Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Średnia ocena: 3.54/5

Hebe
E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń

Zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek, sprawia, że stają się wodoodporne.
Cienie lepiej się rozprowadzają, mają intensywniejszy odcień i utrzymują się dłużej.
Opuszkiem palca równomiernie nakładaj cienką warstwą na całą powiekę.

bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu
w słoiczku

sprawdza sie!

nie bede oryginalna,ale baza jest dobra:)!polecam wszystkim zastanawiajacym sie:)minusem jest to,ze nakladajac baze trzeba to robic bardzo uwaznie i starannie!i nie dawac za duzo,bo powstana smugi i cien niezbyt ladnie bedzie wygladac!! taka rada;).

świetny

Wreszcie stałam się posiadaczką tego cuda. Cienie typu Joko czy Inglot trzymają się bardzo ładnie ok. 10 godzin, po ok. 8 zaczynają się trochę ścierać; nawet po dłuugim dniu (14-16 h) makijażowym wciąż widać trochę cieni (wcześniej właściwie nie trzeba było robić demakijażu oczu). A poza tym, i to mi się bardzo w bazie podoba, ułatwia nakładanie cieni, znacznie lepiej się rozprowadzają. Wreszcie mam ochotę się bawić z makijażem, zwłaszcza wieczorowym, bo mam świadomość, że wytrzyma nawet do rana :). Szczerze polecam!

rewelacja

Naprawdę aż trudno uwieżyć, że nawet beznadziejne cienie do powiek trzymają się cały dzień. Dopiero po 8-9 godzinach zaczynają lekko zchodzić i zbierać się w zagłębieniu powieki w upalny dzień (te same cienie bez bazy wytrzymały 3-4 godziny). Gdy bazę użyłam pod lepsze gatunkowo cienie, to wytrzymały ponad 12 godzin (normalnie wytrzymują 8-9 godzin).

Wspaniała

Ta baza jest wspaniala:) I teraz kazdy cien trzyma sie przez caly dzien(ale rym) ;)

perfect:D

No coz jestem taka happy ze zdecydowalam sie na zakup tego no trzeba przyznac wcale nie takiego taniego kosmetyku:) I serio bede go chyba uzywac do konca moich dni chyba ze wynajda lepszy w co watpie... Moj wieczny problem z zbierajacym sie w zalamaniach cieniem skonczyl sie. Wystarczy cieniutka warstwa tego kremiku na powiekach a nawet cienie ktore normalnie bym juz wyrzucila dobrze i dlugo sie trzymaja.Nawet nie chce myslec jak ktoras z was uzywa cieni drozszych i lepszych jakosciowo...rany wtedy to mozecie nie malowac sie ze 2 dni!! naprawde polecamRada: jak nalozycie zamknijcie oczka na chwilke zeby baza wyschla

nie sprawdziła się

Niestety... Jechałam po nią do Krakowa z nadzieją, że to Kosmetyk wszech czasów. Dałam jej wiele szans, próbowałam z różnymi cieniami (tańsze i droższe). Nakładałam różnymi sposobami. I za każdym razem efekt był taki sam. Cienie wytrzymywały tyle samo z bazą ile bez bazy. Trzeba uważać z nakładaniem, oko robi się ciężkie pod zbyt grubą warstwą.Baza jest wydajna, najładniejsze są te błyszczące drobinki.I pachnie jak męska woda po goleniu ;-).

Na zawsze!

Oj tak. Nigdy nie rozstanę się z tym cudem.
Baza trzyma cienie w nienaruszonym stanie przez caaalutki dzień i kawałek nocy. Sprawia, że stają sią wodoodporne, a ich kolor bardziej nasycony. Jest niesamowicie wydajna. Lekko rozjaśnia powiekę - rozświetla ją maleńkimi drobinkami. Pachnie tak sobie. Jest nieco lepka, więc dobrze trzyma brokat :)

Używam od ponad roku.

