ST Dupont, Rose EDP

ST Dupont, Rose EDP

`Rose` to zapach radosny, świeży, kwiatowo - owocowy.
Zdecydowanie na lżejszą porę roku. `Rose` jest aksamitne, gładkie , otacza nosicielkę lekką chmurką zapachu płatków róży i piwonii , rozświetlonych nutą mandarynki.
Nuta wetiweru i piżmo w bazie zagęszczają nieco zapach i nadają mu trwałości.
Bardzo kobieca kompozycja.

Kategoria: kwiatowo - owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, gruszka, cytryna, fiołek
nuta serca: róża, piwonia, irys, jaśmin
nuta bazy: piżmo, wetiwer, cedr

PIĘKNY KOBIECY ZAPACH

Piękny zapach, jednocześnie delikatny i wyrazisty. Zdecydowanie kwiatowy, brak w nim pudrowych nut. Wyczuwalny cytrusowy aromat. Jedyną wadą jaką w nim dostrzegłam do trwałość, u mnie w połowie dnia stawał się już nie wyczuwalny, ale to pewnie kwestia indywidualna. Mimo iż nie lubię różowego koloru, opakowanie w lekko pudrowym odcieniu przypadło mi do gustu.
Polecam, bo jest to zapach obok którego nie można przejść obojętnie.

Używam tego produktu od: długo

Super

Uwielbiam ten zapach- jest lekki, świeży i cudowny. Miałam już kilka buteleczek (100 ml) i ciągle do niego wracam. Zostanie ze mną na długo.

Używam tego produktu od: Dwa lata
Ilość zużytych opakowań: Trzy opakowania po 100ml

kwiatowa delikatna

Wodę nabyłam niedawno, oczywiście po teście na nadgarstku, gdyż w ciemno nigdy nie kupuję. Od jakiegoś czasu poszukiwałam wody, którą mogłabym używać latem na przemian z Hugo Boss Femme, i znalazłam. Woda nadaje się jak najbardziej na upalne dni, jak również na ciepłą wiosnę, jest bardzo delikatna, początkowe nuty to cytrusy, z czasem głównie fiołek i róża, to co lubię najbardziej. Jedną gwiazdkę odjęłam, gdyż butelka, jej kształt nie zachęcają do sięgnięcia po perfumy. Brak przeźroczystości powoduje, że nie wiadomo ile wody ubywa, zresztą sam kształ butelki jest odpychający. Nie wiem czy kupię ponownie, bo setka starczy mi na bardzo długo.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml

Elegancki, świeży...

Byłam w perfumerii w celu znalezienia jakiegoś lżejszego wiosenno- letniego zapachu. Pani poleciła mi ten zapach. Pani zrobiła mi odlewkę, żebym mogła sobie wyprać przez parę dni. Zapach bardzo trwały, cały dzień nim pachnę. Jest świeży, ale nie jest to nachalna i wymuszona świeżość. Jest to zapach moim zdaniem dla subtelnych kobiet, romantyczek. Polecam

Ilość zużytych opakowań: próbka i w trakcie opakowania 100 ml