Artego, Extracto Care (Odżywka odbudowująca z jedwabiem bez spłukiwania)

Artego, Extracto Care (Odżywka odbudowująca z jedwabiem bez spłukiwania)

Spray odbudowujący z proteinami lnu i jedwabiu, wzbogacony Kera - Vit Complex Extracto odbudowuje i wygładza łuski zabezpieczające włosy.
Keratyna hydrolizowana - formuła białka tworzącego strukturę włókien rdzeniowych oraz części zewnętrznej włosa.
Kolagen - najważniejsze białko znajdujące się w tkance międzykomórkowej każdej części naszego organizmu, najważniejszy jego budulec.
Witamina E - główny składnik wielu koenzymów, które uczestniczą w cyklu komórkowym, zapewnia skuteczne działanie antyutleniające i zapobiegające starzeniu się.

dobra i wydajna

Mam tremę, ponieważ przyszło mi ocenić ten spray jako pierwszej, ale jestem z niej na tyle zadowolona, że sądzę, iż należy podzielić się swą wiedzą:-)
Odżywkę kupiłam ze dwa miesiące temu przy okazji odwiedzin w sklepie z art. fryzjerskimi. Produkt poleciła mi sprzedawczyni, która twierdziła, że sama używa tego cudu. Hmm.. Moje włosy, katowane pasemkami w kolorze jasnego blondu ze sporym odrostem (robię sobie odwyk wakacyjny od farbowania) nie miały się ostatnio zbyt dobrze. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że szampony do włosów farbowanych i z pasemkami bardzo mi nie służą, a po innych są suche niczym kania bez dżdżu. Tak więc odżywki i inne wynalazki "po" stanowią dla mnie kwintesencję walki o w miarę uczesaną fryzurę. Wracając jednak do sedna- jestem zadowolona pod każdym względem. Odżywki używam po każdym myciu, czyli co drugi dzień. Dzięki niej jestem w stanie rozczesać włosy bez natłuszczania i tak tłustego odrostu i całkiem nieźle je wymodelować bez kilogramów innych specyfików. Zapach bardzo mi odpowiada- kojarzy mi się z salonem fryzjerskim, jednak nie mogę powiedzieć, że długo utrzymuje się na włosach. W moim przypadku jest to także bardzo wydajny produkt, w ciągu 2 miesięcy zużyłam moje 1/5 butelki. Design opakowania także mi odpowiada- prostota i łatwość użycia, to jest to. Nie liczcie jednak na magiczny blask, czy inne brednie. Spray nawilża i ułatwia życie. I tyle.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy