Kerastase, K Ultime Oléo - Complexe (Odżywczy eliksir do włosów (stara wersja))

Kerastase, K Ultime Oléo - Complexe (Odżywczy eliksir do włosów (stara wersja))

Elixir K Ultime to pierwszy tak wszechstronny odżywczy kosmetyk wzbogacony o kompleks czterech luksusowych olejków: kukurydzianego, arganiowego, kameliowego, pracaxi.
Olejek kukurydziany pochodzący z zarodków kukurydzy uprawianej w Ameryce Środkowej to naturalny przeciwutleniacz nadający włosom miękkość i blask.
Olejek arganiowy otrzymywany z nasion drzewa arganowego występującego wyłącznie w Afryce Północnej odżywia włosy i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.
Olejek z nasion drzewa Pracaxi występujący w rejonie Amazonii powoduje głębokie odżywienie włosów i wspaniały połysk.
Olejek kameliowy ma swoje źródło w nasionach drzewa Camelii rosnącego w Azji i wpływa na wygładzanie włókien włosów i niesamowity blask.
Ten niezwykły koktail egzotycznych olejków cudownie wpływa na witalność włosów. Wystarczy kilka kropli aby włosy stały się błyszczące, miękkie i jedwabiste.

Najlepszy z olejkow

Nie wiem czy da się stworzyć lepszy olejek do włosów. Ten ma po prostu idealna konsystencje; nie przetłuszcza, nie obciąża, zmywa się, łatwo się rozprowadza itp.
Włosy są po nim błyszczące, miękkie i mile w dotyku, mniej się niszczą.
Ja stosuje ten kosmetyk na wymyte wysuszone recznikiem wlosy, jeszcze przed rozczesywaniem. Zazwyczaj jedno "pompniecie", jak mam w planach pływanie to dwa.
Olejek bardzo wydajny-jedno opakowanie (125ml) mam juz 3 miesiące i olejku jest tam jeszcze jedna trzecia.
Wcześniej stosowałam frizzease friedy, olejek joico z serii silk result, oraz olej ze slodkiego migdala- nie ma nawet co porównywać.

ALE

Jesli ktos mysli ze ten olejek rozwiąże jego wszystkie wlosowe problemy to jest w błędzie. Moje wlosy dalej sie niszcza jesli nie stosuje dobrego zestawu odzywka + szampon, końcówki dalej trzeba podcinać, fryzura nie zawsze jest idealna itp. Ten olejek jest najlepszy z tych ktore miałam okazje przetestować ale to nie żaden cud.
Nie uważam tez żeby był wart swojej ceny, jego skład to głownie silikony, które nic nie kosztują, olejek kukurydziany to jeden z najtańszych olei, a pozostałe trzy nawet jeśli sa droższe i przebijaja sie przez warstwę silikonów, to dalej oleje roślinne, a nie złoto w płynie.
Najwięcej warta tu jest już wyżej wspomniana, konsystencja, która nie obciąża cienkich włosów. Myślę ze osoby z włosami grubszymi i porowatymi kudelkami nie musza tyle w nią inwestować =)

No i opakowanie..plastik. Może i praktyczny ale nie wyglądający zbyt luksusowo.

Wypisałam te wszystkie minusy, bo nie chce was Kochane naciągać obietnicami cudu-wystarczy ze producent to robi!Używam tego produktu od: 3mcIlość zużytych opakowań: 1 niecale 125ml

*Mam pytanie, czy ktoś miał jakieś niespodzianki na buzi odkąd zaczął używać tego produktu? Bo zaczynam nabierać podejrzeń...

niezły

Całkiem sympatyczny produkt :) Drogi, ale bardzo wydajny, bardziej, niz olejek z Alterny, ktory uzywałam poprzednio.
Wygodne opakowanie z pompka, na moje włosy wystarczy jedna porcja. Na lekko podeschniete ( lub suche) włosy nakładam odrobine - na same konce. Ułatwia układanie włosów, zmniejsza ich puszenie, poprawia skręt. Nie obciaza, pachnie przepieknie. Nie wiem, czy długofalowo poprawia ich stan, ale sprawuje sie niezle...

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiaca

Jest dobrze

Jestem oczarowana zapachem, wydajnoscia i co najwazniejsze funkcjonalnoscia kosmetyku. Uzywam olejku po kazdym myciu, kilka kropel wcieram we wlosy i ukladam przy uzyciu szczotko-suszarki. Odkad uzywam tego specyfiku, w odstawke poszly pianki do wlosow i inne utrwalacze.
Olejek wygladza wlosy, nadaje im miekkosci, w jakis cudowny sposob wygladaja i ukladaja sie naturalnie, wiec lakieru uzywam tylko na wilkie wyjscia by utrwalic fryzure.
Dodam, ze mam bardzo cienkie i rzadkie wlosy, olejek w zaden sposob ich nie obciaza.

Minus jak narazie jeden: uzaleznia :)

DO-SKO-NA-ŁY !

Z natury mam włosy falowane (teraz jestem w trakcie zapuszczania) . Aktualnie moim problemem są rozjaśnione końcówki które się rozdwajają. Ten olejek czyni z nimi cuda ! Włosy są super wygładzone, nie puszą się. Produkt ma świetny skład.
Ja używam oleju głównie na końcówki (od razu po umyciu) a pozostałości wcieram w resztę włosów.
Mimo wysokiej ceny uważam,że warto zainwestować w ten kosmetyk ponieważ jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

świetny wygładzacz, bardzo dobry skład

Olejek K Ultime stał się moim ulubieńcem od pierwszego wejrzenia. Poleciła mi go moja koleżanka - fryzjerka, zachwycona jego działaniem zaobserwowanym na sobie i swoich klientkach.

Mnie bardzo odpowiada bogaty skład olejku, nietłusta formuła, która nie obciąża nawet tak cienkich włosów jak moje, wydajność, przepiękny, kobiecy zapach, efekt wygładzenia i odżywienia włosów.

Jedynym minusem tego produktu jest w mojej opinii jego cena, ale z drugiej strony, przy tak świetnej wydajności jest to wydatek raz na kilka dobrych miesięcy, nawet przy codziennym stosowaniu.

Reasumując: gorąco polecam wypróbować ten olejek :).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

idealny!

Długo szukałam takiego produktu! Mam włosy kręcone, które lubią się puszyć. Po nałożeniu tego produktu pięknie się kręcą, błyszczą, zapach jest niesamowity! Stosuje go po wysuszeniu włosów by nadać moim lokom kształtu. Rano gdy nie mam czasu myć głowy nakładam parę kropel na włosy i znowu loki są ładne a włoski miękkie i pachnące jak po kąpieli.
Polecam!

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

cudowny elixir

Super olejek,ładnie pachnie, nie obciaza wlosow,nadaje im ładny widoczny połysk. Zaaplikowany na koncowki sprawia,ze wygladaja zdrowiej. Mozna go stosowac na rozne sposoby. Ja najczesciej stosuje go w ten sposob,ze nakladam kropelke na dlonie ,rozcieram i przejerzdzam nimi po wilgotnych pasmach od połowy ich długosci . Czasem w ciagu dnia nakladam go na koncowki. Olejek ma w skladzie odzywcze olejki .Nie przeszkadza mi ciezki silikon,bo nie robi on moim wlosom krzywdy- wlosy sa lekkie,nieobciazone. Super kosmetyk.
Jedynym minusem jest cena,ale da sie przezyc dla takich efektow:-)

Rewelacja

Uwielbiam ten olejek.Znakomicie odżywia włosy,są mięciutkie i błyszczące.Porzuciłam w kąt swoje dotychczas używane kosmetyki do pielęgnacji włosów,aktualnie używam tylko,oprócz szamponu rzecz jasna,odżywki Absolut Repair i tego olejku.
Nie jest on ani trochę tłusty,nie skleja,nie obciąża włosów,pięknie pachnie,jest bardzo wydajny i ogromny.Napewno kupię jeszcze nie raz.Polecam.

kochana

Od pewnego czasu starałam się używać wyłącznie naturalnych, certyfikowanych kosmetyków. Próbowałam nawilżać włosy czystymi olejami (zauważyłam tylko obciążenie i to, że włosy tuż po umyciu wyglądały jakbym nie myła ich od tygodnia), używałam też naturalnych odżywek, ale końcówki moich długich włosów zaczęły się rozdwajać, strzępić. Moją tezę dotyczącą tego, że w pełni naturalna pielęgnacja nie sprzyja moim włosom, potwierdziła fryzjerka, przyjrzała się im i powiedziała, że nie tylko końce są osłabione ale długości również...

...ale nie będę już nudzić osobistymi wywodami, tylko przejdę do sedna mojej recenzji: głównym składnikiem tej odżywki/olejku jest silikon (do którego entuzjastek nie należę), ale oprócz niego 4 bardzo miłe dla włosów olejki: kukurydziany, kameliowy, arganiowy i pracaxi, które razem z silikonem nadają włosom piękny blask i zapewniają świetną ochronę. Nie polecam tej odżywki jako substytut tych używanych na mokro, ale raczej jako coś co w ciągu dnia zabezpieczy włosy przed wysuszeniem, klimatyzacją, zanieczyszczeniami i szarpiącą włosy szczotką :) poza tym nie znam piękniej pachnącej odżywki !