Dopisek: Używam jej już od bardzo, bardzo dawna, nadal nie zamierzam zamienić jej na nic innego. Nie zawiodła mnie jeszcze nigdy, przedłużyła trwałość każdego cienia jakim malowałam powieki. Najkrócej wytrzymywały (o dziwo!) cienie ArtDeco, bo tylko kilka godzin, za to bez bazy cienie te znikały z powieki prawie natychmiast. Polecam gorąco!

CUDO

Kupiłam ten produkt po przeczytaniu bardzo pochlebnych opinii. I naprawdę nie zawiodłam się. Czasem aż zastanawiam sie jak to działa, że cienie sie tak mocno trzymają!Zero zbijania się, wałkowania itp.Ważna jedna uwaga: Przed nałożeniem cieni trzeba chwilke poczekać na "wyschnięcie" nałożonej na oko bazy.

Coż..świetna :)

do kazdych cieni :) Przedłuza ich trwałość w sposób możliwie najdłuższy :) Wydajna, za rozsądną cenę. Ma postać lekko białego mazidła, które niestety trzeba nauczyć się nakładać - zbyt duza, ani zbyt mała ilosc produktu nie "zwiąże" odpowiednio cieni z bazą. Uczyłam się tego dobry miesiąc, ale się udało :) Sprawdza się zarówno na imprezach, jak w ciągu całego dnia pracy- efekt- makijaz oka, bez zarzutu, bez koniecznosci jakichkolwiek poprawek :) Rozjasnia cienie, wydobywa ich własciwy kolor :) lekko napina powiekę.Nie potrafie funkcjonowac bez niej :) Polecam bardzo.Ps. jedną gwiazdkę odejmuję za konieczność wyważenia ilości nakładanego produktu, co w początkowym "starciu" z bazą zadziałało mi skutecznie na układ nerwowy ;)

rewelacja

Dla mnie to kosmetyk wszechczasów, gdyż sprawia, ze cienie na moich powiekach trzymają sie bardzo długo i przez długi czas wyglądają jakbym dopiero przed chwilą je położyla i sa WODOOTPORNE!!! Zawsze używałam produktów dobrych firm (najczęściej Chanel) ale mimo tego cienie znikały z moich powiek juz po 2-3 godzinach. Na szczęście to się zmieniło. Używam bazy ponad miesiąc a prawie jej nie ubyło.

rozczarowanie

Hmm, muszę powiedzieć, że jest mi smutno, chlip;-):-D A tak serio, to faktycznie bardzo się rozczarowałam, bo po takiej ilości pozytywnych recenzji byłam pewna, że produkt jest idealny. Wracając do rzeczy: nabyłam tą bazę kilka dni temu, używałam jej na różne sposoby, ale za każdym razem efek był ten sam-po około trzech godzinach cienie, wraz z bazą "spełzały" w załamania powiek.Dodatkowo baza żle się rozprowadza. Było to dla mnie ogromne rozczarowanie, tym bardziej, że generalnie nie mam problemów z trwałością cieni , bo do tej pory radziłam sobie, nakładając na powieki w charakterze bazy pojedynczy cień Estee Lauder, Pure Color, w kolorku Tea Biscuit(taki, naturalny, rozświetlający beżyk) i na nim cienie wytrzymują do wieczora. Pomyślałam jednak, ze kupię tę bazę, bo to zdecydowanie taniej wychodzi;-) Cóż-zero efektu, wielkie rozczarownie i z cieżkim sercem to mówię, ale nikomu nie mogę polecić tego kosmetyku. Widocznie powieka, powiece nierówna;-)

wow!!!

Nareszcie nabyłam to cudeńko, oczywiscie pod wpływem tych wszystkich pochlebnych recenzji i nie zawiodłam się. Cienie(nawet te tańsze) długo utrzymują sie na powiekach bez zmian. Bez bazy w połowie dnia cienie były już słabo widoczne, a z bazą.... :) ...jakby nałożone przed chwilą. Cienie na bazie nabierają troche bardziej intensywnego koloru. Opakowanie malutkie,ale nakłada sie jej odrobine,więc starcza napewno na długo.Jestem bardzo zadowolona :) Polecam! Super!