L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Absolut Repair Cellular (Balsam oczyszczający)

Regeneracyjny balsam oczyszczający do bardzo zniszczonych włosów: formuła z kwasem mlekowym, delikatnie oczyszcza i pozostawia włosy zniszczone silniejszymi, są bardziej elastyczne i błyszczące jakby po transformacji.

Super produkt-ale wiadomo-z umiarem ;)

Przyjemny kosmetyk .
+super nawilża
+włosy po nim b.ładnie pachną-tak delikatnie-nie nachalnie,jak to bywa w przypadku kosmetyków tego typu ;)
+włoski są sypkie,miękkie

Minusik ;)
-cena (dla mnie ok-dla niektórych może być zbyt wysoka-ale można go dostać w internecie taniej albo w hurtowniach ;)

Uwielbiam go,ale wiadomo,trzeba zachować umiar :)
Jeśli myjemy włosy codziennie-wiadomo,że nie możemy aż tak często go nakładać ;)
Ja przy swoich włosach o długości sporo za łopatki, używam go co 2 albo i 3 mycie :)
Dla mnie bynajmniej jest to optymalna przerwa :)

Polecam,jeśli ktoś tak jak ja,lubi miękkie,ładnie pachnące i zadbane włoski :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

nie dla wszystkich

Nie jest to kosmetyk dla wszystkich. Polecam osobom z włosami przesuszonymi, porowatymi, wymęczonymi zabiegami fryzjerskimi. Nie polecam do włosów cienkich, przyklapniętych, łatwo przetłuszczających się (przyklapnie je jeszcze bardziej).
Kosmetyk jest bardzo gęsty, dość ciężko go wydobyć, ma konsystencję bardzo gęstego kremu/balsamu, przyjemny, delikatny, maślano-kremowy zapach.
Zgodnie z zaleceniami producenta - używam raz, góra dwa razy w tygodniu. Włosy są czyste, a zarazem stają się gładsze, dobrze nawilżone, nie puszą się, nie elektryzują, łuski są podomykane, a włosy nie są szorstkie. Czasem można nawet darować sobie odżywkę.
Jednak trzeba robić przerwy i stosować na zmianę z innymi szamponami by włosy i skórę głowy dobrze oczyścić i ich zbytnio nie obciążyć. Uwaga - nie nakładać bezpośrednio na skórę głowy, bo włosy przetłuszczą się w tempie ekspresowym.
Polecam, jednocześnie zaznaczając, że nie jest to kosmetyk dla wszystkich i wymaga innej techniki niż zwykły szampon (wszystko jest opisane na opakowaniu). U mnie najlepiej sprawdza się technika gdy 1-szy raz porządnie umyję włosy i skórę głowy innym szamponem, a po raz drugi tylko włosy (tak ok 2 cm od skóry) - tym balsamem.
Oczywiście dostępny w sieci za połowę ceny z salonów fryzjerskich :)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące