Joanna, Ultra Color System, Odżywka nadająca platynowy odcień blond

Joanna, Ultra Color System, Odżywka nadająca platynowy odcień blond

Joanna Ultra Color System odżywka do włosów blond, rozjaśnianych i siwych zawiera składniki kondycjonujące i nawilżające, dzięki czemu zapobiega elektryzowaniu się włosów i ułatwia rozczesywanie. Dzięki specjalnej formule, zawierającej system koloryzacji, włosy zyskują blask i wymarzony odcień.
Niewielką ilość produktu równomiernie rozprowadzić na umytych włosach, lekko osuszonych ręcznikiem włosach. Pozostawić na 3 - 5 minut, a następnie obficie spłukać. Po użyciu dokładnie umyć ręce, ponieważ kosmetyk może pozostawić na dłoniach niebieski film.

Nie jest taki zły

Używam tego produktu od kilku lat chcąc utrzymać platynowe włosy.
Mówiąc krótko, jest bardzo dobry, zwłaszcza z szamponem tej samej linii.
Największą wadą tej odżywki jest jej wydajność. Na moje włosy wystarcza jej zaledwie na kilka razy. Niestety mniejsza ilość nie wchodzi w grę, nie osiąga efektu jakiego bym chciała :(

ZALETY:
- jest bardzo tania a przy tym dobra.
- moje włosy po niej nie są wysuszone, nawet przeciwnie, łatwiej jest je ułożyć, lepiej się je czesze.
- nie pozostawia tłustego filmu
- rzeczywiście eliminuje żółty kolor.

WADY:
- wydajność.
- należy stosować ją cały czas, najlepiej z szamponem by móc utrzymać efekt
- dostępność.

Mimo jakości, bardzo irytuje mnie ta wydajność...

Srednia

Niweluje zlotawy odcien wlosow,sprowadzajac je do bardziej popielatego,ale jak dla mnie nie wystarczajaco.
Wlosy po uzyciu byly nieprzyjemne w dotyku,szorstkie,nieelastyczne i \'\'bez zycia\'\'.
+nadaje delikatnie popielaty odcien
+nie droga
+poreczne opakowanie

-nie pachnie ladnie
-zostawia wlosy szorstkie i nieprzyjemne
-nie jest dostepna w kazdej drogeri

Spelnia zadanie,ale bez rewelacji.

Używam tego produktu od: ponad miesiac
Ilość zużytych opakowań: poltora

Przeciętniak

Kiedyś mój niezbednik, ale efekt nie był zadowalający- jedno mycie i znów te paskudne zólto pomarańczowe refleksy. Poszła w odstawkę- jej miejsce zajął Blond Booster, który nie tylko nadaje piękny platynowy odcień ale też pozostawia włosy gładziutkie i miękkie w dotyku. Ale np moja babcia kocha tą odżywkę ale używa jej razem z szamponem wtedy ponoć daje efekty jakich oczekujemy.

Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć

W połączeniu z szamponem tej serii

Jest ok jeśli chodzi o pozbycie się żółtego odcienia z włosów jak na drogeryjny produkt ale zdecydowanie lepiej sobie radzi w połączeniu z szamponem tej samej serii :).

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

jest ok

To moja pierwsza odżywka do blond włosów, bo dopiero od pół roku mam jasne włosy. Jestem z niej zadowolona. Cenowo jest bardzo przystępna i można ją dostać w naturze i większych sklepach. Myje włosy średnio co dwa dni i wtedy jej używam. Odżywka nie barwi rąk. Chroni włosy przed żółtawym odcieniem. Jest wydajna, zapach mi nie przeszkadza. Włosy są miękkie i wygładzone.

spełnia główne zadanie

Odżywka świetnie radzi sobie z wydobywaniem platynowego koloru :). Z początku dałabym jej mocne 5. Pozostawiała moje włosy nawilżone, zdyscyplinowane i odpowiednio dociążone. Efekt niestety zniknął po 3cim użyciu - mimo, że nie stosowałam jej kilka razy z rzędu. Teraz nadal radzi sobie z wydobywaniem ładnego koloru, ale włosy są suche, spuszone na końcach, trudno je rozczesać. Konieczne jest użycie silnie nawijżającej maseczki.
Jak jej używam? Nakładam na 5 min (nie dłużej, bo boję się fioletu na głowie, chociaż jeszcze nigdy mi nie zaszkodziła) pod prysznicem lub pod czepek, włosy po wszystkim spłukuję zimną wodą.

