Sephora, Full Action, Extreme Effect Mascara Waterproof (Wodoodporny tusz do rzęs pogrubiający)

Full Action Extreme Effect Mascara: tusz do rzęs, która tworzy piękne, gęste rzęsy za jednym pociągnięciem szczoteczki.
Pierwszy tusz do rzęs "siedem w jednym". Jego wielowymiarowa szczoteczka rozdziela rzęsy jak i pokrywa płaszcz je od nasady do wierzchołka. Jego formuła zawiera inteligentny Care Sephora`s Complex w celu uzyskania szeregu właściwości upiększających rzęsy:
- dodaje objętości

wodoodporne
Szczoteczka
z włosia

Cudo

Tusz zakupiłam przy okazji jakiejś promocji w drogerii. Muszę przyznać że jest cudowny. Szczoteczkę ma boską, która idealnie rozdziela rzęsy. Generalnie tusz nie skleja, nie kruszy się. Idealnie podkręca, podkreśla wydłuża i pogrubia rzęsy. Nie osypuje się. Spokojnie wytrzymuje w ekstremalnych nawet warunkach cały dzień bez efektu "pandy" :) Uwielbiam i często po niego sięgam.

Nie zamienię, nigdy.

Na wstępie powiem, że nie jestem i nigdy nie byłam fanką silikonowych szczoteczek. Nie potrafię ich używać, co skutkowało masakrą na rzęsach.
Niemniej jednak "włoskowe" szczoteczki też potrafią działać cuda - i nie mówię tu wcale o pozytywach.

Bardzo długo szukałam "swojego" tuszu, aż w końcu, o zgrozo, teściowa sprezentowała na gwiazdkę to oto cudo. I tutaj już mówię serio - to CUDO.

Rzęsy wyglądają tak naturalnie, bez zbędnego zlepiania, oblepiania i grudek, że nieraz spotkałam się z pytaniem, czy to sztuczne. Fakt, mam dość ładne rzęsy, ale to, co robi ten tusz, przechodzi naprawdę ludzkie pojęcie.
Przede wszystkim jest lekki - znacie to uczucie, kiedy macie świeżo pomalowane rzęsy, albo nawet tylko w połowie pomalowane, i nagle kichacie? panda pod oczami? NIE Z TYM TUSZEM!
Dodatkową zaletą jest idealne rozdzielenie rzęs, nie ma efektu pajęczych nóżek.
Wodoodporność jest naprawdę wodoodpornością, a nie tylko napisem na opakowaniu - czasem po pracy idę na basen, tusz trzyma się na swoim miejscu, jednocześnie micel bardzo dobrze go zmywa.
Dodatkowo jak za taki produkt cena również nie jest wygórowana.

Nie polecam

Tusz zakupiony w nadzieji na podkreślenie krótkich rzęs - niestety niedoczekanie. Ani nie pogrubia, ani nie wydłuża, ani nie podkręca rzęs. Do tego się kruszy w trakcie dnia, rozmazuje, po paru godzinach ma się ciemne plamy pod oczami. Nie, nie, nie

Mój KWC - Recenzja wersji standardowej, niewodoodpornej.

Wciąż do niego wracam, w międzyczasie próbuję innych i za każdym razem modlę się, żeby już się skończył, żeby skoczyć do Sephory. Robi wszystko - no poza pogrubianiem (chociaż sama nazwa wskazuje inaczej) . Za to pięknie wydłuża, podkręca i rozdziela rzęsy. Zero ciężaru czy sklejania, do tego nie kruszy się, nie osypuje i wystarcza mi średnio na 8-10 miesięcy, więc jak dobrze policzyć, to i z ceną jest ok. No i zmywa się bez walki...:) Wystarczy przyłożyć namoczony wacik i poczekać, sam się rozpuści. A wisienką na torcie jest bardzo wygodna szczoteczka :)

słaby

Tusz kruszy się, nie trzyma do końca dnia, rozmazuje i totalnie nie pogrubia rzęs. Poza tym niestety nie jest wodoodporny. Cena do jakości ma się nijak... Dlatego Sephora dodaje go gratis... Właśnie tak otrzymałam go ja. NIe wart swojej ceny.

Hit czy kit? KIT!

Zmarnowane pieniądze. Myślałam, że będzie lepiej. Jest gorzej! Tusz bardzo nietrwały, obsypuje się właściwie cały dzień. Pozostawia również czarny cień pod okiem. Oczywiście rzęs nie pogrubia. Zapach również jest nieprzyjemny. Nigdy więcej!

