Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Artdeco, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Zapobiega zbijaniu się cieni w załamaniach powiek, sprawia, że stają się wodoodporne.
Cienie lepiej się rozprowadzają, mają intensywniejszy odcień i utrzymują się dłużej.
Opuszkiem palca równomiernie nakładaj cienką warstwą na całą powiekę.

Zdecydowanie

O tym jak bardzo ta baza jest mi potrzebna do wykonania makijażu przekonałam się, na przekór, dopiero gdy mi się skończyła. Wykonałam wtedy makijaż oka, który utrzymał się na mojej powiece... całą godzinę. Jak za starych, niedobrych czasów. Tak więc używam już drugiego opakowania i absolutnie nie jestem w stanie wyobrazić sobie wykonania makijażu bez niej.

świetna!

Baza jest rewelacyjna, świetnie się u mnie sprawdziła. Od kąd zaczęłam jej używać problem ze spływającymi cieniami zniknął, a był to dla mnie na prawdę duży problem, cienie rozpływały się już nawet po godzinie.
Baza jest:
- wygodna w użyciu,
- wydajna,
- dobrze rozprowadza się na powiece,
- na prawdę na długo przedłuża trwałość makijażu,
- no i cena, za tę jakość na prawdę nie jest wygórowana ;)
Polecam!

dobra inwestycja

Są takie kosmetyki, które są warte każdej złotówki i taka właśnie jest ta baza. Bez wątpienia wspaniale spełnia swoje zadanie. Super utrzymuje cienie, nie ma mowy o żadnym rolowaniu. Przy naturalnym makijażu nakładam ją i przypudrowuję, aby na mojej tłustej powiece nie odbił się tusz. Aplikacja jej nie należy do bardzo przyjemnych, gdyż jest twarda i tępa, ale powieki nie trzeba trzeć, wystarczy wklepanie jej. Wspaniała!!! Nie wyobrażam sobie bez niej makijażu oka, nawet samego tuszu.

Wolę bazy w innej konsystencji.

Niby dobry produkt w niskiej cenie, ale ten słoiczek plastikowy i wygrzebywanie z niego bazy jest denerwujące. Baza po jakimś czasie schnie i ma słabą konsystencję. Poza tym dobry produkt, rzeczywiście cienie się dobrze utrzymują i są trwałe przez cały dzień.

spodziewałam się czegoś lepszego

po przeczytaniu wielu dobrych recenzji bazy artdeco zdecydowałam się nabyć własny egzemplarz, po pół roku stosowania mogę powiedzieć :

plusy:
+przedłuża trwałość cieni
+podbija kolor cieni
+wszelakie kredki, eye linery trzymają się znacznie dłużej i rzeczywiście stają się wodoodporne

minusy:
-po posmarowaniu nią szczypią powieki
-utrudnia rozcieranie cieni
-wysusza okolicę oka
-na dolnej powiece podkreśla zmarszczki
-ma intensywny zapach(ziołowy?), który nie każdemu się spodoba
-zawiera drobinki (uważam, że w uniwersalnej bazie do codziennego użytku nie powinno ich być)

to DZIAŁA!

Nie spodziewałam się, że cokolwiek kiedykolwiek będzie w stanie zatrzymać cienie na moich powiekach.
Baza jest mega-wydajna, wystarczy odrobina wklepana w skórę i cienie trzymają się niewzruszone od rana do nocy. No, może część wyemigruje pod koniec dnia w załamanie powieki, ale czymże jest odrobina w porównaniu do całego cienia znikającego z oka w przeciągu trzech-czterech godzin? ;]

Nie podrażnia, nie wysusza, genialnie pachnie -lekko ziołowo [niby drobiazg, ale jak uprzyjemnia malowanie]. Cudo!

Baza prawie idealna.

Baza ma naprawdę niewiele wad a zdecydowanie więcej plusów.
Przy odpowiednim stosowaniu jest absolutnie niezbędna do malowania oka cieniami. Sprawia, że cienie nie rolują się i zostają na powiece nawet 8-10 godzin.

Wydajny i wspaniały

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi opiniami KWC i po raz kolejny się nie zawiodłam.
Produkt mimo niewielkiego słoiczka jest niezwykle wydajny - mam go już rok a w słoiczku niewiele ubyło mimo codziennego stosowania.
Produkt świetnie przygotowuje powiekę to przyjęcia cienia .
Kolor bazy w słoiczku jest cielisty a po nałożeniu transparentny.
Odkąd pamiętam miałam problem z długotrwałym utrzymaniem cieni na powiekach ale ta baza odmieniła moje życie. Po kilku godzinach wiadomo, że cień nieco zanika ale mimo wszystko cały czas jest i to jest super.
I odkryłam jeszcze jedne świetne zastosowanie: otóż stosuję tą bazę jako bazę pod cienie do brwi - działa wręcz jak wosk specjalnie do tego przeznaczony.

dobra baza pod cienie

bardzo fajna baza, szczególnie przy makijażu kolorowym. Może nie podbija tak bardzo intensywności cieni jak nyx glitter primer, ale jest formułą idealną pod mniej sypkie, jedwabiste maty (jak z Affectu, Glamshop czy droższych marek), które nie potrzebują bardzo lepkiej bazy. I ta jest własnie strzałem w dziesiątkę: pozwala cieniom łatwiej się przyczepić, ale nie jest zbyt lepka, więc nie ma problemów z rozcieraniem.
Nie jest to produkt idealny: nie daje koloru (więc do cut crease się nie nada) opakowanie nie jest zbyt higieniczne, a cienie metaliczne wciąż lepiej nakładać na nyx glitter primer. Ale warto ją mieć.

Bardzo fajna baza

Nigdy wcześniej nie używałam żadnych baz pod makijaż ponieważ byłam zdania, że im mniej tym lepiej. Nie jestem mistrzem makijażu oczu jednak ten produkt okazał się być dla mnie strzałem w 10 ! Baza ma bardzo fajną konsystencję, gładko rozprowadza się po powiece i nie utrudnia blendowania. Faktycznie przedłuża trwałość makijażu. Jest bardzo wydajna i nie wysycha.

Przedłuża trwałość cieni

Stosowałam już wiele różnych baz pod cienie, próbowałam też stosować jakieś korektory i pudry, ale dopiero baza Artdeco pomogła trwałości cieniom do powiek. Nawet najtańsze cienie trzymają się długo, nie ścierają się i nie wałkują

U mnie ten produkt się nie sprawdził.

U mnie ten produkt się nie sprawdził. Cienie nie utrzymywały się długo ,a sama formuła po jakimś czasie zaczęła się robić "gumowa" i ciężko się używało. Plus za fajne opakowanie.