LancrOne, Angled Top Kabuki F58 (Skośny pędzel kabuki)

LancrOne, Angled Top Kabuki F58 (Skośny pędzel kabuki)

Pojemność 1 szt

Skośny Kabuki to idealny pędzel do precyzyjnej aplikacji kosmetyków do makijażu policzków. Umożliwia jednolite nałożenie produktów w kremie, pudrze i płynie.
Włókno Synthetic Lancrone HD - czyli wyjątkowej struktury syntetyczne włosie pozwalające osiągnąć efekt wyrazistego obrazu, to innowacja wprowadzona przez specjalistów w dziedzinie makijażu.

Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Wspaniały pędzel w przystępnej cenie

Potrzebowałam kilku pędzli, zdecydowałam się na Lancrone ponieważ wydawały mi się zbliżone do Hakuro, ale w zdecydowanie lepszej cenie.

Jestem bardzo zadowolona z F58, jest zbity, włosie jest mięciutkie, rączka solidna.

U mnie najlepiej sprawdza się do konturowania. Jest do tego idealny. Czasami nakładam nim również róż, jednak mój wypiekany Bonjourise nie do końca z nim współgra.

Myję go raz w tygodniu szarym mydłem, wszystko się spiera, a pędzel jak nowy :)

Zdecydowanie warto spróbować.

Ilość zużytych opakowań: jeden

3 razy tak

bardzo dobry pędzel w przystępnej cenie :) na początku używałam go do bronzera, ale teraz stał się moim ulubionym pędzlem do nakładania płynnego podkładu. jest super mięciutki i przyjemny, nie robi smug (przynajmniej z moimi podkładami), nie ma problemu z myciem, nic się nie rozkleja, ani jeden włosek nie wypadł ;) aha, tak tylko na wszelki wypadek-to nie jest skunks, on ma tylko tak pofarbowane włoski, jeśli ktoś się zastanawia :)
polecam!

Po prostu GENIALNY !

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością pędzli LancrOne :)

Doszło do tego, że kilka z nich jest moimi ulubionymi i mimo tego, że mam sporą kolekcję pędzli ( to mój bzik!) używam ich dosłownie codziennie .

Na początek napiszę i ich śmiesznie niskiej cenie :)
To niesamowite, że pędzle tak wysokiej jakości, tak bardzo trwałe i przyjemne w użytkowaniu są bardzo tanie.

Dla zainteresowanych wspomnę,że firma LancrOne "wzoruje" (żeby nie powiedzieć kopiuje!) swoje produkty na firmie Sigma Make-up.
Sprawdziłam to dokładnie. Pędzle są identyczne, najczęściej różnią się jedynie rączkami. Kształty i rozmiary są takie same.
Podróba czy nie? Ja jestem nimi zachwycona!
Z ciekawości kupiłam 2 pędzle oryginalne Sigma, kosztowały 4 razy tyle co LancrOne, jednak posiadam akurat takie modele, których odpowiedników LO nie ma...

Ale do rzeczy :)

Pędzle LancrOne odkryłam w zeszłym roku, tak mi się spodobały, że ciągle dokupuję nowe modele a niektóre sztuki mam w dwóch egzemplarzach (na zmianę kiedy pierwszy jest brudny).

Angled Top Kabuki F58 jest pędzlem wielofunkcyjnym i za to dostał u mnie 5 gwiazdek (zasługuje też na KWC ale już mi się skończyły :().
Nie zmieniłabym w nim niczego.

-Rączka jest idealnie wyprofilowana. Układa się w ręce precyzyjnie.
- Włosie to sama poezja . Jest niesamowicie mięciutkie, makijaż nakłada się z przyjemnością.
-Kształt jest wyprofilowany tak, aby łatwo docierać do załamań twarzy, okolic trudno dostępnych np. w okolicy nosa.
- Rozmiar jest w sam raz. Malowałam nim już kilka kobiet i każda była nim zachwycona. Później oczywiście kupiły własne :)
- Czyszczenie jest bardzo łatwe, kosmetyki schodzą do czysta nawet po zwykłym mydle czy żelu do mycia twarzy
-Suszenie też przebiega stosunkowo szybko jak na tak gęsty i zbity pędzel. W sumie to 1 dzień, bo piorę go czasem po użyciu rano i następnego dnia już czeka czyściutki.
-Użytkowanie nie powoduje żeby się niszczył, zmieniał kształt czy tracił włosie. Bardzo dbam o moje pędzle, po praniu ubieram je w siateczki do suszenia. Dzięki temu są u mnie wypielęgnowane i szczęśliwe :)
- Działanie ! I tu temat rzeka... Nakładam nim podkład, nie ma nigdy żadnych smug, kosmetyk rozłożony jest równomiernie na skórze, nie ma plam. Pędzel nie wchłania produktów. Ogólne można nakładać nim wszystkie mokre rzeczy zaczynając od kremu do twarzy przez bazę, podkład do różu w kremie czy brązera w kompakcie. To akurat jest ostatnio mój konik. Konturowanie twarzy brązerem w kompakcie Vichy i pędzlem LO F58. Buzia wygląda pięknie, zdrowo, młodzieńczo, owal jest podkreślony. Jestem zachwycona !
Nie gorzej jest z kosmetykami suchymi. F58 spokojnie nałoży brązer róż czy rozświetlacz ładnie i precyzyjnie. Można nim też przypudrować twarz...

