Yves Rocher, Perles de Teint, 3 in 1 Make-Up

Yves Rocher, Perles de Teint, 3 in 1 Make-Up

Sztyft 3 w 1 z serii "perełki" Yves Rocher. Są w 3 kolorach: beżowym, różowym i brązowym: ja mam brązowy. Super wygląda na dekolcie, brązuje skórę, równo się rozprowadza. Może służyć też jako róż do policzków albo pomadka.

Wiecej niz 3 nie dostanie

Szczerze mowic mam mieszane uczucia.Niby to cien a jest strasznie tlusty, zbiera sie w zalamaniach powieki i roluje,niby to roz ale nie da sie go dobrze rozprowadzic,niby to szminka a le chyba tylko dla tych ktore lubia metaliczne usta;)Uzywam go jako rozswietlacza pod luk brwiowy ale jest go tak duzo ze chyba bede z niego korzystaly jeszcze moje wnuki;)

mocno rozświetla

Mam odcień jasny perłowy. Jako cień do powiek rzeczywiście się nie nadaje, gdyż szybko gromadzi się w załamaniach powiek, jednak bardzo ładnie wygląda pod łukiem brwiowym. Na policzki tylko w ograniczonych ilościach, gdyż bardzo mocno rozświetla i można przesadzić. Na ustach prezentuje się ładnie, ale oczywiście nałożony odrobinę i z umiarem :) Ogólnie jestem zadowolona i gdy ktoś szuka mocnego rozświetlacza warto wypróbować.

Świetny

Rzeczywiście nie nadaje się do powiek ani na usta, ale za to jest rewelacyjny jako highlighter do podkreślania kości policzkowych, skroni, ramion i dekoltu. Przepieknie się mieni, jest wydajny i równo się rozprowadza.Ja mam kolorek brązowy, ale ładny jest też delikatny różowy Perle Irisee. Kosztuje 37 zł (w promocji)

Do powiek zdecydownie nie

Do powiek zdecydownie nie! Zresztą nie wiem jak ładnie pomalować oko czymś co ma 2 cm średnicy! Do ust też nie, chyba, że na kilka minut, bo tyle czasu jest OK. Nie wiedząc co z nim zrobić zaczęłam go używać jako różu (mój pierwszy!). I z tej jego funkcji jestem w miarę zadowolona. Gdybym miała oceniać go w kategorii wyłacznie cienia do powiek, to dałabym zero gwiazdek!

Kiepski

Jako cień do powiek się nie nadaje - kiepsko się rozprowadza i w błyskawicznym tempie zbiera się w załamaniu powieki. Jako pomadka - zbyt suchy. Zdecydowanie nie polecam.

Oceniam na 3.00

Ogolnie jestem z niego zadowolona, ale moim zdaniem na usta sie nie nadaje. Jest zbyt suchy.