LancrOne, Round Top Kabuki Brush F54 (Okrągły pędzel kabuki)

LancrOne, Round Top Kabuki Brush F54 (Okrągły pędzel kabuki)

Pojemność 1 szt

Okrągły Kabuki to pędzel, który ułatwia dokładny makijaż pod oczami i wokół nosa. Pomoże również osiągnąć nieskazitelne pokrycie skóry przy użyciu produktów w płynie lub pudrze.
Włókno Synthetic Lancrone HD, czyli wyjątkowej struktury syntetyczne włosie pozwalające osiągnąć efekt wyrazistego obrazu, to innowacja wprowadzona przez specjalistów w dziedzinie makijażu.

do oczu, do cieni, do korektora
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!

Mięciutki, przyjemniutki, super nakłada podkład w płynie nie robi żadnych smug jak to robią pędzele \'\'języczkowe\'\' do podkładu. Mam wrażenie że podkład utrzymuję się dłużej po nałożeniu tym pędzlem na twarzy, doskonały jest też do nakładnia pudru sypkiego mineralnego, do różu również po prostu KRÓL!!!! Jak za tą cenę i jakość daje 5 gwiazdek bez zastanowienia :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w takcie

Ideał do nakładania podkładu

Flat Top LancrOne mam już ponad 8 miesięcy, natomiast Round Top jakieś 3 miesiące. Są one do siebie bardzo podobne, więc wątpię aby ten młodszy zaliczył jeszcze jakąś wpadkę. Oba pędzle są bardzo dobrze wykonane, a aplikacja podkładu z nimi jest o wiele szybsza i milsza. Testowałam już pędzle płaskie i gąbeczki, placów nie lubię brudzić i co chwilę myć rano, więc pędzle te są dla mnie stworzone.

Round Top ma 15cm długości, a jego włosie od 2cm z brzegu do 2,5cm na środku.

Pędzle są naprawdę dobrze wykonane. Rączki są poręczne, dość grube, ale dobrze można je chwycić. Skuwki ciągle lśnią jak nowe. Włosie nigdy nie wypada - ani podczas aplikacji, ani podczas mycia pędzli. Nie odkształca się, jest zbite i bardzo gęste. Miłe w dotyku, można się nim dłuuugo miziać po buzi. Lepiej myć je jak najczęściej. Nigdy nie będę mieć czasu i siły myć ich codziennie, ale wiem, powinnam. Nie tylko ze względów higienicznych, ale też z uwagi na fakt, że po paru użyciach jest pędzel ciężej domyć. Podkład wchodzi w głąb pędzla i trzeba się trochę pomęczyć, aby go dokładnie doczyścić, co widać na załączonym zdjęciu - gdzieniegdzie żółtawe podkładowe tony na włosiu. Suszenie troszkę trwa, najlepiej zostawić pędzel \'stojący\' na ręczniku lub papierze toaletowym na noc, wtedy mamy pewność, że cała woda z pędzla wyciekła.

Aplikować podkład można nimi przynajmniej na dwa sposoby - stemplując i wklepując podkład w skórę, bądź kolistymi niewielkimi ruchami. Oba sposoby gwarantują brak smug oraz doskonałe wtopienie się i połączenie podkładu ze skórą. Uzyskany efekt jest moim zdaniem naturalniejszy i bardziej jednolity. Pędzli używałam tylko do aplikacji podkładów płynnych, chociaż ten okrągły jest przeznaczony również do pudrów i podkładów mineralnych oraz róży i brązerów. W tym aspekcie nie mam z nimi doświadczenia, nie będę więc nic zmyślać. Jednak gdybym miała wybierać, który pędzel lubię bardziej byłby to właśnie ten zaokrąglony, ponieważ jest ciut mniejszy i jego zaokrąglenie sprawia, że jeszcze lepiej można nim dotrzeć np. do skrzydełek nosa.

Mam nadzieję, że pędzle będą mi dalej dzielnie służyć, bo są moimi wielomiesięcznymi ulubieńcami. Rozważałam nawet kupno drugiej sztuki wersji zaokrąglonej, żeby nie musieć ich tak często myć, tylko używać na zmianę. Kiedyś już miałam kupować pędzel Hakuro, ale przeczytałam też parę opinii, że po 3-4 miesiącach ich pędzle się \'rozciapierzają\' i wypada z nich włosie. Z LancrOne tak się nie stało, generalnie nie widzę w tych pędzlach wad, więc ich zakup to była dobra inwestycja, mam nadzieję, że na lata.

