Nivea, Long Repair, Odżywka regenerująca długie włosy (stara wersja)

Nivea, Long Repair, Odżywka regenerująca długie włosy (stara wersja)

Odżywka regenerująca długie włosy.
Odżywka Long Repair natychmiastowo ułatwia rozczesywanie, zapewnia potrójną regenerację i ochronę:
- wzmacnia włosy od nasady,
- odbudowuje strukturę włosów na całej długości, zapewniając im blask i elastyczność,
- chroni końcówki włosów.

porzadna odzywka

Moje włosy lubia odzywki Nivea,wiec gdy pojawila sie ta nowosc postanowilam ja przetestowac mimo,ze nie mam "long " włosow:-),tylko sredniej dlugosci.
Odzywka
-nawilza
-ulatwia rozczesywanie
-wyzwala blask wlosow
-nie obciaza,a mam cienkie wlosy
-jest tania

Używam tego produktu od: od niedawna

Przyjemna :)

Przede wszystkim muszę napisać że jak na drogeryjną to ta odżywka ma na prawdę fajny skład :ehem: skusiła mnie na nią zawartość keratyny dość wysoko a także olej jojoba i zawartość aloesu. Używałam jej gdy miałam już dość zniszczone końce (unikanie fryzjera :D), po odżywce włosy były :
- miękkie
- nawilżone
- nieobciążone (nakładałam od linii brody w dół)
- łatwe do rozczesania (a okrutnie mi się plątały na końcach)

Jednak długotrwałych efektów regeneracyjnych nie zauważyłam, ale faktycznie nie niszczyły się bardziej podczas używania :)

Generalnie - POLECAM :D

Używam tego produktu od: przez ok.miesiąc
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Cudowna odżyweczka z bardzo treściwym składem :)

Wczoraj kupiłam tą odżywkę po opisaniu jej składu przez moją wzizażową koleżankę ;) z opisu wynikało że jest świetna, ma mnóstwo tych dobrych składników i to na samym początku składu czyli w najwiekszym stężeniu :)
I nie zawiodłam się, nie dość że ma fajną konsystencję, dobrze się nakłada, fajnie się spłukuje, to jeszcze ma świetny zapach! a włosy po niej są mięciutkie puszyste, a ja mam dość zniszczone włosy po rozjaśnianiu więc czuję znaczną różnicę w poprawie ich wyglądu już po pierwszym razie! :) ZDECYDOWANIE POLECAM!

Używam tego produktu od: wczoraj ;)
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze