Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Eveline, Art Scenic, Kryjący podkład 3 w 1 baza + podkład + korektor

Sprawdź ceny produktu

To połączenie bazy, podkładu i korektora. receptura zapewnia krycie wszystkich niedoskonałości i efekt nieskazitelnej, gładkiej cery. Podkład dopasowuje się do skóry, zapewniając jej naturalny wygląd bez efektu maski. Formuła Long Lasting 24h, oparta na pigmentach mineralnych, zapewnia trwałość i odporność na ścieranie. Podkład wzbogacony został o kwas hialuronowy, który nawilża i uelastycznia naskórek, zapewniając pielęgnację. SPF 10 chroni przed procesami przedwczesnego starzenia spowodowanymi wpływem promieniowania słonecznego. Dostępny w 5 odcieniach.

OK

Jak dla mnie ok, Mam cerę naczynkową i delikatna warstwa podkładu świetnie to maskuje. Krycie nie jest mocne a delikatne, naturalne. Nie sądzę by ten pokład sprawdzał się przy kryciu większych niedoskonałości.

Najlepszy

Krycie podkładu jest mega w porzadku. Kolor 22 fajny ma żółty odcień, nie daje efekfu maski na skórze. Przypudrowany utrzymuje sie caly dzien. Jeden z lepszych tanich podkładów!

Mój ulubieniec

Ten podkład to istne cudo jeśli patrzeć na jego cene jest wydajny długotrawy nie ściera się nie podkreśla porów a co najlepsze to kryje rewelacyjnie , zawsze byłam sceptycznie nastawiona do używania podkładów i był on pierwszym z podkładów jakie zaczęłam używać i zakochałam sie

Nawet ok

Podkład mam w odcieniu 22 natural. Niestety i tak za jasny dlatego mieszam z odrobinką innego bardziej żółtego podkładu.
Jak dla mnie jest to podkład pod który jeśli macie cerę mieszaną/należy posilić się odpowiednią bazą matującą. Podczas rozprowadzania gąbeczką podkład zachowuje się cudownie. Przykrywa prawie wszystko gdzie u mnie to wyczyn. Po chwili zostawia buzię satynową lekko świecącą na czole i kościach policzkowych. Szybko i łatwo się przypudrowuje. Nie przeszkadza w wykańczaniu makijażu.
Co do zachowywania się podkładu podczas całego dnia to jest on czasami moją miłością , ale niestety tez czasami bardzo się nie lubimy.
Na plus oceniam go podczas noszenia w lato. Natomiast jesień/zima to koszmar po 3h od nałożenia szalik i inne swetry po prostu zdzierają cały podkład zostają mi czerwone plamy na twarzy i wyglada to po prostu brzydko.
Ale często wracam do niego nawet w zimę kiedy szukam dobrze kryjącego podkładu w neutralnym dla mnie odcieniu

Wykorzystała: kilka próbek

Mój ulubiony

Cudowny jest! Aż nie wierzę że mówię to o najtańszym chyba podkladzie jaki testowałam.... Kryje dość mocno, ale nie jest to krycie całkowicie, dla mojej cery wystarcza, aby już nie używać korektora. Jest bardzo wydajny, bardzo tani, aplikuję go gąbeczką bez żadnych problemów z rozprowadzeniem. Przyjemnie delikatnie pachnie, nie uczula.
I teraz tak: aby być w pełni z niego zadowolonym to trzeba uważać: podkład nie zastyga, nie jest matujący! Po wklepaniu w buzię widać promienną, rozświetloną cerę, a podkład nie zastyga, przez co też może czasem zjeżdżać ze skóry, mi się tak zdarzało czasem gdy miałam cięższy, dłuższy dzień. Ale po doklepaniu matujacym pudrem wszystko jest dobrze. Wystarczy użyć pudru aby go zmatowić i aby choć lepiej się trzymał, ale nie zawsze jest to konieczność. Jesli nie potrzebujecie matu i trwałości na cały dzień to bez niczego też się sprawdzi. Ja jednak obowiązkowo pudruję :)

Podkład o konsystencji smalcu

Kiedy użyłam do testu w drogerii wydawał się super, ale niestety czar pryska, kiedy zaaplikujemy go na całą twarz. Może jest kryjący i nie wysusza, lecz to wszystkie jego zalety :( Podkład jest tłusty jak smalec i żaden inny nie wywołał takiego nieprzyjemnego efektu jak ten... Po utrwaleniu pudrem czułam się jak stara pudernica :P Używałam jeszcze po nałożeniu na inne kremy, ale efekt był ten sam. Oddałam przyjaciółce, ponieważ mamy ten sam typ skóry, ale niestety miała podobne odczucia. Produkt powędrował do kosza :(
Podkład zakupiłam po przeczytaniu wielu pozytywnych komentarzy tutaj... No nie wiem, może tak działa tylko na cerze mieszanej??? :/

Idealny na co dzień

Podkład sprawdza się idealnie gdy muszę szybko ogarnąć makijaż i nie mam czasu na bazy i korektory oddzielnie. Konsystencja płynna idealnie kryje cienie i pojedyncze wypryski jednocześnie nie zostawiając maski na twarzy. Trwałość też jest ok, o ile nie powycieram w szalik, kurtkę czy inne okrycie trzyma do końca dnia. Na pojedyncze wypryski można zastosować punktowo dodatkową warstwę i nie będzie jej widać. Łatwo się rozprowadza. Bardzo dobry produkt w takiej cenie.

Bardzo dobry dla cery suchej i normalnej

Baaardzo się z nim polubiłam. Nie mam problematycznej cery, ani za dużo do przykrycia, chociaż nawet z pojedynczymi naczynkami albo wypryskami super sobie radzi. Jeżeli lubi się "glow" można i bez pudru, ale ja osobiście wole przypudrowac, z resztą jak każdy podklad. No matujący to on nie jest :p Ale dla suchej cery super super. Nigdy nie podkreslil mi suchych skórek. Trwałość też naprawdę dobra. Jak za taką cenę, mój ideał.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Zdecydowanie nie

Przy zakupach w rossmannie dostałam kilka próbek tego podkładu. Po przeczytaniu, że ma być on kryjący postanowiłam go przetestować. Kolor okazał się za ciemny więc musiałam go rozjaśniać. Podkład jest bardzo gęsty przez co ciężko go nakładać gąbką. Robią się placki. Krycie ma mocne, nie jest to pełne krycie. Podkład testowałam latem. Po nałożeniu jakoś to w miarę wyglądało. Jednak po kilku godzinach podkład starł się z nosa, powchodził w załamania. Mam cerę suchą, więc może na mieszanej lub tłustej nie robi takiego efektu. Niestety nie wyglądało to już za dobrze. Pomyślałam sobie, że to może ja coś zrobiłam źle. Niestety z każdą kolejną próbą efekt był ten sam :/ Podkład nie dla mnie. Nie zamierzam kupować dużego opakowania.

PS. to nie wina rozjaśniacza ;) przy innych podkładach nie ma takiej rewolucji.

Dla tych, które chcą błyszczeć

Mam cerę mieszana, a po kilku godzinach mogę ocierać z twarzy olej, dla mnie totalnie nietrafiony zakup. Kryje bardzo przeciętnie, niczym nie zaskakuje...

Nie przypadł mi do gustu.

Kupiłam ten podkład podczas promocji w Rossmannie.
Niestety, jak wiele produktów w typie kilka w jednym, okazał się nietrafionym zakupem.
Po pierwsze podkreśla suche skórki mimo,że mam skórę w dość dobrej kondycji.
Po drugie waży się na twarzy po około 2-3h.
Po trzecie daje efekt maski.
Z plusów mogę wymienić, że dobrze kryje i jest tani.
Z pewnością nie kupię ponownie.

Jest OK

Podkład jest w porządku, za tą cene nie można oczekiwać cudów, ale na codzień jest bardzo fajny. Nie tworzy efektu maski, konsystencja jest bardzo fajna i łatwo się rozprowadza. Twarz po nim wydaje się gładka i rozświetlona. Minusem jest to,że szybko się sciera i podreśla suche skórki na nosie. Poza tym podkład jest naprwadę fajny i lekki!

Używa produktu od: próbka

Przyzwoity

Ten podkład na prawdę nieźle wygląda na twarzy. Nie robi na niej maski. Dobrze się wtapia w koloryt skóry i nie oksyduje zbyt mocno. Z trwałością też nieźle. Bardzo przyjemna konsystencja, przyjemnie się go nakłada, nie zastygo zbyt szybko. Na plus niska cena