Średniawka

Tusz ładnie się rozprowadza i rozdziela rzęsy, ALE trzeba trochę odczekać zanim zaschnie. Niestety ja nie odczekałam i zabrudziłam białą koszulkę. Po drugie tusz ma bardzo słabą trwałość. Zdecydowanie odradzam malowania rzęs na dolnej powiece. Po godzinie robi się czarny placek pod okiem. W tej cenie można dostać o niebo lepsze tusze od Max Factor lub Loreal. Choć nawet na promocji nie warto za niego przepłacać. Za 20 zł można dostać świetne tusze Maybelline.

nie do końca wodoodporna

Większość tuszy z Sephory, które miałam przyjemność testować, odbija się i osypuje. Wyjątkiem w moim przypadku była mascara Full Action w standardowym wydaniu. Spełniała moje oczekiwania, więc wybierając się na wakacje postanowiłam zakupić jej wodoodporną wersję. Niestety trwalszy z założenia wariant okazał się posiadać wszystkie wyżej wymienione przywary. Tusz się odbija i osypuje pod koniec dnia. Co prawda kiedy już zaschnie to naprawdę jest wodoodporna, ale co z tego skoro już pod oczami stworzyła pandę ;/ Nie jest to tusz warty swojej ceny, nie polecam.

Średni, trzeba się nauczyć go używać

Jak użyłam go pierwszy raz to byłam przerażona! Miałam 3 posklejane rzęsy. Musiałam szybko radzić sobie grzebykiem.
Potem już zawsze go rozczesywałam.
Daje ładny efekt, jeśli chcemy mieć delikatne rzęsy, jeśli już interesuje nas mocniejszy efekt to wtedy trzeba uważać, bo bardzo skleja rzęsy.

Jest trwały.

Najlepszy wodoodporny tusz jaki miałam

Plusy:
- idealnie wodoodporny, wytrzymał słoną wodę, basen, deszcz
- ładnie pogrubia
- nie skleja się
- matowa konsystencja, nie odbijał mi się na powiece
- mnie nie uczula
- wydajny

Minusy:
-cena (korzystam tylko z promocji) - za to odejmuję gwiazdkę

Generalnie jest to mój ulubiony tusz. Jeżeli chodzi o podkręcenie to niestety nie wypowiem się na ten temat, ponieważ używam zalotki. Tusz jest do tego stopnia wodoodporny, że zawsze mam problem z jego dokładnym zmyciem (garnier różowy do demakijażu dobrze sobie z nim radzi) :) W sezonie letnim maluję nim rzęsy za każdym razem, w pozostałe miesiące tylko gdy potrzebuję długi efekt \'\'obklejenia\'\' rzęs

Polecam z całego serca!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa standardowe

Lubię go bo pięknie wydłuża rzęsy

+ Chociaż tusz jest podobno pogrubiający to jedno atutem jest właśnie wydłużanie rzęs.
+ Łatwy w użyciu (nie trzeba walczyć z pomazanymi powiekami);
+ Długo się utrzymuje;
+ Rzęsy nie sklejają się
+ Mocno wymalowane rzęsy przy pomalowaniu kilka razy, przy jednokrotnym są lekko podkreślone
+ wystarcza na długo, nie zasycha szybko
+ nie ma problemów z demakijażem

- cena

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Średni produkt

Z początku wydawał się super, wydłużał rzęsy, dawał ładny efekt, nawet i na długo mi starczył biorąc pod uwagę, że lubię mocno podkreślić oczy. Jednak z czasem zaczęły mnie szyczypać powieki, no a rzęsy wypadać, na szczęście szybko przestałam używać tuszu, więc i skutek ustał. Szkoda, bo za takie pieniądze spodziewałam się lepszej jakości.

+ naprawdę na długo starcza, a lubię mieć mocno podkreślone oczy
+ ładnie wydłuża rzęsy
+ nie zostawia grudek

DUŻY minus- występuje reakcja alergiczna na produkt, oczy łzawią, a rzęsy zaczynają wypadać
- wysoka cena

Jeden z lepszych tuszów

Mam słabe i niewidoczne rzęsy, dlatego potrzebuje tuszu, który ślicznie je podkreśli.

Zalety:
+ super opakowanie
+wydajny
+wydłuża
+dobrze rozdziela rzęsy
+nie skleja rzęs
+nie odsypuje się
+nie rozmazuje się
+nie robi grudek
+łatwo się zmywa
+ładnie pogrubia moje rzęsy
+lekko podkręca
+trwały

Wady:
- cena.

Oceniam tusz w kolorze czarnym.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 14ml