Essence, Gel Eyeliner (Eyeliner w żelu)

Essence, Gel Eyeliner (Eyeliner w żelu)

Żelowy eyeliner o jedwabistej formule, dostępny w czterech kolorach. Zapewnia intensywny kolor i długotrwały efekt.

Idealny

Niby niepozorny ale zyskuje przy bliższym poznaniu :D mój pierwszy eyeliner w słoiczku. Posiadam odcień brązowy
+mega trwały, wodoodporny
+ładne kolory
+z powodzeniem można stosować jako bazę pod mocniejszy makijaż
+nie zasycha w słoiczku
+łatwo się go aplikuje
+mimo super trwałości daje radę go bezproblemowo zmyć
+wydajny
+niska cena
+/- dostępność, ja akurat należę do osób które z dostępnością mają problem
Żyć nie umierać

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

bardzo fajny

lubię ten eyeliner kupiłam zachęcona opiniami, ale szczerze wolę malować się kredką lub eyelinerem z buteleczki, nie bardzo odpowiada mi malowanie pędzelkiem, który trzeba czyścić po każdej aplikacji.

+ trwały
+ nie rozmazuje się
+ ładny grafitowy kolor
+ przystępna cena
+wydajny

- problemy"osobiste" z pędzelkiem

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Dobry, ale....

Zachęcona pozytywnymi opiniami żelowych eyelinerów dziewczyn na YouTube postanowiłam zainwestować w swój pierwszy eyeliner w takiej formie. Padło na essence "Midnight in Paris" czyli kolor czarny.

Moim zdaniem jest bardzo dobry, ekonomiczny i tani.
Kolor jest naprawdę czarny, ładnie maluje kreski. Zasycha na powiece i jest nie do ruszenia. Mimo iż kupiłam go rok temu, jak nie dłużej cały czas jest w bardzo dobrej kondycji. Nie robią się grudki w opakowaniu, ale dbam o niego nabierając potrzebną ilość i szybko zakręcając wieczko.

Zdawałoby się, po całym dniu noszenia, że jest niemal idealny. Jednak dużą wadę widać dopiero przy zmywaniu go i z oczu i z pędzelka.
Może zacznę od narzędzia pracy - po użyciu tego eyelinera muszę odmoczyć chwilę pędzelek w wodzie z mydłem od razu po użyciu, bo inaczej "szorując" go nie dość, że dalej nie będzie czysty, to dodatkowo go zniszczę. Jest to bardzo uciążliwe, gdy śpiesząc się do szkoły muszę pamiętać by go zamoczyć.

Jeśli chodzi o oczy jest to samo. Bardzo ciężko go zmyć ( z górnej powieki, na linii wodnej znika po godzinie, ale nie wiem czy to wina produktu, ponieważ u mnie bardzo ciężko z trwałością w tym miejscu). Używam wody i różnych żeli do mycia buzi, potem przecieram twarz chusteczkami nawilżonymi. Niestety przy linii rzęs dalej widać czarną kreskę i nie idzie jej domyć.
Dla mnie to bardzo duży minus, ponieważ oczy po zmywaniu tego produktu po prostu bolą od prób całkowitego zmycia go. Z tego powodu nie używam go codziennie.

wysycha

To mój pierwszy eyeliner w żelu, używam w duecie z pędzelkiem MACa do eyelinera. Na początku byłam zachwycona, jako że pędzelek MACa maluje na powiekach zjawiskowe kreseczki. Eyeliner był mięciutki, łatwy w użyciu, cudownie czarny. Duży słoiczek, więc miałam nadzieję że starczy mi na wieki i że uwolnię się od kredek do powiek kupowanych na pęczki.
Niestety muszę zgodzić się z amariae, tusz wysycha w opakowaniu i mając jeszcze połowę słoiczka po jakimś pół roku użytkowania linera, jego użycie stało się uciążliwe - kreski które teraz maluje są grube, nierówne, w słoiczku porobiły się grudy i nie jestem w stanie po prostu "zmoczyć" w nim pędzelka i malować jak to było na początku, nabiera się go albo za dużo i oblepia pędzelek niemiłosiernie, a jak próbuje zciągnąć nadmiar to ściąga się cały i pędzelek przestaje w ogóle malować :/
Spróbuję jeszcze go jakoś roztopić - może w mikrofali albo kąpieli wodnej, ale fakt faktem - nie tak miało być :nie:

super eyeliner

Uwielbiam ten eyeliner w zasadzie za wszystko. Mam trzy kolory: zielony fioletowy i czarny. Wg mnie jest to bardziej eyeliner w kremie niż żelu ale może właśnie dzięki temu nie zasycha w opakowaniu jak kamień.
+piękne kolory
+cena
+nie rozmazuje się
+długo utrzymuje się na powiece
+nie blaknie
+kolor czarny ma ładną głęboką czerń

