Eveline, Eye Max Precision (Kredka automatyczna z gąbką)

Eveline, Eye Max Precision (Kredka automatyczna z gąbką)

Wygodna automatyczna kredka z aplikatorem do rozcierania Eye Max Precision pozwoli Ci stworzyć czyste, matowe i precyzyjne kreski na powiece, które podkreślą i wizualnie powiększą oczy. Specjalny aplikator z delikatnego lateksu idealnie nadaje się do tworzenia modnego makijażu smokey eyes.
Kredka jest dość miękka, by precyzyjnie i dokładnie narysować kreskę na górnej i dolnej powiece, jednocześnie jest na tyle twarda, by nie zaczepiała o linię rzęs i nie zostawiała pomiędzy rzęsami grudek.
Kosmetyk ma kremową aksamitną teksturę, co pozwala narysować kreskę bez wysiłku, nie rozciągając delikatnej skóry wokół oczu, a zawarte w recepturze składniki aktywne pozwalają na połączenie spektakularnego efektu wizualnego z troskliwą pielęgnacją:
- lanolina jest naturalnym składnikiem o działaniu wielokierunkowym, regulującym gospodarkę wodno - lipidową naskórka, zmiękczającym i wygładzającym skórę.
- wosk pszczeli zawiera składniki mineralne, które znakomicie uelastyczniają i zmiękczają skórę.
Ultratrwała formula Long Lasting Effect 24h w połączeniu z mineralnymi pigmentami pozwoli Ci cieszyć się idealnym makijażem oczu przez cały dzień.
Makijaż bezproblemowo i szybko zmyjesz, używając każdego środka do demakijażu.

3x nie

Plus za opakowanie: uwielbiam automatyczne kredki i nienawidzę temperowania. Jednak to na tyle z plusów... Kredka jest bardzo miękka, to na plus - nie kaleczy oczu, jednak przez to łatwo ją złamać. Sam zapach jest dziwny... pachnie jak jakiś stary, przeterminowany kosmetyk... Nie wiem czy tylko moja, czy to reguła? Trwałość to tragedia - kredka trzyma się przez 30 min (mam beżową, kładłam ją na linię wodną i znikała po paru minutach, na oku też nie trzyma się jakoś super). Ogólnie nie polecam... Ja na pewno nie wrócę już do produktu.

Powrót do przeszłości

Mam kredkę w beżowym odcieniu. Plus za gąbeczkę, która ładnie rozciera produkt. Niestety tyle z jej zalet. Sama kredka jest niezbyt trwała na linii wodnej. Ale najgorsza wadą tego produktu to zapach...Cuchnie jak szminki sprzed 20 lat.

Średnio

Kupiłam tą kredkę bo zapragnęłam trochę odpocząć od eyelinera, chciałam mieć coś czym szybko i łatwo będę mogła podkreślić oko. Mojej ulubionej kredki z P2 nigdzie nie ma, więc postawiłam właśnie na Eye Max Precision od Eveline, bo uwielbiam tą markę! Niestety ta kredka mnie nie zadowoliła, ale też nie rozczarowała. Jakoś się trzyma na linii rzęs i w wewnętrznym kąciku, niestety jest na tyle twarda że trzeba być naprawdę ostrożnym by nie zrobić sobie krzywdy, a aplikacja nie jest zbyt przyjemna. Trwałość nie powala, rozmazuje się w ciągu dnia. Jeśli chodzi o linię wodną to nie ma opcji żeby tą kredkę tam nałożyć, po prostu się nie da. Nie używałam jej do tradycyjnych kresek bo widzę że mogłaby się naprawdę porządnie i nieestetycznie rozmazać na całej powiece, no i nie jestem przekonana czy chciałabym malować delikatną skórę powiek czymś niezbyt miękkim! Nie uważam tego produktu za zły, ale na pewno nie jest dobry. Będę używać tej kredki od czasu do czasu przy jakimś delikatniejszym makijażu, ale ponownie jej nie kupię!

Smrut

Okropna kredka. Mam wersje nude. Śmierdzi zjełczałym kosmetykiem. Kolor okropny lekko wpadający w pomarańczowy,beznadziejnie sie nadkłada. Żałuję tych 8.99 wydanych na nią.

do połamania

Bardzo się łamie i zbyt łatwo się wysuwa. Nie da się nad nią zapanować. Trudno się ją aplikuje na linię wodną. Biała kredka jest intensywna, ale nie na oku tylko na ręce. Jest trochę twarda, lepsza by była kremowa. Gąbka jest bardzo twarda i nie przyjemna. Używam jej, ale jest to męczące.

Taki trochę bubel

Skusiłam się na jej zakup podczas zakupów w rossmanie. Użyłam jej pare razy i leży do dnia dzisiejszego.
Kredka bardzo szybko się rozmazywała przez co skreślona jest u mnie na całej lini.
Gąbka też średnia. Cały efekt jej użycia jest "słaby".

Niezbyt zadowolona

Kredka jest słabo napigmentowana. Wykręcanie chodzi w bardzo luźno. Łatwo wykręcić zbyt dużo, łatwo się łamie, a jeżeli złamie się w połowie to wtedy nie da się nią malować bo przykleja się do powieki i wychodzi z rączki. Ogólnie nawet za niecałe 9zł za które ją kupiłam - słaba.

Dziwny

Kupiłam kredkę w kolorze brązowym podczas promocji Rossmanie z myślą, by stosować go na linię wodną i rozcierać cieniem przy mocniejszych makijażach.
Pierwsze wrażenia były bardzo pozytywne, ponieważ produkt bardzo miękko się rozprowadzał. Niestety, kompletnie nie sprawdza się nakładany na linię wodną... Już podczas aplikacji daje bardzo nierównomierny efekt, w pewnych miejscach jest go dużo, a zaraz obok jest praktycznie niewidoczny. Bardzo szybko się wytrąca, ponieważ nie zastyga. Podczas stosowania czułam się jakbym próbowała malować się kredką świecową. Nieco lepiej sprawdza się nakładany na górną powiekę, ale nie sunie tak miękko jak można byłoby się spodziewać. Gąbkowy aplikator jest dosyć twardy, zamiast rozcierać produkt, wyciera go. Plus za automatyczne wykręcanie.

Strasznie nietrwały bubel

Nie mam do napisania nic pozytywnego na temat tej kredki. Pomimo posiadania pięknego szarego koloru nie mogłam stworzyć kredką żadnego spektakularnego efektu. Kredka za miękka, mało precyzyjna, podczas rysowania nią tworzą się grudki oraz nierównomierny efekt malowania. Na dodatek rozmazuje się i jest bardzo nietrwała. Po kilkunastu minutach od wymalowania oka już coś zaczynało się rozmazywać i wymagało poprawek. Kredka poleciała do śmieci.

Uwielbiam

kolor: nude - jak dotąd to jedyna kredka, która na linii wodnej utrzymuje się ponad 8 godzin bez żadnego problemu. Świetny kolor do tego dobra konsystencja. Nie jest ani za twarda, ani za miękka. Dodatkowo jest wykręcana więc nie potrzebujemy temperówki :)

Nie sprawdziła mi się.

Zakupiłam kredkę jakieś 3 miesiące temu z przeznaczeniem robienia delikatnych, przydymionych kresek. No niestety ta kredka jest nieprecyzyjna i do kresek na pewno się nie nadaje, chyba że na ścięty pędzelek ją aplikować. Kolor jest ładny, kredka jest dosyć miękka. Ta gąbka na końcu niestety jest tak twarda że nie da się uzyskać ładnego efekty smoku eye, robią się plamy a twardość gąbki sprawia że nie da się precyzyjnie rozmazać tej kredki przez co makijaż wygląda jak nie zmyty z poprzedniego dnia.

Jedna z ulubionych kredek

Lubię kredki automatyczne, bo nie zawsze masz pod ręką temperówkę, a niekiedy chcesz dokonać szybkiej korekty make-upu ;) Ta kredka ma też duży plus w postaci gąbeczki, która pomaga w osiągnięciu efektu smokey eye. Jest to jedna z moich ulubionych kredek na wieczorne wyjścia. Jest na tyle miękka, że wygodnie się nią rysuje. Utrzymuje się na oczach przez kilka godzin, później wymaga małej korekty.