Nivea, Long Repair, Odżywka regenerująca długie włosy (stara wersja)

Nivea, Long Repair, Odżywka regenerująca długie włosy (stara wersja)

Odżywka regenerująca długie włosy.
Odżywka Long Repair natychmiastowo ułatwia rozczesywanie, zapewnia potrójną regenerację i ochronę:
- wzmacnia włosy od nasady,
- odbudowuje strukturę włosów na całej długości, zapewniając im blask i elastyczność,
- chroni końcówki włosów.

Kiepściutko

Nie wiem czy drugi raz go kupię...
Odżywka rzeczywiście ułatwiała roczesywanie włosów, ale nie zauważyłam, żeby jakoś znacząco poprawił stan nawilżenia i odżywienia moich włosów, a w tym końcówek, które jakie były takie są nadal..
Dodatkowym, dużym, minusem dla mnie jest opakowanie, z którego niestety bardzo ciężko wycisnąć produkt po chwilowym jego używaniu.
Konsystencja jest gęsta przez co odżywka jest wydajna. Nie obciąża włosów.

Używam tego produktu od: przez 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

Ulubieniec!

Odżywkę używałam standardowo po każdym myciu włosów zostawiałam na kilka minut i spłukiwałam. Nakładam mniej więcej od ucha w dół.
Bardzo dobrze nawilża, trochę wygładza oraz dociąża włosy, ale ich nie obciąża (!), a mam włosy delikatne, cienkie, które jest bardzo łatwo obciążyć. Zdarzyło mi się również czasem nałożyć trochę wyżej niż ucho i również nie było efektu obciążenia. ;) Ułatwia rozczesywanie.
Konsystencja jest dość gęsta, przez co odżywka jest na prawdę wydajna.
Ogólnie uważam, że odżywka jest godna uwagi, ponieważ jest na prawdę świetna. Stała się ulubieńcem ostatnich tygodni. ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

to nie dla mnie

Po użyciu odżywki moje włosy są zawsze oklapnięte,jednak po użyciu tego produktu od razu wyglądały tak jakbym ich nie myła 3 dni, chociaż nałożyłam ją jedynie od połowy włosów. Po rozcieńczeniu odżywki 1:1 z wodą działała lepiej, jednak działają tak na mnie wszystkie produkty NIVEA-od kremów,maseczek,szamponów po odżywki, widocznie to nie marka dla mnie! ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Najlepsza

Wypróbowałam dziesiątki odżywek do zniszczonych włosów, ta jest zdecydowanie najlepsza. Włosy są gładkie, miękkie i lekkie. Nie obciąża i nie przetłuszcza :)

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

jest ok

Odżywki nie używam często ,ale gdy już to robię to włosy są ujarzmione, dociążone , śliskie, pięknie pachną . Cena odżywki też nie jest wygórowana , a dostępna jest dosłownie wszędzie :) jedyne co mogę jej zarzucić to obciążenie włosów na drugi dzień :( ale wybaczam i na razie nie chcę się z nią rozstawać :)

Ilość zużytych opakowań: połowa 200 ml opakowania

Wspaniała!

Odżywki używam razem z szamponem i muszę przyznać, że efekty są bardzo dobre!
Zalety:
- widocznie poprawia kondycję włosów, największe cuda dzieją się w moim przypadku na końcach, które przestały się łamać,
- po jej użyciu włosy łatwo się rozczesują,
- nie obciąża włosów,
- dodaje włosom blasku,
- przyjemnie pachnie

Wady:
- konsystencja: gęsta, zbita, trudno rozprowadzić ją równomiernie na włosach (nawet na moich cieniutkich piórkach),
- wydajność: mogłoby być lepiej ;-)
- twarde opakowanie nie sprzyja wyciskaniu gęstej odżywki :-(

Ogólna ocena jest zdecydowanie na plus, bo w końcu zauważyłam, że włoski mi podrosły, a to oznacza, że przestały się łamać :-) Z pewnością jeszcze do niej wrócę, bo nawet mój ukochany keratynowy Kallos nie działał aż tak dobrze :-) polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Świetna!

Odżywka jest bardzo dobra, naprawdę jestem z niej zadowolona. Odżywia włosy, ułatwia rozczesywanie i nadaje połysk. Dodatkowo świetnie pachnie i zapach długo utrzymuje się na włosach. Warto także wspomnieć o jej dostępności- jest praktycznie wszędzie i w dodatku kosztuje niewiele.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: aktualnie kończę 3.

Nic specjalnego, ale zastrzeżeń nie mam.

Plusy
+ zapach, który utrzymuje się długo na włosach <3
+ cena, często na promocji
+ wydajność - wystarczy niewiele, by pokryć całe włosy, szybko nadaje poślizg
+ całkiem fajny skład, jak na drogeryjną odżywkę (wysoko keratyna)
+ nie obciążała włosów
+ dostępność

+/- działanie: na moich zniszczonych włosach ta odżywka nie sprawdzała się, gdy używałam jej po myciu. Włosy były spuszone i fruwające. Zupełnie inaczej sprawa wyglądała, kiedy używałam jej jako pierwsze &quot;O&quot; w OMO albo po prostu nakładałam przed myciem zmieszaną z jakimś olejkiem albo serum silikonowym, które chciałam zużyć. Wówczas włosy były ładnie wygładzone, pachnące i błyszczące.

Minusy
- opakowanie: tubka się zasysa i trzeba się czasami naszarpać, żeby wycisnąć produkt. A kiedy zostaje go resztka, najlepiej odkręcić dozownik. :D

Silikonowy przyjemniaczek, którego trzeba umieć podejść, ale efekty wizualne świetne.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte.

najlepsza drogeryjna odżywka

Zacząć muszę od tego, że zniszczonych, rozdwojonych włosów nic nie jest w stanie skleić - nie robi tego również ta odżywka. Końcówek nie skleja, ale zapobiega ich &quot;rozklejeniu&quot;. Idealnie nawilża i dociąża włosy, nie obciążając ich. Włosy są po niej sypkie, lśniące, łatwo się rozczesują.

Nie stosuję jej bez przerwy - nie chcę, żeby moje włosy się do niej przyzwyczaiły, więc co dwa opakowania tej odżywki, zużywam opakowanie innej.

Piękny zapach, idealna, gęsta konsystencja, która nie spływa z włosów - po umyciu wmasowuję odżywkę w osuszone ręcznikiem włosy i spłukuję dopiero po upływie kilku minut.

Jedyne zastrzeżenie - odżywka jest mało wydajna, przynajmniej w moim przypadku. Często za to można dostać ją w promocji, więc nie odejmuję za to gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

najlepsza?

Używam ją naprzemiennie z innymi odżywkami aby za bardzo włosy się do niej nie przyzwyczaiły. Jak dla mnie jest super, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.

A co do tego braku odbudowy to nie wiem czy istnieje na świecie jakaś substancja, która zregenerowałaby rozdwojone, zniszczone czy skruszone włosy, więc...?

Całkiem fajna :)

Skuszona pozytywnymi opiniami na wizażu, postanowiłam ją kupić. Szukałam odżywki typowo na zimę, z silikonami żeby ochronić włosy przed temperaturą. Początkowo spisywała się zaskakująco dobrze, łosy wygładzone, mniej się elektryzowały, pięknie pachnące :) Poprawy kondycji włosów jednak nie zauważyłam, ale nie zależało mi na tym jedynie na ochronie. Używałam jej co każde mycie, do czasu kiedy zauważyłam, że coś jest nie tak. Włosy przestały na nią reagować, brzydko się układały i źle wyglądały. Używam jej teraz jako pierwsze O w metodzie OMO i jestem zadowolona :) Powinnam użyć czegoś lżejszego, ale szkoda mi jej wyrzucać :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Jak na odżywkę sklepową to daje radę!

Jak do tej pory najlepsza odżywka ogólnodostępna jaką udało mi się kupić w drogerii.

Plusy:
+ Miły zapach.
+ Bardzo łatwe rozczesywanie włosów, nic się nie plącze.
+ Nie obciąża.
+ Zwarta konsystencja.
+ Dostępność.
+ Cena.

Minusy:
- Nie odbudowuje włosów
- Nie zauważyłam poprawy w ich stanie.

Używam tego produktu od: styczeń 2015