Natchem, Krem botaniczny

Natchem, Krem botaniczny

Kompleksowa pielęgnacja skóry zaczerwienionej z rozszerzonymi naczynkami, krem półtłusty.
Krem odżywczy z botanicznym kompleksem ekstraktów przeznaczony jest do cery suchej i normalnej. Szczególnie polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry z problemem pękających i rozszerzonych naczynek krwionośnych. Krem botaniczny dzięki zawartości doskonale dobranych olejów oraz masła karite, odżywia, natłuszcza i rewitalizuje zmęczoną skórę. Unikalna formuła kremu skutecznie zmniejsza zaczerwienienia skóry oraz łagodzi podrażnienia.
Zalety: krem botaniczny zawiera odpowiedni skład kompozycji zapachowej, który minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych. Jest to krem na bazie składników naturalny, stworzonych dla osób ze skórą wymagającą odpowiedniej pielęgnacji.
Produkt został przebadany dermatologicznie.
Krem naturalny z botanicznym kompleksem ekstraktów z: arniki, kasztanowca, oczaru wirginijskiego, bluszczu, dziurawca i liści winorośli - kompleks odpowiednio wyselekcjonowanych roślin o działaniu uszczelniającym naczyńka, poprawia ukrwienie i działa antyseptycznie. Składniki zawarte w ekstrakcie poprawiają koloryt skóry, skutecznie ją regenerując.
Olej makadamia doskonale zmiękcza i wygładza naskórek.
Skwalen przyspiesza wnikanie substancji aktywnych, poprawia oddychanie skóry.
Masło karite - doskonale natłuszcza, chroni przed utratą wody.
Olej migdałowy - dzięki zawartości witamin i składników mineralnych skutecznie zmiękcza i wygładza skórę.
Witamina E i prowitamina B5 - neutralizują wolne rodniki, wygładzają i uelastyczniają skórę, działają kojąco na wrażliwą skórę.
Allantoina - wspomaga procesy regeneracji i odbudowy skóry, działa kojąco łagodząc podrażnienia skóry.

krem
w słoiczku
Struktura
bogate
50 – 100ml

krem specjalnej troski

Kupiłam ten krem zachęcona opiniami na Wizażu i składem :), tak, sklad zrobił na mnie miłe wrażenie, jadnak się nieco zawiodłam.
Był taki okres czasu że koniecznie potrzebowałam czegoś na moje czerwone policzki i tak oto trafiłam na ten krem (kupiony na stronie producenta). Muszę przyznać że ostatecznie pomógł - skóra o wiele mniej się czerwieniła, jednak dość SPORYM kosztem.
Od razu przeraziła mnie konsystencja kremu - jest ciężki i tłusty. Ponadto świecę się po nim jak latarnia (i to nie mija), a mam cerę raczej suchą/normalną z tendencją do zaczerwienienia. Podkład nie bardzo z kremem komponuje a jeśli stosuję na dzień to bez pudru ani rusz, niestety. Dotychczasowe kosmetyki jakie stosowałam do demakijażu i oczyszczania (A-Derma żel micelarny redukujący zaczerwienienia (ps. fajny produkt) i Lirene mleczko) okazały się niewystarczające - musiałam sięgnąć po coś ostrzejszego a przy mojej cerze żele z użyciem wody zawsze ostatecznie mnie wysuszały lub jakoś podrażniały. Tak więc moja cera zaczęła się tym kremem zapychać. Traciła blask i pewną świeżość.
Na okres letni totalnie sie nie nadawał - jednak z bólem stosowałam go kiedy tylko mogłam. W okresie zimowym robił mi (i robi nadal) za krem ochronny (choć wiem że powinnam go zużyć do 3 miesięcy jak pisze na opakowaniu - ale jako że konsystencja, zapach się nie zmieniła ani nie wywołał podrażnień - stosuję go dalej - zresztą wyjątkowo ciężko mi go skończyć). Nie mogę mu zarzucić że mnie uczulił - bo tak nie było, przy stosowaniu dostrzegłam zmianę na plus - naczynka stały sie mnie widoczne, ale cała ta jego konsystnencja spowodowała że ten krem cięzko się stosuje i powoduje kilka niemiłych konsekwencji. Gdyby producenci zrobili coś z jego konsystencją na pewno kupiłabym go ponownie. A tak chyba zadowolę się kremem żurawinowym z tej serii (jest o wiele lżejszy).

