Synesis, Serum na noc

Synesis, Serum na noc

Serum na noc Synesis zawiera aż 9 doskonale skomponowanych składników aktywnych pochodzących z ekologicznych plantacji.
Wśród nich:
- Wyciąg z orzecha laskowego, który dogłębnie nawilża skórę, zapewnia jej napięcie i ujędrnienie, a także poprawia koloryt i dodaje blasku.
- Olej z migdałowca wykazujący działanie regeneracyjne i łagodzące podrażnienia.
- Wyciąg z dzikiej róży (róża canina), bogaty w witaminy: B1, B2, B3, A i K. Kompleks tych surowców ma działanie przeciwzmarszczkowe i rozjaśniające.
Źródłem subtelnego i intrygującego zapachu jest olej z drzewa sandałowego – doskonały dla cery suchej, zanieczyszczonej i trądzikowej, działający także odżywczo na spierzchniętą skórę. Serum wzbogacono witaminą E, zwaną „witaminą młodości”, która jest wspaniałym antyutleniaczem, a także przeciwdziała powstawaniu zmarszczek. Wyjątkowym surowcem jest także olej z kiełków pszenicy, który: nawilża, zmiękcza i natłuszcza skórę oraz przyspiesza odbudowę zniszczonego naskórka.
Serum na noc Synesis to silny koncentrat – 5 kropli produktu wystarcza na pełną aplikację.
Polecamy stosować w dwutygodniowych seriach, powtarzając całą kurację co 2 tygodnie.
W przypadku skór potrzebujących dogłębnego odżywienia można używać zamiast kremu nocnego. Serum stanowi także doskonały podkład do Kremu różanego Synesis.

Cena: 125zł /30ml
/s/

To chyba to..

Dostałam odlewkę tego serum od koleżanki. Przeczytałam opis i nie nastawiałam się na niewiadomo co. Jednak po 2 tygodniach regularnego stosowania tego kosmetyku muszę powiedzieć, że działa i, że obok emulsji ecologique Sisley, którą stosuję na dzień jest to mój numer jeden. Stosuje go na noc przed kremem czosnkowym Synesis. Co zaobserwowałam: - rano nie budzę się ze ściągniętą skórą - cera wygląda zdecydowanie lepiej- jest pełna blasku! - wypiękniałam- bez makijażu cera prezentuje się świeżo i ma ładny koloryt - lepiej wyglądam w makijażu. Nie wiem na ile działa tu połączenie tego serum z kremem tej samej firmy i emulsją Sisley stosowaną rano pod inny krem, ale mimo wszystko będzie mi smutno jak się skończy, bo ze względu na cenę na zakup się niezdecyduję. -Oprócz ceny minusem jest dla mnie zapach.

Bardzo dobry

Serum kupiłam jakis czas temu, użyłam parę razy, uznałam, że nic specjalnego i że w sumie wolę kremy niż taki olejek.
Ale niedawno zaczęłam mieć kłopoty z cerą - częściowo pewnie wskutek stresu i przemęczenia, częściowo dlatego, że jest zima - zaczeła mi się łuszczyć skóra na nosie, a na czole zaczęły pojawiać się ropne wypryski.
Zmieniłam wszytskie kremy i podkłady, aby wykluczyć niekorzystny wpływ kosmetyków na taki stan rzeczy.
Na noc zaczęłam stosować bardzo drogi krem Vichy. Zmiany specjalnej nie zauważyam.
I wtedy krem zamieniałm na serum Synesis. Szok! Już po pierwszym użyciu zauważyłam poprawę - skóra zrobiła się odprężona i elastyczna, skórki przestały się łuszczyć, a wypryski zaczeły się jakby goić! Po kilku dniach skóra zdecydowanie lepiej wygląda, jest promienna, zaczerwienienia po wypsykach szycko znikają... Naprawdę bardzo dobry produkt!

Używam tego produktu od: pół roku z przerwą
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Idealne do suchej, wrażliwej i starzejącej się skóry

Uwielbiam wszelkiego rodzaju olejki do twarzy i sera olejkowe. Zwłaszcza po wieczornym demakijażu lubię rozprowadzać na twarzy wszelkie cudownie pachnące oleiste specyfiki, dlatego więc skusiłam się na Serum Na noc od Synesis.

Serum mieści się w estetycznym, jak przystało na markę Synesis szklanym opakowaniu (30 ml.) z bardzo wygodną i poręczną pipetą, dzięki której można zaaplikować na twarz zalecane przez producenta 5 kropli (chociaż ja nakładam 6, a nawet 7).

Serum w ilości 6-7 kropelek rozprowadzam po całej twarzy wykonując delikatny masaż. Kosmetyk dzięki olejkowej konsystencji pozostawia na skórze coś w rodzaju cienkiej, satynowej ochronnej warstewki.

Pierwszy zauważalny tuż po aplikacji efekt działania serum to przyjemne nawilżenie cery, która robi się momentalnie gładka, świetlista, elastyczna i miła w dotyku. Wygląda na odprężoną, wypoczętą i zadbaną.

Serum aplikowane co wieczór w widoczny sposób:
odżywia, nawilża, zmiękcza, wygładza, relaksuje i uelastycznia moją rozkapryszoną skórę, niwelując przy okazji podrażnienia, zaczerwienienia na polikach i suche skórki na brodzie-efekt działania retinoidów. Poza tym delikatnie wyrównuje i rozjaśnia koloryt skóry.

Myślę, że będą z niego zadowolone szczególnie posiadaczki cery suchej i wrażliwej, gdyż bardzo ładnie niweluje uczucie napięcia, przesuszenia skóry oraz wszelkie podrażnienia.

Nie wiem czy kupię go ponownie, gdyż znam podobnie działające na skórę kosmetyki tego typu i to w niższej cenie. Jednak serum od Synesis jest miłą odmianą przynoszącą mojej cerze same korzyści i dlatego z przyjemnością zużyję je do ostatniej kropelki.

Polecam!!!!

Luksusowe odżywienie

Już zapomniałam, że wstawiłam ten produkt, przypomniało mi się dopiero wczoraj :) A jak wstawiłam to wypadałoby skrobnąć coś od siebie, co niniejszym czynię:

- produkt ma konsystencję olejku, ale nie olejku w stylu oliwek, raczej delikatniejszy, dlatego jest przyjemny na twarzy i nie zapycha mojej tłustawej skóry
- ładnie pachnie
- jeśli napiszę, że efekty są spektakularne, pewnie żadna z Was mi nie uwierzy, więc powiem tylko, że zniknęły mi wszystkie przesuszenia, których mam bardzo dużo przy tłustej skórze (zwłaszcza w okolicach nosa i na czole)
- wydaje mi się, że serum złagodziło mi zaczerwienia (krostki, wypryski)
- bardzo nawilża
- jest wydajny

Minusem, który z pewnością utrudnia decyzję o zakupie jest jego cena. 125 zł to dużo jak na produkt "dodatkowy" (który nie jest kremem, czyli podstawą pielęgnacji). I dlatego daję 4 gwiazdki, a nie 5. Ale tak myślę sobie, że każda kobieta raz na jakiś czas powinna móc zaszaleć i pozwolić sobie na bardziej eksluzywny kosmetyk - bo naprawdę warto mieć to serum w swojej kosmetyczce!

Używam tego produktu od: ok. 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe