Yes To, Yes To Cucumbers, Color Care Conditioner (Odżywka do włosów farbowanych)

Pomaga chronić kolor włosów. Nadaje blask włosom farbowanym, pomaga chronić włosy przed zanieczyszczeniami.
W składzie:
- ogórek i aloes - koją i łagodzą wrażliwą skórę,
- wyciąg z chabru - zatrzymuje kolor i nadaje włosom blask.

Moja ulubiona

Kupiłam w Holandii za niecałe 10 euro, moja odżywka miała inną etykietę, polska cena odstrasza mnie od ponownego kupienia.
Uwielbiam ją, podoba mi się w niej wszystko: jest ogromna i wydajna, nie spływa z włosów, nie pamiętam czy pióra po niej pachniały, bo używałam jej przed umyciem szamponem. Delikatny, nienachalny zapach cechuje ten produkt.
Moje długie włosy na niej skorzystały. Raczej nie polecam posiadaczkom włosów krótkich - jest to kosmetyk w około 96 % naturalny i 500 ml można nie wykończyć aż tak szybko, ponieważ data ważności to 12 miesięcy.

Spodziewałam się czegoś więcej... :(

Uwielbiam kosmetyki Yes To, głownie te do pielęgnacji włosów.Przetestowałam już marchewkę i przyszedł czas na ogórek ;)
Używam szampon i odżywkę w tej serii.
Oceniam odżywkę w nowym, mniejszym opakowaniu.

Plusy:

- Po aplikacji włosy są błyszczące i wygładzone
- Dobrze się układają

Minusy:

- Bardzo rzadka konsystencja- spływa z włosów
- Odżywka mało wydajna
- Po zmyciu odżywki, włosy nie pachną.
- Dość wysoka cena :(
- Obciąża włosy- szybko się przetłuszczają :(

Pozostanę przy marchewce.Jest cudowna pod każdym względem:)!

dobry kosmetyk, ale nie za tą cenę

Kupiłam tą odżywkę w USA za niecałe 10$ w Targecie (więc w zwykłym markecie za mniej niż 30zł- w cenie przeciętnej odżywki) oczarowana naturalnym składem.
Myślę, że cena w Polsce jest koszmarnie zawyżona.
Konsystencja-ok, gęsta, nie spływa z włosów.
Kolor-zielonkawy jak opakowanie.
Zapach- nienarzucający się-ok.
Działanie- bardzo fajnie nawilża, ale bez szaleństw, moje cienkie włosy troszkę obciąża, więc najczęściej używam przed myciem włosów.
Czegoś mi w niej brakuje.
Jest to duża butla i do tego bardzo wydajna, ale więcej nie kupię, bo za tą cenę wolę kupić coś innego. A lepszy efekt jeżeli chodzi o nabłyszczenie, wygładzenie, ect. daje zwykła odżywka różowa z isany (chyba z babassu) za duuużo mniejsze pieniądze. A jak nadal chcecie więcej natury, to lepiej stosować alterrę z pszenicą ;-)

Używam tego produktu od: roku ale nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: nadal 1sze