Schwarzkopf 3 Weather Taft, Volume Power, Weather Hairspray Ultrastrong (Lakier nadający objętość włosom (nowa wersja))

Perfekcyjne utrwalenie i włosy miłe w dotyku - efekt senso - touch: włosy miłe w dotyku bez sklejania. 24h efekt push - up lift zwiększający objętość włosów już od ich nasady. Specjalna formuła taft na każdą pogodą z filtrem UV chroni włosy przed słońcem, wiatrem i wilgocią przez cały dzień, dla maksymalnego efektu - aplikuj bezpośrednio u nasady włosów.

Na cienkie włosy w sam raz

Należę do tych osób, które lubią naturalny wygląd a w lakierach do włosów szukają tylko delikatnego utrwalenia.

Ogółem to jestem zbyt leniwa na jakieś super, skomplikowane fryzury. Czasami jednak lubię zrobić sobie jakiegoś warkocza albo koka i wtedy przydałoby się to nieco utrwalić.

Lakier spisuje się dobrze, delikatnie utrwala i nadaje jakąś tam objętość. No, ale jak na taft przystało, wystarczy o jedno psiknięcie za dużo i zaczyna nam się tworzyć skorupa.
Mimo to wyczesuje się go dość dobrze, aczkolwiek potrafi przy tym wyrwać parę kosmyków. Niestety, czasami się kruszy, ale za to ładnie pachnie. Nie ma tej duszącej "aury", która otacza nas przez resztę dnia, wręcz nie czuć go w ogóle.

Jest spoko, mógłby być lepszy, ale to Taft więc nie oczekuję cudów. Kupuję go raz na ruski rok i podobnie go też używam :D

Nie jest najgorszy

Lakier w wygodnym opakowaniu. Charakteryzuje się dość w porządku zapachem. Lakier dobrze utrwala fryzurę, nie tworzy kasku. Włosy po zastosowaniu wyglądają dobrze bez sklejenia i skorupy. Łatwo się wyczesuje oraz zmywa. Jeśli chodzi o nadanie objętości to odrobinę może i dodaje ale bez efektu wow.

Nowa wersja straszna. Okropienstwo

Używałam tafty ostatnie 8 lat ale poprzedniej wersji - lakieru używam codziennie żeby podnieść włosy i żeby się mniej tluscily. To co zrobił taft to ludzkie pojęcie przechodzi. Nowa wersja jest zupełnie inna w ogóle nie utrwala włosów! Piątka też nie! Po 8 latach przestałam kupować taft, szukałam po drogeriach starej wersji ale już nigdzie nie ma. Nowa wersja okropna nie wiem dlaczego wycofali stara, a tyle lat używałam tylko tego. Coś okropnego. Teraz używam wellaflexu ale szukam czegoś innego bo wellaflex też słabo utrwala długie włosy.

Ulubiony lakier

Taft zielony jest moim ulubionym lakierem. Ma piękny zapach a co najważniejsze nie skleja włosów. Po zastosowaniu tego lakieru moje włosy są miękkie w dotyku co mnie bardzo zadowala , ponieważ lakier na ogół jest ciężki dla włosów a one są szorstkie i twarde.lakier Taft jest w dobrej cenie a czasem można nawet trafić na promocję.

Ulubiony lakier do włosów

Lakier zapewnia perfekcyjne utrwalenie fryzury i jednocześnie pozostawia włosy miłe w dotyku. Z tym lakierem sama czesałam się na własny ślub- warkocz trzymał się całą noc:) lakier przyjemnie pachnie. Jest wydajny. Wygodny atomizer.

taki sobie

Na pewno nie dodaje objętości. Podoba mi się, że nie skleja włosów, daje przyjemny efekt no i nie obciąża (psikany z dość dużej odległości od włosów). Utrwala tak średnio. Na szczęście zapach nie jest duszący. Ogólnie bez szału

Dobry lakier ale objętości nie daje

Mam bardzo niesforne włosy, które muszę ujarzmiać lakierem. Jestem zadowolona z powyższego lakieru, ładnie utrzymuje włosy w ryzach i nie skleja ich. Jednak obietnica producenta, która mówi o objętości to mit, przynajmniej u mnie.

