Original Source, Mango & Macadamia, Shower Gel (Żel pod prysznic z mango i makadamią)

Mocno soczyste mango i makadamia Original Source to zgrany duet, który zna się na odżywianiu skóry. Przekonaj się o tym właśnie na własnej skórze i zdecyduj czy go zatrzymasz czy nie.

Nie przypadł mi do gustu.

Żel ten pod prysznic nie jest jakimś bardzo drogim kosmetykiem, ale zdecydowanie w takiej samej cenie można znaleźć lepsze produkty do mycia ciała...
Żel jest łatwo dostępny, tani, ma bardzo wygodne i solidne opakowanie. Żel łatwo wycisnąć na myjkę lub dłoń. Wersja z mango i makadamią bardzo ładnie pachnie i tu zdecydowanie zapach do mnie trafił, ale biorąc pod uwagę cały produkt, to już nie. Żel jest rzadki, nie wydajny, słabo się pieni i potrafi być agresywny dla skóry i jeśli się nie wybalsamuje, to cała noc się drapie jakby pchły by mnie oblazły. Zapach, jak wspomniałam ładny, ale ulotny niesamowicie.

Zapach i nic więcej. Trudno zmyć.

Dostałam w prezencie, produkt ma obłędny zapach. Konsystencja w sumie fajna,, ale trzeba trzymać w dobrym i ciepłym miejscu, bo inaczej staję się taka gęsta i ciężko ją użyć.
Jak na żel to myję, rzeczywiście myję, ale trzeba żyć wody, aby się tego pozbyć. A do tego po myciu/prysznicu skóra jest taka dziwnie lepka.
Z tego co się orientuję, przy jego cenie i ofercie na rynku innych żeli. To sama go nigdy nie kupię. Nawet dla obłędnego zapachu.

OK i tylko OK

Żel mango & makadamia pachnie naprawdę bardzo ładnie. Odpowiednio się pieni i dobrze oczyszcza skórę. Znajduje się w wygodnym i dość oryginalnym opakowaniu, które przyciąga wzrok.

Dodatkowo jeśli jesteście wegankami, to z pewnością ucieszy Was fakt, że jest to wegański żel pod prysznic.

Ogólnie jest więc to całkiem przyzwoity żel, ale mimo wszystko dla mnie dosyć przeciętny. Oczekiwałam większej pielęgnacji, lepszego nawilżenia dla mojej skóry. W podobnej cenie można kupić żele o lepszym składzie i właściwościach pielęgnacyjnych. Myślę, że jednak warto spróbować. :)

Uwielbiam żele tej firmy

Uwielbiam żele tej firmy za ich intensywne zapachy i piękny design.

Na promocji można kupić je w dobrej cenie.

Nie mają one jednak żadnych właściwości dla skóry np. nawilżenia. Po prostu myją, otulają ładnym zapachem.

Konsystencja jest lekko budyniowa.

zdecydowanie nie dla mnie

Uwielbiam malinowy żel z tej firmy, i myślałam, że polubię się i z tym, jednak nie bardzo. Zapach dla mnie jest mdlący, mulący, dodatkowo konsystencja jest dziwna inna niż w przypadku malinowego żelu, bardziej galaretowata.
Żel mnie nie podrażnia, nie uczula, ani nie wysusza skóry, ale nie kupiłabym go ponownie.

Nie do końca

Żel ma cudowny zapach - przede wszystkim dlatego zdecydowałam się na zakup. Niestety niezbyt długo utrzymuje się na skórze. Dobrze się pieni, ale jest mało wydajny. Mojej skóry właściwie ani nie wysuszył, nie wywoływał podrażnień, ale też nie nawilżał. Konsystencja nie jest zbyt gęsta i dobrze się zmywa.

Zapach!

Od żeli pod prysznic nie oczekuję cudów – mogą mieć SLS i inne mocne oczyszczacze. Zwracam jedna uwagę na zapach, a ten jest doprawdy cudowny! Uwielbiam mango, a tutaj mamy do czynienia z jego przepięknym zapachem. Nie jest on jednak owocowy, ale bardziej cukierkowy, jak ze słodyczy z czasów dzieciństwa.
Wracając jednak do działania… Dobrze czyści skórę, ładnie się pieni, nie podrażnia i nie uczula. Piękny zapach utrzymuje się na ciele. Cena przystępna i bardzo łatwy do znalezienia w drogeriach. Koniecznie muszę wypróbować inne zapachy.

średniaczek

Kosmetyk ten miałam w dwóch opakowaniach i oba mi się podobały. Zarówno tuba jak i butelka były ładne i poręczne, a do tego były wykonane z dosyć miękkiego plastiku. Kosmetyk ma piękny zapach, który zbytnio nie utrzymuje się na skórze. Jest mało wydajny, ale za to się dobrze pieni. Kosmetyk ani nie wysusza ani nie nawilża skóry. Nie zauważyłam też podraznienia. Konsystencja jest bardzo przyjemna i bardziej skłania się ku rzadkiej. Produkt dobrze myje. Nie jest rewelacyjny, ale dla samego zapachu warto go kupić.

Czytam "mango" mysle super!

Super to on jest ale bubel...
Zaczne od opakowania, wszystko sie wylewalo Mimo zamkniecia wyciekalo bokami.
Dalej, zapach ulatnial sie mega szybko, wysuszal mi skore, nie pienil sie przez co nawet jako plyn do kapieli sie Nie nadawal. Szkoda.
Hmm w sumie nie tylko ja marudze gdyz Mąż moj kupil sobie do torby na silownie o zapachu mietowym, lubi takie pobudzajace ale ten mu nie podszedl, podobno pachnial popularnym do naczyn "ludwikiem" I rowniez jemu wylewalo sie z opakowania.
Co prawda dwie wersje zapachowe ale oboje nie polecamy.

Nic specjalnego

Kupiłam go jeden raz bo uwielbiam zapach mango . Faktycznie zapach jest cudowny ale niestety nietrwały . Na skórze rozprowadza się w miarę dobrze ale praktycznie się nie pieni co tez wpływa na jego wydajność . Jest w miarę sensownej cenie ale szczerze mówiąc efektu po użyciu nie zauważyłam żadnego! Mam sucha skórę i po użyciu tego żelu dalej była wysuszona- efektu nawilżenia skóry brak! W tej cenie zdecydowanie wole kupić inny żel, nie nadaje się tez jako płyn do kąpieli .

niekoniecznie

Produkt nie należy co prawda do drogich, ale w mojej ocenie można znaleźć dużo lepsze żele pod prysznic w podobnej cenie... Niby byłam z niego zadowolona, ale coś mi w nim nie pasowało...
Zalety:
+ dostępność
+ wygodne opakowanie
+ przystępna cena
+ przyjemny zapach
+ gęsta, kremowa konsystencja
+ nie wysusza, nie podrażnia

wady:
- jak dla mnie troszeczkę za mało się pieni
- wydajność
- zapach na skórze szybko znika

Cudowny zapach

Jest to mój ulubiony zapach żelu pod prysznic marki Original Source, Jest on bardzo przyjemny, intensywnie czuć słodkie mango. Delikatnie odpręża zmęczoną skórę, koi i nawilża. Skóra po nim jest mięciutka i jeszcze dłuuugo pachnie słodkim owocem. Ma bardzo dobry skład, nie jest nafaszerowany chemią, nie testowane na zwierzętach. Ogromny plus!