Yves Rocher, Arnica Essentiel, Żel antybakteryjny do rąk

Yves Rocher, Arnica Essentiel, Żel antybakteryjny do rąk

Płynny, świeży i przezroczysty żel eliminuje bakterie, bez użycia wody i mydła, pozostawiając ręce gładkie i odświeżone.

małe cudo

Bardzo długo szukałam takiego odkazacza do rąk i w koncu znalazłam. Jeżeli ktoś faktycznie nie ma potrzeb, aby go używać niech nie kupuje. Ja jestem mu wierna z wielu powodów. Jest niezastąpiony w czasie wakacji. Nie wyobrażam sobie wtedy życia bez niego. Tak samo jest w przypadku zabaw w piaskownicy moich dzieci. Mogą wtedy siedzieć w niej godzinami, jeść i nie muszę się martwić, że dotykają buzi i jedzą brudnymi rękoma. No i jest nieodzowny w trakcie wszystkich moich wyjazdów, czy dłuższych, czy krótszych tak samo potrzebny. Jak byłam 4 m-ce w delagacji i w wiecznych rozjazdach, zużyłam ich chyba ze 3. Gorąco polecam. Jak ktoś go zacznie uzywać zgodnie z przeznaczeniem będzie mu wierny. No i ostatni argument ZA: nie znalazłam jeszcze żadnego innego żelu bez wody tak ogólnie dostępnego jak ten. Szukałam w sklepach, aptekach, sprzedaży bezpośredniej i wysyłkowej ale nic. No może z wyjątkiem oriflame, ale jego już chyba nie ma w sprzedaży.

niezly ale niepotrzebny

to jest kosmetyk z tych, bez ktorych mozna sie swietnie obejsc. Kupilam go ze wzgledu na dziecko, zeby sobie odkazac rece na placach zabaw etc. Przydal mi sie tez przy drugim dziecieciu, ktore jest wczesniakiem i tutaj odkazanie rak bylo calkiem wskazane.
Nie wysusza rak tak jak szpitalne odkazacze (te sa mistrzami swiata w wysuszaniu!), ladnie pachnie, jest wydajny, ale po co toto kupowac, jesli nie musi sie odkazac rak?!

poręczny

Dość gęsty, dobrze się rozprowadza i szybko wysycha. Odświeża, niestety, na krótko, mimo wszystko mam uczucie nie do końca czystych rąk. Nie wysusza. Wydajny.