Lioele, Natural Mineral Powder (Sypki puder mineralny)

Lioele, Natural Mineral Powder (Sypki puder mineralny)

Sypki puder mineralny bez zawartości talku. Nie zawiera konserwantów. Niezwykle łagodny i lekki. Wyrównuje równowagę wodno-tłuszczową skóry, poprawia koloryt, minimalizuje pory, ukrywa niedoskonałości i pozwala cieszyć się naturalnie rozpromienioną cerą.

sypki, mineralny
Krycie
lekkie
bez parabenów

KWC!

Ten puder świetnie wygląda na twarzy, długo czegoś takiego szukałam. Nie daje nachalnego matu, który szczególnie latem wg mnie nie wygląda zbyt dobrze. Puder jest drobniutko zmielony i niewidoczny na twarzy. Twarz omieciona tym pudrem wygląda niesamowicie miękko, jest delikatnie rozświetlona, jakby satynowa, taki efekt zdrowej cery. Nie ma talku, co jest na pewno wielkim plusem. W opakowaniu wygląda jaśniutko, ale nie daje efektu mąki, jest po prostu transparentny, więc każdemu powinien pasować.
Opakowanie jest śliczne i praktyczne, z lusterkiem. Spadło mi na płytki w łazience i przeżyło! ;) Mój puszek jest inny niż na zdjęciu, zamiast kokardki ma tasiemkę z logiem firmy. Właściwie go nie używam, bo puder nakładam rano pędzlem, ale do poprawek w ciągu dnia jest w porządku.

Podsumowując, nie zamienię go na żaden inny. Minusem jest jedynie słaba dostępność, ale dla chcącego nic trudnego i można go kupić w sklepach internetowych :)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

Najlepszy!

Puder idealny!
Jest drobniutko zmielony i ma idealnie jasny kolor. Aplikuję go pędzlem do pudru, nie załączonym aplikatorem. Daje delikatnie rozświetlający efekt (mojej mieszanej cerze pasuje!), twarz wygląda gładko. Nie podkreśla suchych skórek, nie schodzi w ciągu dnia, jest najlepszy!

mój KWC

Polowałam na ten puder już od dłuższego czasu, zamówiłam go aż z Korei :) ale było warto...
TO IDEAŁ...
Puder jest bardzo delikatny, sypki, matowi twarz jednocześnie dyskretnie ją rozświetlając (bez efektu bazarowego brokatu, tylko bardzo delikatnych drobinek). Dzięki temu buzia wydaje się gładsza, rozświetlona, po prostu wypoczęta.
Puder jest dla mnie ideałem również ze względu na to, że radzi sobie z błyszczącą strefą T i dzięki niemu nie muszę co chwilę latać do łazienki i używać bi