Używam tego produktu od: od sierpnia
Ilość zużytych opakowań: jedno wielkie + kilka małych próbek

Mam cerę tłustą i dodatkowo naczynkową. Kupiłam ten krem zachęcna, jak poprzedniczka, bogatym składem i naturalnymi składnikami. Jestem z niego zadowolona ponieważ świetnie uspokaja skórę. Bardzo szybko skóra wygląda na odżywioną, ukojoną, nawilżoną, jest mięciutka w dotyku. Nie spodziewałam się i nie spodziewam,że w spektakularny sposób złagodzi juz istniejace rozszerzone naczynka, ale tak jak już wspomniałam, uspokaja skórę, nie rumieni się ona, ujednolica. Wydaje się dobrym kremem profilakycznym. Dużym plusem jest fakt, że bardzo łagodzi wszelkie podrażnienia. Minusem dla mnie jest jednak to,że jest tłusty i troszkę "cieżki" i dla osób o podobnym typie cery jak moja, czyli przetłuszczajacej się, nie nadaje się na dzień bo twarz zwyczajnie się świeci. Stosuję go na noc na zmianę z retinoidami i przy takiej kombinacji stanowi fajne SOS dla naczynkowej ale także przetłuszczającej się cery. W moim przypadku, z powodu konsystencji, myślę,że przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem mógłby wpływać na pojawienie się dodatkowych "niespodzianek". Daję mu wysoką ocenę ponieważ nie jest drogi a naprawdę daje zadowalające efekty w porównaniu np. z SVR Rubialine, który stosowałam regularnie przez 3 miesiące i ani nie łagodził zaczerwienienia, ani nie poprawił kondycji skóry, właściwie nic szczególnego się po nim nie zmieniło. Co prawda nie powodował od razu takiego świecenia się twarzy( ma w końcu lżejszą konsystencję)ale po niedługim czasie buzia też się świeciła ( wiem,że SVR Rubialine nie ma zadania matowić, jednak wspominam o tym dla porównania tych dwóch produktów).

uspokaja i wygładza

Zainteresował mnie bogaty skład kremu i postanowiłam wypróbować na moją naczynkową cerę. I jestem bardzo zadowolona. Robi wszystko co może. Skóra jest mięciutka, wygładzona i nie podrażniona. Wcześniej próbowałam niezliczone ilości kremów do cery naczynkowej i albo nie robiły nic, albo wysuszały, albo podrażniały. Ten sprawdził się idealnie.
Ma cudną konsystencję, tak jakby sam się rozprowadzał. I po prostu fantastyczny zapach. Używam go na noc, a na dzień żurawinowego z tej serii.
Jedyna wada - ograniczona liczba punktów sprzedaży. Polecam zamówienie u producenta przez stronę internetową. Duża oszczędność i błyskawiczna dostawa.

Używam tego produktu od: zużyłam jedno opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jedno i już zaopatrzyłam się w kolejne

baaardzo dobry!!!

Kupiłam ten produkt dlatego, ponieważ wcześniej używałam innego kremu (krem żurawinowy) tej firmy i byłam bardzo zadowolona.
Skusił mnie skład - widać, że producent stawia duży nacisk na składniki aktywne.
Krem jest lekko tłusty, pozostawia bardzo przyjemne odczucie na skórze. Cera jest nawilżona oraz zmiękczona. Czuć bardzo delikatną warstwę ochronną.
Zapach kremu jest idealny - bardzo delikatny przyjemny, kojarzy mi się z kosmetykami dla dzieci.
Pomimo, że jest to krem tłusty nadaje się jako baza pod makijaż.
A do tego jest bardzo wydajny!
Kończę teraz pierwsze opakowanie i zauważyłam już delikatne rozjaśnienie moich popękanych naczynek. Wiem, że na pewno będę go używać, ponieważ jeszcze nie spotkałam kremu z takim składem!!!