Plusy:
+nadaje ładny, platynowy odcień (kapitalna!)
+nie obciąża włosów u nasady
+cena
+nie barwi paznokci na fioletowo
+łatwo zmywa się z rąk itd
+nie barwi włosów na fioletowo
+przyjemna konsystencja

Minusy:
-mało wydajna
-słabo dostępna (w drogeriach nie znalazłam)
-pozostawa włosy "bez życia", "smętne"
-nieciekawie pachnie - chemicznie, kojarzy mi się z zapachem statej marchewki
-"po wszystkim" ani rusz bez dobrej maski

Może kiedyś jeszcze kupię ponieważ swe podstawowe zadanie spełnia kapitalnie ;)

Ilość zużytych opakowań: 1, 200g

Stosuje odżywkę razem z szamponem.Efekty bardzo zadowalające. Wyeliminowany zółty odcień włosów.Minusem jest jej mało przyjemny, lekko chemiczny zapach. Bardzo atrakcyjna cena.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

fajna

Za krotko ja stosuje zeby stwierdzic czy dziala ale nie smierdzi, i wlosy sa po niej gladziutkie dlatego mi sie podoba, jest jej malo , jest malo wydajna na moje wlosy za ramiona uzylam jej moze 6 razy, na tyle starczylo mi opakowanie, trzeba jej duzo nalozyc!

Naprawdę dobry produkt za naprawdę małe pieniądze.

Nie rozumiem niektórych negatywnych wypowiedzi na temat tego produktu.
Jeżeli kupiłyście samą odżywkę bez szamponu do kompletu to nie dziwcie się, że nie ma efektu.
Na opakowaniu jest napisane wyraźnie "NAJLEPSZE EFEKTY ZAUWAŻALNE SĄ PRZY KOMPLEKSOWYM STOSOWANIU SZAMPONU ORAZ ODŻYWKI.PRZY POJAWIENIU SIĘ MOCNO POPIELATEGO ODCIENIA NA WŁOSACH PRZERWAĆ STOSOWANIE PRODUKTU NA KILKA DNI". Czy to nie jest zrozumiałe?:) Trzeba czytać ze zrozumieniem. Ja kupiłam i szampon i odżywkę i efekty były naprawdę zadawalające.Kolor z żółtego zmienił się w platynowy.
Nie uważam oczywiście tych produktów za idealnych ze względu na to, że na początku stosowania rzeczywiście było nierównomiernie i plamy były gdzieniegdzie.Ale mniej więcej po ok 2 tygodni stosowania włosy miały równomierny kolor.
Nie wiem szczerze mówiąc czy produkt wysusza ponieważ wolę zapobiegać niż leczyć więc od początku po umyciu włosów i nałorzeniu odżywki nakładałam również maskę na 3 minuty, a po lekkim osuszeniu włosów odżywkę w sprayu Radical.
Włosy jak jedwab , delikatne i miękkie w dotyku. Byłam bardzo zadowolona.
Nie dajcie sobie wmówić, że to co tanie ,np firma Joanna, musi być od razu złej jakości. Nie jest to regułą. Produkt jest dobry w dobrej cenie. Polecam

Używam tego produktu od: Około pół roku.
Ilość zużytych opakowań: Dwa

rozczarowująca

platyna na główce... może chociaż lekki srebry blask... niestety, złote jak były, tak są, przynajmniej po użyciu tej odżywki. Jest napisane, by trzymajć 3-5 minut, nadgorliwie, trzymałam dłużej, twardo dzień w dzień przedłużałam okupowanie łazienki, a że nie zamierzałam w niej zamieszkać, odpuściłam, a efektu brak.

Plusy:

-cena, nie jest droga, ale wolę dołożyć parę groszy i kupić coś, co działa

-barwi wodę na niebiesko przy spłukiwaniu;)

Minusy:

-brak jakiegokolwiek efektu, oprócz wspomnianej wcześniej, niebieskiej wody

-sama odżywka odżywia raczej słabo (kupiona jedynie ze względów kolorystycznych)

-źle rozprowadza się na włosach, jest mało wydajna

Czyli w sumie, nie warto. Można spróbować, może kogoś zaskoczy, ale lepiej nie oczekiwać zbyt wiele.

Słaba

Może zostawia jakiś delikatny popielaty film na włosach, ale efekt widzę tylko ja jak się mocno przyjrzę, ale w ogóle nie warty zachodu.
Odżywka ma fajną konsystencję i fajny kolor, przyjemna przy nakładaniu. Niestety sinieją po niej paznokcie, nie odżywia, wygładza bardzo słabo, gorzej niż przeciętne odżywki. Plus za opakowanie które można postawić do góry dnem.

Nie warto.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

bez szamponu z tej samej serii nie robi zupełnie nic...

Odżywkę stosowałam z szamponem z tej samej serii, było ok - ładna platynka na głowie. Natomiast, bez tego szamponu odżywka "nie daje rady". Cena jest nieadekwatna do jakości. Wydajność kosmetyku pozostawia wiele do życzenia. Brudzi nieco wannę/brodzik, ale szybko się zmywa, więc nie jest to duży problem. Włosy są gładkie po tej odżywce i ładnie pachną. Cóż... mam bardzo mieszane uczucia względem odżywki mającej nadawać platynowy odcień blond... :/ duży plus za genialny zapach!