L`biotica, Ketoxin Forte (Szampon przeciwłupieżowy)

L`biotica, Ketoxin Forte (Szampon przeciwłupieżowy)

Sprawdź ceny produktu

Wzmacniający szampon przeciwłupieżowy Ketoxin Forte. Nowy Ketoxin Forte to jedyny na rynku szampon przeciwłupieżowy, który skupia w sobie trzy działania: przeciwłupieżowe, regenerujące oraz stymulujące porost włosów. Jest to możliwe dzięki stworzeniu rewelacyjnej receptury opartej na Ketokonazolu w stężeniu 2%, kofeinie oraz emolientowi Cetiol LDO.

Rewelka

To pierwszy szampon przeciwłupieżowy, na który mój mąż. Nie powiedział złego słowa. Jest zadowolony ze zniknięcia łupieżu, ale także z tego, że nie swędzi go już skóra głowy. Szampon jest przyjemny, ma fajną konsystencję i ładny czerwony kolor, dobrze się pieni. Nie powoduje przesuszania włosów. Polecamy.

Najlepszy LEK na łupież!

Od zawsze miałam powracający problem łupieżu. Pojawia się w niewielkich ilościach, zawsze na czubku głowy, suchy, swędzący. Okropność. Jak tu wyjść z domu z takim czymś na głowie?
Znajomy ma to samo. Próbował to leczyć, był Nizoral, były inne preparaty - nic. Łupież jak był tak pozostał.
Pewnego razu szukałam skutecznego szamponu na łupież, nie jakiegoś drogeriowego badziewia typu Head&Shoulders, które jest tylko marnotrawstwem pieniędzy. Czegoś lepszego niż Nizoral. Jakiegoś leku.
Tak właśnie na Wizażu znalazłam Ketoxin Forte. Dziewczyny pisały, że już po pierwszym użyciu pozbyły się łupieżu, że Ketoxin jest znacznie lepszy niż ten cały przereklamowany Nizoral.
Tego samego dnia kupiłam Ketoxin. U mnie w aptece kosztował 16 zł. Mało, a butelka jest dość duża. Użyłam. I co? Łupież faktycznie zniknął już po pierwszym użyciu!
To wreszcie jest lek, a nie jakieś zdzierstwo. Jestem zadowolona, że go znalazłam. Nic innego na rynku się do niego nawet nie umywa.
Polecam każdemu, kto ma problemy z łupieżem!

Wykorzystała: kilka próbek

Idealny dla problematycznej skóry głowy

Po szampon sięgnęłam, gdy moja skóra głowy swędziała, była podrażniona z niewielkim łupieżem. Generalnie moja skóra głowy szybko się przetłuszcza i często potrzebuję mocniejszego oczyszczenia. Zakupiłam saszetki, co jest świetnym rozwiązaniem by wypróbować działanie produktu.
Szampon ma bardzo dobry,łagodny skład i sprawdził się rewelacyjnie. Skóra głowy była naprawdę natychmiastowo ukojona, bardzo dobrze oczyszczona, dzięki czemu włosy nie były oklapnięte. Na długości włosy były miękkie i nawilżone! Szampon posiada w składzie kofeinę, która dodatkowo ma pobudzać mieszki włosowe do wzrostu. Polecam serdecznie, łupież zniknął natychmiastowo, niesamowita ulga dla problematycznej skóry głowy.

Świetny szampon w dobrej cenie.

Wedlug mnie wypada o wiele lepiej od przereklamowanego Nizoralu. Bardzo dobrze likwiduje łupież, ogranicza przetłuszczanie się włosów. Ma dobrą konsystencję, ładny zapach i czerwony kolorek. Dobrze się pieni i doskonale oczyszcza włosy i skórę głowy. Cena też ok, coś koło 20 zł, więc nieźle. Jeden jedyny minus to taki, że wysusza włosy, są takie trochę sianowate, ale serum na końce świetnie niweluje ten problem. Polecam gorąco ten szampon.

Najlepszy!

