Naturado, Karite Pepins de Raisin Creme Hydratante (Krem karite z olejem winogronowym)

Krem Naturado składa się z więcej niż 15% Karite Bio w połączeniu z olejem z pestek Winogron z pierwszego tłoczenia na zimno. Intensywnie nawilża stąd idealnie nadaje się do cery suchej i wrażliwej.
Formuła nie testowana na zwierzętach. Nie zawiera parabenów, konserwantów, składników pochodzenia zwierzęcego, bez sztucznych barwników, bez perfum.
98% składników są pochodzenia naturalnego.
22% składników są pochodzenia z uprawy biologicznej.

póki co najlepszy

Póki co okazał się najlepszy z dotychczasowych nabytków naturalnych. Jako jedyny mnie nie podrażnia, dostatecznie nawilża, wchłania się do matu.
Niestety nie sprawdził się na buzi mojej córcie, ale zapewne jeszcze kiedyś spróbujemy, póki co była tylko jedna próba.

Krem cudownie pachnie, wręcz obłędnie. Latem może być ciut za treściwy, ale mimo wszystko będę go używać, gdyż inne kremy, a przede wszystkim nawilżająco matujące się u mnie nie sprawdziły- zbyt mało nawilżenia. Dodam, że mam cerę mieszaną, trądzikową i skłonną do podrażnienie, czyli wszystko co najgorsze ;)
Posiadam wersję z pompką, świetna sprawa :)
Kremik jest bardzo wydajeny, używam go dość długo, a jeszcze mam około połowy.
Dotychczas nie zauważyłam, żeby kremik mnie zapchał bądź z jego powodu robiły mi się jakieś cuda na twarzy, wręcz przeciwnie, ma działanie kojące jak dla mnie, choć raz zdarzyło mi się, że podrażniłam buzię glinką i po nałożeniu kremu czułam pieczenie, ale było to tylko raz.

Naprawdę polecam! Jak dla mnie świetny krem na codzień, choć nie wiem czy zakupię ponownie, gdyż mam na liście kilka innyvh, które chcę wypróbować. Kiedyś na pewno do niego wrócę, bo póki co jest moim pewniakiem.

Uwielbiam

Krem używam na spółkę z mamą. Używamy ten krem niemal do wszystkiego: na stopy, łokcie, na czerwony od mrozu nos, na usta, na miejsca podrażnione przez golenie, na dłonie i w końcu na resztę ciała. Krem sprawdza się znakomicie. Bardzo dobrze nawilża, a do tego przepięknie pachnie. Zgodnie z mamą uznaliśmy, że to jeden z najpiękniejszych zapachów, jakie mieliśmy okazję wąchać. Początkowo cena może odpychać, ale w przeliczeniu na 50 ml (czyli tyle ile ma typowy krem) wychodzi ~20zł, a to już nie tak drogo, tym bardziej, że jest naturalny. Ten krem na stałe gości u nas w domu, bo jest po prostu wielofunkcyjny, zastępuje nam kilka kremów. Polecam ten krem z całego serca. Spróbuj, a na pewno również się w nim zakochasz. :)

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: kilka

pieknie pachnie...

Krem przepieknie pachnie. Zamowilam go w celu nawilzania ciala. Myslalam, ze bedzie raczej jak maslo. Mam jednk bardzo sucha skore. Krem dobrze nawilza, nie zostawia tlustej warstwy, wchlania sie do matu, skora pozostaje miekke, ale nad ranem znow jest sucha. Nie mam czasu smarowac sie dwa razy dziennie ;) Za ta cene (opakowanie zawiera tylko 150ml) oczekiwalam choc troszke dluzeszego nawilzania. Raczej nie kupie go ponownie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy(na zmiane z innymi maselkami)

niezastąpiony krem o ogólnym działaniu!!

To był pierwszy kupiony przeze mnie krem naturalny i okazał sie tak świetnym wyborem, że pomimo wypróbowania od tamtej pory całej masy kremów naturalnych ten jest stałym wyposażeniem mojej łazienki (mam 3 opakowanie) i używa go cała moja rodzina.
Jest to krem o działaniu ogólnym, nawilżającym i pielęgnującym. Biorąc pod uwagę świetny skład i uniwersalność może być uzywany przez wszystkich i praktycznie do wszystkiego - stosuje go na twarz, na okolice oczu ale także zamiast balsamu. Na każdym polu świetnie się sprawdza, nie podrażnia, ładnie się wchłania i pozostawia super gładką, dobrze nawilżoną skórę. Zimą stosowałam również pod makijaż - podkład bardzo dobrze się na nim rozprowadzał, nie rolował się a makijaz nie tracił na trwałości.
Podkreślam, że nie jest to krem do zadań specjalnych - nie ma działania przeciwzmarszczkowego, matującego, nie jest przeznaczony do walki z niedoskonałościami cery problemowej itd. To krem do codziennego stosowania przez całą rodzinę, nawilżający i pielęgnujący. W tej roli nie ma sobie równych!
Jest bardzo komfortowy w użyciu i pachnie fantastycznie :-) Duże opakowanie (150ml) sprawia, że cena 59zł nie wydaje się duża, szczególnie mając na uwadze wysoką jakość produktu.
Jest to pierwszy krem, którego a (do tego tak duże) i którego używamy w domu od kilkunastu miesięcy nie myśląc nawet o zastąpieniu go czyms innym!!

Używam tego produktu od: ponad roku

Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie i będą następne