskonale oddaje kobiecy, żywiołowy klimat projektów Marca Jacobsa.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: różowy grejpfrut, malina, gruszka
nuta serca: fiołek, dzika róża, kwiat jabłoni, liczi, płatki jaśminu
nuta bazy: piżmo, śliwka, drzewo cedrowe

Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato
wody toaletowe
kwiatowe, owocowe

8% jesień/zima 92% wiosna/lato

Wiosno witaj!

Perfumy Daisy Eau so Fresh by Marc Jacobs.

Jednym hasłem "Wiosno witaj".
Eau so Fresh to bardzo ładna odsłona Diasy, póki co jak dla mnie najlepsza. Jedyna ,którą zaciekawiła mnie na dłużej niż 2-3 użycia.
Eau so Fresh to taki przyjemny, wiosenny świeża. Jest trochę jak szampon do włosów. Chodź nie jestem zwolenniczką takich woni to ta mi odpowiada. Po pierwszym psiku czuję zapach bananów. A po chwili czuje przyjemne połączenie zapachu malin, słodkiej, ale świeżej gruszki no i oczywiście pączkujących kwiatów jabłoni. Grejpfrut w połączeniu z fiolkiem i nutami zielonymi pachnie świeżo I delikatnie. Cała kompozycja oparta na piżmie, raczej syntetycznym z lekką, męską nutą śliwki.

Cudowne słodkie

Piękne słodkie perfumy.Uwielbiam liczi w perfumach.Mogłabym je wąchać caaały dzień.Cudowne nuty zapachowe ,idealne na lato. Przepiękny flakon.
Zapach bardzo podobny do Chanel Chance eau Tendre ale Marc Jacobs bardziej mi się podoba.
Moje cudowne letnie orzeźwienie.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

• Flakon: 5

Czuję w nim zielone nutki

Perfumy trzymaja sie bardzo długo spsikalam.sie rano do pracy na 6 to gdy bylam w domu o 15 to mąz powiedział ze wciąz czuć perfumy także wow Jestem mile zaskoczona trwałoscią ponieważ naczytalam.sie troche opinii co do tego.
Zapach bardzo ładny czuć w nim na poczatku zielone nuty i gruszke dopiero pozniej rozwija sie na nim ciepły slodki zapach. Flakon cudowny

Urocze... na początku

Zapach pełen delikatności i wdzięku, dobry na wiosnę i lato.
Na początku pachnie podobnie do wersji podstawowej (czyli takie subtelne kwiatki, może też jakieś owocki), ale też zgodnie z nazwą ma dodatkową, świeższą nutę. Ta faza jest dla mnie zdecydowanie lepsza.
Potem kwiatki i owocki uciekają, a zapach osiada mydełkiem/czystym praniem. Są osoby, które to uwielbiają, ja - tak jak napisałam - wolę tą pierwszą fazę.

Jestem zaskoczona trwałością - jest dużo większa niż klasycznej Daisy, ale też nie jakaś powalająca. Chociaż na włosach jest wyczuwalny ciągle po umyciu!

Zatyczka w kształcie bukiecika kwiatów - przeurocza.

Kwiatowy i delikatny

Wodę toaletową marki Marc Jacobs kupiłam, bo moją uwagę zwrócił flakon z nietypową zakrętką. Zapach jest bardzo delikatny, kwiatowy i na pewno nikomu nie będzie przeszkadzał ani nie wywoła bólu głowy. Niestety, ze względu na kiepską trwałość u mnie nie był wydajny. W tej cenie mam swoje i hity, dlatego nie kupię ponownie.

Słodkie ale orzeźwiające

Perfumy bardzo ładne, świeże, lekkie, słodkie ale nie do przesady. Czuć na początku zielone nuty, grejpfrut, to one dają tą świeżość wiosny. Potem bardziej słodko, jakby różanie, za razem leśnie.
Zapach to esencja wiosny, pachnie czystością, świeżym praniem, trochę mydełkiem. Nikomu krzywdy nie robi ;)
Jedyny minus to trwałość, ale w końcu edt, co nie zmienia faktu że za te cenę powinny być trwalsze.

Idealne na wiosnę

Idealne perfumy na wiosnę nie ist…
czyli mój ulubieniec na ciepłe dni - Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh <3

Delikatny, bardzo kobiecy, kwiatowo-owocowy orzeźwiający zapach, zamknięty we flakoniku z charakterystycznymi dla Daisy kwiatkami na korku.
Jest to mój ulubieniec od naprawdę wielu lat i chyba moja ulubiona wersja ze wszystkich perfum Daisy Marc’a Jacobs’a.
Niestety zapach po paru godzinach jest mało wyczuwalny na skórze, jednak jest tak piękny, że jestem w stanie mu to wybaczyć.

Polecam wszystkim wielbicielkom kwiatowo-owocowych zapachów.

Powiem Lata , miłości, szczęścia

Uwielbiam ten zapach . Jest ze mną już od bardzo dawna. Pierwszy raz poczułam go u koleżanki w pracy i to była miłość od pierwszego powąchania...

Dla mnie to jest zapach czystości i świeżości...

Przepiękny zapach :)

Woda toaletowa Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh to zapach pełen życia i wdzięku, ale odzwierciedla także temperament, którego pełne jesteśmy my, dziewczyny. Ta weselsza wersja zapachu Daisy łaskocze zmysły uczuciem szczęścia i zadowolenia. Jest cudownie czysty, elegancki i pełen wdzięku. Nuta głowy: Czerwony grejpfrut, malina, zielone liście i gruszka. Z nutami jaśminu, fiołka, dzikiej róży, kwiatu jabłoni, liczi, piżma, śliwki i cedru.

• Flakon: 5

Już myślałam że znalazłam idealne..

Już myślałam że znalazłam idealny zapach, jest piękny, świeży, dokładnie taki mój! Niestety bardzo słabo się u mnie utrzymuje, muszę się nimi oblewac, żeby były wyczuwalne:( jak za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego.

Mój ukochany!

Delikatny, kobiecy, słodki zapach- zakochałam się!
Idealny na wiosnę/lato, nie jest mdły co często zdarza się przy słodkich zapachach. Lekka owocowa nuta sprawia, że zapach jest świeży. Perfum należy do trwałych.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Kwiatuszki

Marc Jacobs słynie z dekorowania kwiatuszkami swoich flakoników,
Ja absolutnie się zakochałam w tym perfumie, przy każdej wizycie w galerii psikałam go na papierowy paseczek i towarzyszył mi podczas każdych zakupów, aż w końcu odżałowałam pieniądze i kupiłam go w promocji - bo cena regularna zabija :D
No i w końcu go mam i już mnie tak nie nurtuje...
Jest i ładnie wygląda na toaletce
zraziłam się do niego, bo trwałość daje wiele co życzenia
o dziwo zupełnie inaczej niż na papierowym drogeryjnym paseczku który ciągle mi pachniał :)
Ale jest fajny i lekki i nadaje się na lato i na wiosnę