Nigdy nie miałam mocnego problemu z lupiezem do czasu aż odstawilam leki na trądzik. Biale płaty zaczely sypać się z głowy po umyciu to samo wszedzie biale płaty. Czytalam szukałam na internecie myślałam że może to przesuszona skóra głowy po lekach . Testowalam pare szamponow ale było jeszcze gorzej albo jak lepiej to za chwile powracalo. Na czarnych włosach wyglądało to okropnie wstydzilam się wychodzic gdzie kolwiek bo miałam wrażenie że wszyscy patrzą się na moja głowę. Poddalam się i poszłam do dermatologa który miał najlepsze opinię niestety po 2miesiacach kuracji brania tabletek i innych specyfików nie pomogło nic pieniądze wydane w błoto a Pani dermatolog kazała mi myć codziennie głowę bo co 2 3 dni to za długo i dlatego mam łupież. Uwierzcie mi że moje włosy nie przetluszczaja się szybko na 3 dzień robia się leciutenko tłuste od nasady kiedyś mylam je raz na tydzień moja skóra była tak przyzwyczajona nie musiałam ich czesto myć ale po odstawiwniu tego leku to co się działo ... płakałam z bezsilności. Stwierdzilam ze skoro lekarz mi nie pomógł musze sama szukać złotego środka i znalazlam zaczęłam przegladac KWC z ciekawości jakie mamy w ogóle szampony przeciwlupiezowe ktorych jeszcze nie miałam okazji używać. Natknęłam się właśnie na ten szampon pamietam ze naKWC była jedna opinia ale zaryzykowalam cena nie była duża stosowalam droższe szampony nawet za 60 zl które nie pomogły.Pani w aptece proponowala mi jak zawsze pirolam ale go używałam i tylko zaleczal moj łupież jak go odstawialam za chwile wracał. Zaczęłam stosować ten szampon i pozbylam się okropnych płatów z mojej głowy obecnie stosuje szampon raz w miesiacu profilaktycznie polecam na prawde!!!
Nakładam go tylko na skalp głowy ponieważ wysuszal mi włosy z czarnego schodzilam na ombre blon i wtedy akurat rzuciło mi się to w oczy wtedy jeszcze nie wiedziałam że szamponem przeciwlupiezowym myje się sama skore głowy a włosy na długości najlepiej zabezpieczyć odżywka.:)

Mój KWC <3

Najlepszy szampon do walki z łupieżem :D
Moja skóra głowy jest dość wrażliwa, przy każdej zmianie szamponu występuje łupież.
Przetestowałam już drogeryje produkty i kilka aptecznych, ale dopiero ten zdołał mi skutecznie pomóc.
W moim przypadku muszę pamiętać o stosowaniu go raz na 2tyg, aby łupież nie nawrcal.
Nie należy on do tanich, bo w mojej aptece, 2 lata temu, kupiłam go za 27zł, ale w tym roku był już za 19zł ;)
Warto wydać na niego te pieniądze, jest genialny :D

Nizoral niech sie schowa

Znakomity szampon,który nie tylko usuwa łupież już od pierwszego użycia,ale również pielęgnuje skórę głowy,łagodzi stany zapalne i świetnie działa na włosy.Nie przesusza ,nie puszy ich ,są sypkie i dłużej świeże.
Oczywiście jak to w przypadku szamponu przeciwłupieżowego niezbędne jest użycie odżywki.
Jest bardzo wydajny,ja kupiłam go w DOZ-ie.

Szampon idealny dla wlosów z łupieżem

Szampon świetnie zwalcza łupież, dodatkowo ograniczając wszelkie stany zapalne i pobudzając włosy do wzrostu przez zawartość kofeiny. Ja go uwielbiam, moje suche włosy nie puszą się po nim, dokładnie domywa skórę głowy, ale jej nie wysusza mimo obecności SLS, nie przyspiesza przetłuszczania włosów, może nawet lekko odbija od nasady.

Polecany przez dermatologa,
zawiera oktopiroks jest to substancja o działaniu przeciwgrzybiczym, przeciwbakteryjnym i przeciwzapalnym. Działanie przeciwzapalne jest tutaj wyraźnie, co warte podkreślenia, bo podrażnienie skóry głowy, czy objawy zapalne są często domeną łupieżu. Poza działaniem przeciwłupieżowym, dobrze pielęgnuje włosy i skórę głowy, łagodzi podrażnienia, a także wzmacnia cebulki włosów dzięki kofeinie. A do tego cena jest również bardzo przyzwoita.
Na tle konkurencji wypada świetnie jego zalety to:
- cena

- szersze działanie niż np. popularny Nizoral z ketokonazolem, czyli substancją o tylko działaniu
przeciwgrzybiczym,

- nie wysusza nadmiernie włosów

- jako szampon z dodatkiem kofeiny aktywuje czynniki wzrostu włosów i stymuluje cebulki

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Bardzo dobry szampon!

Jak dla mnie jest to produkt, który wreszcie poradził sobie z moją skórą głowy i wyeliminował łupież.

Plusy:
+ pomógł mi w walce z łupieżem jak żaden inny, a stosowałam wiele szamponów, również i tych \'drogich\' aptecznych, które miały mi w tym pomóc...
+ rzeczywiście stymuluję trochę porost włosów, nie są to jakoś bardzo spektakularne efekty, ale są :),
+ regeneracja nawet niezła, włosy stały się jakby bardziej mniej podatne na zniszczenia i wyglądają lepiej,
+ bardzo dobrze się pieni i oczyszcza włosy przez co jest wydajny.
Czyli to co obiecuje producent zostało spełnione.

Minusy:
- dostępność, niestety spotkałam ten szampon jedynie w dwóch aptekach na całe miasto, a i tak nie zawsze jest :(,
- może minimalnie tworzyć puch na końcach (nawilżenie a regeneracja to dla mnie dwie różne rzeczy!) ale użycie dobrej odżywki czy maski do włosów (których używam po każdym myciu) rozwiązuje ten problem.

Ja jestem bardzo na tak! Po dość długiej walce z mocnym łupieżem mogę powiedzieć, że dzięki niemu mój problem się rozwiązał.

Używam tego produktu od: ~lipiec 2014

Zwalcza łupież, ale wysusza włosy

Szampon działa przeicwłupieżowo, ale nie regenerująco oraz stymulująco na porost włosów. Wręcz przeciwnie - wysusza włosy na wiór. Stają się takie szorstkie w dotyku, matowe. Co do porostu - mam wrażenie, że włosy mi po nim jeszcze bardziej wychodziły niż przed. nie wiem dlaczego moje włosy tak źle na niego zareagowały, ale ich kondycja się pogorszyła.

Podumowując: zwalcza łupież i ten nie powraca, a także sprawia, że włosy nie przetłuszczają się tak szybko. To wszystko.

Ps. Osobom z włosami przetłuszczającymi się u nasady, ale suchymi końcówkami radzę aplikować szampon tylko u nasady włosów.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

dobry produkt

Szampon świetnie radzi sobie z łuieżem, kupiłam go w aptece za 18 zł. Plusem jest to że po pierwszym zastosowaniu zauważyłam mniejszy łupież i zmniejszone swędzenie głowy, jako plus napewno konsystencja, dobrze się pieni. Miusem jest to że mając długie włosy bardzo je wysusza, włsoy są szorstkie i sztywne, niemiłe w dotyku, radzę nie stosować na całą długość włosów jedynie wmasować w skórę głowy na resztę odżywkę lub normalny szampon... polecam do problemów z łupieżem ;))))

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 200 ml

cud za niską cenę

ten szampon rozwiązał problem z moim uporczywym łupieżem. miałam bardzo zaawansowany łupież a przy ciemnych włosach okropnie go widać. dosłownie sypał się z głowy. za radą pewnej znajomej zakupiłam go w internecie, bo nie znalazłam w moim małym mieście w aptece. sprawdził się rewelacyjnie! już po pierwszym użyciu była znaczna poprawa a po miesiącu problem.... jaki problem? nie miałam już problemu! zdrowe piękne włosy! ot co sprawiło to cudeńko. szampon ma przyjemny lekki zapach, jest bardzo wydajny, ma czerwony przezroczysty kolor, nie swędziała mnie po nim głowa, zapach szybko się ulatnia dzięki czemu nie miesza się z perfumami, jeśli ktoś perfumuje włosy. nie zrobiła mi z włosów szopy, nie obciążył, bardzo ładnie się błyszczą, dobrze układają, dodał witalności, widać, że włosy są zdrowe. po miesięcznej kuracji wystarczy umyć nim raz w miesiącu jako dawka profilaktyczna, więc jedna butelka mi starczyła na rok. niska cena, super! nic dodać nic ująć. polecam! nie ma co sięgać od razu po drogie specyfiki! ten równie dobrze może rozwiązać problem i to bez większego obciążenia budżetu.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie