Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Artego, Extracto Care (Odżywka odbudowująca z jedwabiem bez spłukiwania)

Artego, Extracto Care (Odżywka odbudowująca z jedwabiem bez spłukiwania)

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 300 ml
Cena 34,90 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Spray odbudowujący z proteinami lnu i jedwabiu, wzbogacony Kera - Vit Complex Extracto odbudowuje i wygładza łuski zabezpieczające włosy.
Keratyna hydrolizowana - formuła białka tworzącego strukturę włókien rdzeniowych oraz części zewnętrznej włosa.
Kolagen - najważniejsze białko znajdujące się w tkance międzykomórkowej każdej części naszego organizmu, najważniejszy jego budulec.
Witamina E - główny składnik wielu koenzymów, które uczestniczą w cyklu komórkowym, zapewnia skuteczne działanie antyutleniające i zapobiegające starzeniu się.

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 4 /5

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

dobra i wydajna

Mam tremę, ponieważ przyszło mi ocenić ten spray jako pierwszej, ale jestem z niej na tyle zadowolona, że sądzę, iż należy podzielić się swą wiedzą:-)
Odżywkę kupiłam ze dwa miesiące temu przy okazji odwiedzin w sklepie z art. fryzjerskimi. Produkt poleciła mi sprzedawczyni, która twierdziła, że sama używa tego cudu. Hmm.. Moje włosy, katowane pasemkami w kolorze jasnego blondu ze sporym odrostem (robię sobie odwyk wakacyjny od farbowania) nie miały się ostatnio zbyt dobrze. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że szampony do włosów farbowanych i z pasemkami bardzo mi nie służą, a po innych są suche niczym kania bez dżdżu. Tak więc odżywki i inne wynalazki "po" stanowią dla mnie kwintesencję walki o w miarę uczesaną fryzurę. Wracając jednak do sedna- jestem zadowolona pod każdym względem. Odżywki używam po każdym myciu, czyli co drugi dzień. Dzięki niej jestem w stanie rozczesać włosy bez natłuszczania i tak tłustego odrostu i całkiem nieźle je wymodelować bez kilogramów innych specyfików. Zapach bardzo mi odpowiada- kojarzy mi się z salonem fryzjerskim, jednak nie mogę powiedzieć, że długo utrzymuje się na włosach. W moim przypadku jest to także bardzo wydajny produkt, w ciągu 2 miesięcy zużyłam moje 1/5 butelki. Design opakowania także mi odpowiada- prostota i łatwość użycia, to jest to. Nie liczcie jednak na magiczny blask, czy inne brednie. Spray nawilża i ułatwia życie. I tyle.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Najaktywniejsze recenzentki
 1. 1

  4
  produktów

  106
  recenzji

  474
  pochwał

  10,00

 2. 2

  4
  produktów

  67
  recenzji

  550
  pochwał

  9,48

 3. 3

  85
  produktów

  21
  recenzji

  630
  pochwał

  9,26

Zobacz cały ranking