Jedynym minusem a w zasadzie to nie wiem czy można to nazwać minusem jest to, że trzeba nauczyć się nim posługiwać. Bo jak zrobi się coś krzywo to nie ma zmiłuj. Ten eyeliner nie wybacza błędów.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Fantastyczny

Genialny eyeliner !
+Fantastyczna cena...
+ Zamiennik dla dużo droższych produktów

- nie znalazłam

NIESTETY wczoraj chciałam go kupić i Pani w drogerii poinformowała mnie że został WYCOFANY. :(

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

lubię go

Bardzo dobry produkt. Posiadam 2 kolory: czarny i przepiękny fioletowy. Czarnego uzywam rzadko, jakoś wolę używać czarnego eyelinera w pisaku, ale z fioletowym bym się nie potrafiła rozstać. Ma przepiekny kolor połyskliwy w idealnym dla mnie odcieniu. Bardzo trwały, wytrzymuje cały dzień, pod koniec trochę ściera się w zewnetrznych kącikach, ale nieznacznie i nie jest to dla mnie duży minus. Fioletowy zmywa sie bez problemu dwufazowym płynem z ziaji, czarny stawia opór-tzn nie przy zmywaniu, bo wydaje się ,że wszystko pieknie zeszło, ale rano budzę sie z czarnymi liniami pod dolnymi rzęsami i za to odejmuję pół gwiazdki. No i na plus: kremowa, konsystemcja wręcz jak masełko:) Polecam szczególnie fioletowy... Uwielbiam go!!

Używam tego produktu od: hmm chyba ponad roku
Ilość zużytych opakowań: ciagle ich używam i nieznacznie ich ubyło:)

Jak za taką cenę, jest bardzo dobry

Kupiłam ten eyeliner ze względu na zachęcające opinie i muszę przyznać, że sprawował się bardzo dobrze. Konsystencja rzeczywiście żelowa, co prawda po pewnym czasie nieco zgęstniał, ale wybaczam, miał prawo. Produkt wydajny, mi wystarczył na rok przy niemal codziennym stosowaniu. Dość dobrze napigmentowany, tak, że w zupełności wystarcza jedna warstwa. Co do minusów, to trwałość. Niestety przesdnie wychwalany pod tym względem, u mnie po całym dniu zwyczajnie się ściera, szczególnie w kącikach. Ale przymknę na to oko :p Generalnie polecam, bo jest to produkt godny uwagi, tym bardziej, że cena jest bardzo zachęcająca.

Używam tego produktu od: ponad roku

przeciętniaczek

Posiadam w zbiorach szaraczka. Cena i dostępność jak najbardziej na plus.

Jeśli chodzi o nakładanie produktu, nie widzę żadnych problemów. Jednak problem pojawia sie później, już po pewnym czasie użytkowania. Mianowicie liner się zbryla :< nie jest to najprzyjemniejsze, kiedy widzimy jeszcze 3/4 zawartości słoiczka a ta jest już bardzo wysuszona.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Prawie idealny

Eyeliner jest wprost genialny!
-Niedrogi
-Łatwo się rozprowadza i przy użyciu dobrego pędzla można zrobić nim bardzo precyzyjne kreski
-pudełeczko bez zastrzerzeń
-Wyrazisty czarny kolor wprost idealny na wieczór, ale nie tylko
-Nie rozmazuje się
-Długotrwały, wytrwał wiele imprez

Wprost ideał, gdyby nie to, że zasycha i trzeba niezużyte pudełeczko wyrzucić ;-(

Jednak gdzieś do pół roku można bez kłopotów używać, więc pozostaje póki co niezastąpiony.

PS. Szkoda tylko, że ostatnio nigdzie nie mogę go znaleźć :\\\'(

Dobry przez pierwszy miesiąc.

Kupiłam ten produkt pod wpływem ochów i achów, które słyszałam dookoła. Niestety bardzo się zawiodłam. Eyeliner owszem, był super, ale tylko przez pierwszy miesiąc używania. Później konstystencja zaczęła się robić glutowata, przez co produktu nie dało się go nałożyć na (tak samo zresztą beznadziejny) pędzelek.
Teraz właściwie mogę go albo wyrzucić i zapomnieć, że kiedykolwiek miałam, albo wymyślić jakieś inne przeznaczenie, bo na powieki na pewno się nie nadaje.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

średni

+ doskonale pokryta czerń
+ nie rozciera się w ciągu dnia
+ spokojnie wytrzyma dłuższą impreze
+ według mnie dobrze robi się nim kreski
+ pojemność

- ale efekt ten utrzymuje się przez około 4 miesiące, potem zaczyna schnąć i się okruszać.
- by powstała idealna kreska trzeba nałożyć z 5 warstw
- została mi jeszcze połowa produktu którą muszę wyżucić bo jest nie do użytku

Ale w sumie jestem z niego zadaowolona

Ilość zużytych opakowań: małe