Nivea, Pure Effect, Matt Beauty (2w1 Matujący krem nawilżający + lekki podkład)

Nivea, Pure Effect, Matt Beauty (2w1 Matujący krem nawilżający + lekki podkład)

Krem z lekkim podkładem pomaga uzyskać jednolity odcień skóry i promienny wygląd bez makijażu.
Działa na dwa sposoby:
- nawilża i matuje skórę, a lekka, beztłuszczowa formuła szybko się wchłania,
- dostosowuje się do naturalnego koloru skóry, dzięki czemu widocznie wygładza cerę i poprawia jej wygląd.
Wzbogacony o system filtrów UVA/UVB, chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.
Dostępny w jednym, naturalnym odcieniu.

Krycie
lekkie
kremy BB i CC
tłusta, normalna, mieszana
nawilżające, matujące
w tubce

DLA MNIE REWELACJA!!!!

na początku muszę zaznaczyć, że mam cerę suchą i dla mnie ten produkt jest idealny, to moje spostrzeżenia:

plusy:
-lekka formuła
- jak dla mnie świetny kolor
- bardzo dobrze się rozprowadza
- przy użyciu dobrego pędzla nie roluje się, ani nie tworzy plam
- świetnie kryje i nawilża
- wydajny
- wytrzymuje na twarzy cały dzień

minusy:
- aplikacja (nie udaje się wycisnąć produktu z tubki bez jej ubrudzenia)
- nie matuje za dobrze, ale po nałożeniu pudru na twarz jest ok. choć wiem, że wiele osób oczekuje i bez nakładania pudru efektu matu na twarzy.(za to minus pół gwiazdki)

Używam tego produktu od: codziennie od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

I tak, i nie...

Nosiłam się z zamiarem stosowania go zamiast podkładu, jako lekkiego kremu właśnie, w sam raz na letnie miesiące. Spodobała mi się obecność kremu nawilżającego, obiecywany efekt matowienia i nie obciążania cery i filtr UV, który jednak nie każdy podkład posiada. Spróbowałam, i mam mieszane uczucia. Niby wszystko jest ok, nie zatyka porów, nie uwydatnia niedoskonałości skóry, rzeczywiście jest lekki i przyjemny w stosowaniu.
ALE...
Ma tendencje do wałkowania się, trudno go równomiernie rozprowadzić, tworzą się \'placki\' na skórze co wygląda nienaturalnie i po prostu brzydko. Jednym słowem, można zrobić sobie krzywdę :)
Poza tym mam wrażenie, że odcień jest zbyt ciemny, a do tego słabo nawilża i absolutnie nie matowi skóry. W dzień, przy wyższych temperaturach, nawet po użyciu pudru twarz świeci się a kosmetyk wręcz z niej spływa... Nie wiem, czy to wina mojej cery tylko, czy składników, tak czy siak, nie podoba mi się to.

Stosuję go tylko na krótkie wyjścia nie bojąc się, że spłynie z mojej twarzy. I jest ok :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

już się nie spotkamy

Kupiłam ten krem, mając nadzieję, że bedzie dobrą alternatywą dla podkładu na letnie miesiące. Fakt, że krem ma matowić skórę był podstawą tego zakupu. Niestety produkt okazał się nie spełniać moich oczekiwań.

+ duża pojemność 75 ml za 13 zł
+ kolor podkładu jest odpowiedni, nie jest ciężki

- NIE MATOWI!!!!!
- nie rozporowadza się wygodnie i tworzy plamy na twarzy, więc efekt nie jest zbyt przyjemny

Niestety, jesli nie spełnia swoich podstawowych zadań - odpada! Mimo że dawałam mu szansę kilkakrotnie - za każdym razem zawodził.
Bardzo przypadł mi do gustu z tej serii piling 3 w 1 i myślałam, że inne kosmetyki również będą odpowiednie dla mojej tłustej cery. Niestety, tego kremu nie polecam.
Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie i na nieszczęście wciąż pierwsze

to nie mat

Kupiłam krem z myślą o upalnych letnich dniach, w zastępstwie za podkład. Szybko pobiegłam do rossmanna i kupiłam krem w promocji (około 10 zł) . I... jest ok.
Nie mogę powiedzieć ze jestem niezadowolona - krem wyrownuje koloryt, na większe przebarwienia dorzucam jeszcze korektor. Ale takie krycie na lato wystarczy. Ale jeśli chodzi o matowienie cery to się totalnie nie sprawdza. Mam cerę naczynkową, mieszaną a ten krem sprawa że jeszcze bardziej śię swiece! wiec musze troche przypudrować. :)
Generalnie jest ok, ale będę szukać dalej :)

jestem zadowolona

Kupiłam go z myślą o lecie za zawrotną sumę 10 zł. I jestem zadowolona.
Ładnie matuje, chociaż pod koniec dnia już tego nie widać.
Kolor ładnie dostosowuje się do naturalnego koloru mojej skóry.
Nie potrzeba go wiele, by pokryć całą twarz.
Dobrze się rozsmarowuje.
Jest łatwo dostępny.
Używam go tylko i wyłącznie z tuszem do rzęs.
Moim zdaniem jak najbardziej wart uwagi.

Ni ziębi, ni grzeje

Ogólnie produkt nie jest zły, jednak nie ma efektu jaki obiecuje producent. Mianowicie zero matowienia, coś tam wyrównuje koloryt. Mimo, iż na opakowaniu piszę że to krem nawilżający + podkład muszę pod niego używać kremu. Rozprowadza się dosyć łatwo jednak szybko trzeba to robić bo zasycha w momencie. Cena jest dobra i produkt łatwo dostępny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

jaki mat?

Bardzo chciałam, żeby mi podpasował, niestety po 3 użyciach jużwiedziałam, że to porażka:( kolejna:(

minusy:
- żadnego matu, wręcz odwrotnie, święcę się bardziej(mam bardzo tłustą skórę)
- przy nakładaniu szybko zasycha, co powoduje, że ciężko zrobić to równomiernie
- roluje się po zaschnięciu
- pozostawia na skórze smugi
- nie kryje wogóle

plusy:
- ładnie pachnie
- lekki
- tani
- duże opakowanie

Generalnie po jego aplikacji mam wrażenie, że wysmarowałam się brązową pastądo butów tylko w wersji light, skóra wygląda dziwnie, mało atrakcyjnie.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kawałek pierwszego

muszę trochę popsuć opinie

przede wszystkim - kolor moim zdaniem nie jest naturalny, dla mnie o wiele za ciemny. działanie także średnie. nie matuje (a tego przede wszystkim oczekuję od kosmetyków z napisem MATT), roluje się, nie kryje.
za to jest naprawdę lekki.
dostanie swoją drugą szansę na wakacjach w Madrycie.

Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam pierwsze

na prawdę fajny ;)

O wiele lepszy od poprzednika. Idealny na lato, nie klei się, jest bardzo lekki, wgl. nie czuć go na twarzy.
Buzia po nim jest gładka, miła w dotyku. Nie kryje mocno, jedynie wyrównuje koloryt twarzy przez co daje naturalny wygląd. Z korektorem jest świetnie ;) Polecam !

Dobry ...

+ jest lekki
+ tani
+ przy dobrym rozprowadzeniu nie zostawia efektu maski
+ nie podrażnia
+ nie zapycha porów
+ lekko nawilża
+ ma filtry UV

- słabo matuje
- sławo kryje

Dla młodej cery, dla mnie jest dobry. Niestyty trzeba używać jeszcze pudru matującego, i nieraz korektora, ale jak za te cena-jest ok :-)