Ilość zużytych opakowań: w użyciu

bardzo dobry

Używam do podkładu mineralnego, doskonale się nim operuje - świetnie leży w dłoni, włosie nie wypada, nie rozjeżdża się na boki, jest dość zwarte, ale miękkie. Raz nałożyłam nim płynny fluid i też sobie poradził. Z racji tego, że używam go do suchego kosmetyku nie mam problemu z jego domyciem. Podejrzewam, że gdybym myła go tak często jak pędzel F60 też zmyły by się w nim napisy (nie wpływa to jednak na komfort stosowania, chyba, że psychiczny;). Niska cena to kolejny atut. Pędzel zdecydowanie wart zakupu.

Używam tego produktu od: od września 2011
Ilość zużytych opakowań: pierwszy pędzel

Kulkowy geniusz

Pędzel kupiłam w zestawie trzech pędzli ( F58, F 60, F54) na allegro.

Pędzel bardzo dobrze leży w dłoni. Przyjemne, miękkie włosie.
Pierwsze używałam i próbowałam go do nakładania podkładu - spisał się bardzo dobrze, jest wygodny, nie zmuży, nie gupi wlosia i dociera do wszelkich zakamarków na twarzy. Przy używaniu z podkładami myłam pędzel w płynie do naczyń co 2 dzień - nie farbuje, nie zmienia kształtu, nie gubi włosia. Przerzuciłam się jednak na F60, jest mi wygodniej.

Teraz używam go do konturowania - głównie do rozswiatlacza, bo jest mi wygodniej niż jajeczkiem do konturowania.
Miękkosc włosia nie pozwala nabrac dużo kosmetyku, ładnie rozprowadza go na twarzy. Jestem bardzo zadowolona z używania.
Pędzel jest tani i swietny jakosciowo.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Dobry ale wolę flat top.

Pędzel jak dla początkujących i mało wymagających idealny.

Plusy:
-tani w porównaniu do innych marek
-włosie nie wypada
-solidnie zrobiony
-gęsty , idealny do podkładu
-miekkie włosie

Minusy:
-lekko robi smugi na twarzy
-ciężki do wymycia

Używam tego produktu od: 4miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1pędzel

bardzo dobry

moj faworyt jesli chodzi o pędzle do nakładania podkładu.
Idealnie nanosi podklad na skóre, nie tworzy smug,podkład staje się niewidoczny na twarzy. Nie wypada z niego włosie, ma idealny kształt (łatwo nim operować przy skrzydełkach nosa)

CUDO!!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Świetny za niewielkie pieniądze :)

Kupiłam, bo przypominał mi pędzle Sigmy, które chciałam wypróbować. Na początku leżał w szufladzie obok innych pędzli i nie bardzo wiedziałam, co z nim zrobić. Użyłam go w końcu do podkładu (wcześniej używałam tylko pędzli języczkowych - TBS, Douglas) i jestem pozytywnie zaskoczona :) Bardzo ładnie i równomiernie rozprowadza podkład - tak, że można go sobie dokładnie rozetrzeć, jak i nałożyć dodatkową warstwę. Myję pędzel po każdym użyciu (antybakteryjnym mydłem w płynie) i dobrze się trzyma, wypadł może 1 włosek ;) Schnie w miarę szybko, potrzeba mu paru godzin, bo ma zbite włosie. Przez to też ciężko go dokładnie doczyścić, dlatego pół gwiazdki mniej. Niemniej polecam wszystkim ^^

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: używam 1 i mam nadzieję, że długo mi pożyje ;D

Polecam zdecydowanie

Niedrogi pędzel do podkładu, bardzo mięciutki, porządnie wykonany, z solidną, drewnianą rączką. Myję co drugi dzień, a włoski trzymają się dzielnie. Co prawda schodzi mi mnóstwo szamponu bo jest niesamowicie gęsty (pędzel, nie szampon) ale jestem w stanie poświęcić mu te kilka minut. Napisy się troszeczkę starły, ale to nie ma znaczenia.

Teraz coś o samym rozprowadzaniu. Ja, kompletny laik w użytkowaniu pędzli do podkładu, postanowiłam wydać 3 dychy i zamówiłam ten oto pędzelek. Efekt? Bardzo satysfakcjonujący. Podkłady, które normalnie robią beznadziejne smugi, doskonale się rozprowadzają, nie widać żadnych granic itp. Cud miód. Niestety trzeba go myć co 1-2 dni bo inaczej robi smugi, ale ja mam taki trik, że wycieram go po użyciu dokładnie w chusteczkę i wtedy mogę sobie pozwolić na rzadsze jego pranie.

Jestem ciekawa jak zachowują się droższe odpowiedniki tego pędzla, chętnie przekonałabym się też czy hakuro jest rzeczywiście taki wspaniały, ale w najbliższej przyszłości planuję wierność LancrOnowi.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: chyba już na zawsze 1