Jak pisałam, jest to pędzel wielofunkcyjny, muszę kupić jeszcze jeden :) To pewne, bardzo go polecam i daję słowo, że każda kobieta znajdzie dla niego swoje ulubione zastosowanie!

Fotki przedstawiają pędzle do nakładania podkładu, to tak ogólnie. Na ostatnich zdjęciach porównanie LancrOne F58 i Tapered Kabuki F68.
Na 1 i 2 fotce mamy kolejno : Hakuro H51, Everyday Minerals Angled Flat Top Brush, LancrOne F58, LancrOne F68, Hakuro H50, Bdellium Tools 948.

Świetny pędzel do podkładu

Wiem, że przeznaczeniem tego pędzla jest przede wszytkim róż i bronzer. Ja jednak do pudru i różu wolę kabuki (używam zarówno syntetycznych jak i z włosia naturalnego). A bronzera nie używam. LancrOne F58 doskonale sprawdza się moim zdaniem właśnie jako pędzel do płynnego podkładu. Jest pięknie zbity a przy tym bardzo miękki. Dzięki swojemu kształtowi ładnie rozprowadza podkład przy skrzydełkach nosa i na policzkach.
+ idealna wielkość i kształt do podkładu
+ nie robi smug
+ można nim stemplować i delikatnie rozcierać
+ świetnie się pierze i relatywnie szybko, jak na swoją zbitą strukturę, schnie
+ nie gubi włosia
+ dobrze leży w dłoni

Minusów nie zauważyłam. Używam go zamiennie z Hakuro H52. Zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Rewelacja

Genialny pędzel.
Włosie mięciutkie, zbite, idealnie nakłada i rozciera róż lub bronzer. Za naprawdę niewielkie pieniądze możemy kupić świetny jakościowo pędzel. Włosie nie wypada, nie odkształca się. Po pół roku codziennego użytkowania i regularnego prania wygląda jak w dniu zakupu.
Polecam !!!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Idealny

Ostatni recenzowany przeze mnie pędzel z zestawu 3 kupionych.
Na początku nie miałam pomysłu na użycie przez zupełną zielonosc w temacie pędzli.

Jednak scięte, miękki i gęste włosie zachęcilo mnie to eksperymentów z nakładniem - bronzera i różu.
Po pierwszych "naukach" i testowaniu już trzymałam go pewnie w dłoni.

Pędzel nie gubi wlosia przy myciu. Nie farbuje. Nie odkształca się. Myję go jak resztę w płynie do mycia naczyń 1 raz w tygodniu.

Aplikacja bronzera jest bajecznie prosta i mowi to bardzo niedoswiadczona osoba. Pędzel przez miękkosc wlosia nie nabiera dużo kosmetyku, przez co nie mogłam zrobic sobie żadnej krzywdy i plam, ladnie i miękko stopniuje się nim kolor nakładanego kosmetyku. Używam go glównie pod kosci policzkowe (jesli tak to się nie nazywa proszę mnie poprawic) lub na poliki również z bronzerem.
Idealnie trzyma sie w dłoni.

Nie uwierzyłabym nigdy że konturowanie i posługiwanie się pędzlem może być tak bajecznie proste i przyjemne. A jednak może.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Bardzo Dobry

Uwielbiam ten pędzel. Używam go do różu i sprawdza się rewelacyjnie. Wszystkie pędzle z tej serii są bardzo dobre. Włosie gęste i bardzo miękkie. Łatwo się myje.
Chyba niemożliwe jest zrobienie sobie tym pędzlem plam, nawet jak przesadzimy z różem to bardzo łatwo rozetrzemy wszystko.
Zdetronizował mój do niedawna ulubiony pędzel do różu z Kanebo.
Zaznaczam że nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ mam nadzieje że będzie mi długo służył.

Używam tego produktu od: ok 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.