Dobry, ale bez szałowej objętości

Jest to dobry lakier, niestety spektakularnego zwiększenia objętości nie zauważyłam. Dobrze utrwala fryzurę. Nie jest za słaby ani za mocny, idealny. Nie skleja i nie przetłuszcza włosów. Również ich nie wysusza. Łatwo się wyczesuje i zmywa. Jak na lakier to przyjemnie pachnie, tak świeżo. Ma fajne opakowanie bez zakrętki. Polecam!

Idealny lakier

Mam bardzo niesforne proste włosy, które bez użycia lakieru zakrywają całą twarz i wchodzą do oczu. By znaleźć idealny lakier, przetestowałam kilka znanych marek ale żaden nie zachwycił mnie do momentu użycia zielonego Taft o mocy 4. Lakier nadaje włosom lekką objętość i pomaga utrwalić każdą fryzurę bez efektu sklejonych i mokrych włosów. Dodatkowo lakier ładnie pachnie co jest dodatkowym plusem.
Od kilku lat nie używam żadnego innego, gdyż ten jest najlepszy.

Dusi zapachem

Najbardziej w tym lakierze przeszkadza mi jego duszący i intensywny zapach, który okropnie czuć podczas aplikacji jak również w ciagu dnia. Mam wrażenie, że czuję go cały czas. Szczególnie mocno po aplikacji i przez kilka najbliższych godzin. Mimo perfum, odżywki i maski do włosów ten zapach się jednak przebija mimo tego, że nie używam w nadmiarze lakieru. Ten zapach chemii mi nie odpowiada. Lakier ciężko się wyczesuje i wymywa z włosów. Bardzo wysusza włosy i pogarsza ich wygląd. Dodaje objętości włosom, ale dopiero na drugi dzień po użyciu. Utrwala fryzurę i to jedyna jego zaleta.

Dobry, ale nie do nadania objętości włosom.

Lakier o ładnym, nieduszącym zapachu. Opakowanie wygodne w użyciu. Rozpala produktu w sam raz, nie zacina się.

Lakieru nie widać na włosach, nie skleja ich, nie usztywnia. Gdy chciałam użyć produktu do nadania objętości włosom to niestety nie sprawdził się. Ten lakier po prostu tego nie robi, włosy są tak samo oklapnięte jak były. Wykorzystywałam go głównie do utrwalenia włosów po prostowaniu i przedłużał ten efekt nawet na cały dzień.

Lakier nie jest zły. Szkoda że nie wpływa na objętość włosów i za to jedna gwiazdka mniej, ale świetnie się nadaje do utrwalania włosów po prostowaniu.

Słabiutko

Tracę nadzieję, że w drogerii da się kupić jakiś dobry jakościowo lakier do włosów. Wiele już wypróbowałam i żaden nie sprawdza mi się w 100%. Zacznę od tego, że lakier pięknie pachnie i ma ładne, zgrabne opakowanie. Rozpyla wystarczającą ilość produktu, nie robi kropek na włosach. W momencie rozpylenia i zetknięcia lakieru z włosami widać, że fryzura jest utrwalona. Włosy nie są brzydko sklejone, są natomiast sztywne w dotyku. Nie zauważyłam niestety, aby włosy były uniesione. Po jakichś 5-6h od nałożenia lakieru efekt znika, włosy są oklapnięte, np. loki rozprostowane, nie widać, żeby w ogóle był na nich lakier. Wyczesuje się dobrze, nie zostawia brzydkich śladów. Jednak od podobno tak mocnego lakieru oczekiwałabym dłuższego utrwalenia. Na jakieś większe wyjścia nie zaryzykowałabym jego użycia. Jest za słaby.