Marc Anthony True Professional, Strictly Curls, Curl Envy Perfect Curl Cream (Krem do loków)

Krem podkreśla, nabłyszcza i nawilża loki.Wzbogacony olejkami soi i awokado podkręca włosy i zapobiega ich puszeniu.
Sposób użycia: delikatnie wmasuj w mokre włosy, przeczesz palcami - nigdy grzebieniem! Pozwól im naturalnie wyschnąć lub użyj dyfuzora. Dla podkreślenia efektu nawijaj pojedyncze pasma na palce.
Bez parabenów, bez alkoholu oraz nie testowany na zwierzętach.

Najlepszy do kręconych włosów

Przetestowałam całą masę produktów do stylizacji moich loków i ten krem jest decydowanie najlepszy z nich wszystkich.

Dobrze podkreśla skręt włosów, jednocześnie nie sprawia, że włosy są sztywne i szorstkie (jak po użyciu żelu) Po zastosowaniu kosmetyku włosy są miękkie i przyjemne w dotyku.

-Zapach jest neutralny, nie drażni ani nie zostaje na włosach.
-Konsystencja gęstego kremu, nie "spływa" z włosów.
-Szybko się wchłania.
-Można go stosować zarówno na mokro jak i na sucho.

Do minusów zaliczyłabym jego dostępność. Kiedyś można było kupić go w Rossmannie, jednak został wycofany. Stacjonarnie widziałam go tylko w Hebe (często mają promocję na całą linię Marc Anthony do loków) i sklepach fryzjerskich.
Również cena jest dość wysoka, mógłby być tańszy, choć nie jest najdroższym produktem tego typu. (np. L\'oreal KERASTASE OLEO CURL o takim samym działaniu kosztuje ok 90 zł)

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

50/50

Kupiłam krem zachęcona dobrymi opiniami. Mam włosy kręcone 3a, które kochają wszelkiego rodzaju kremy. Niestety ten mi się nie sprawdził. Solo nie zrobił nic, a podczas uzywania go z pianką utrwalił skręt do pracy. Po użyciu małej ilości strasznie przetłuscił mi włosy, a podczas nakładania go poniżej ucha i tak tworzył przyklap

Szybkie fale z cytrusową nutą

Na co dzień podkreślam skręt moich długich, falowanych włosów żelem aloesowym. Staram się jak najrzadziej sięgać po drogeryjne wspomagacze do stylizacji, bo moje włosy są kapryśnie i często szybciej się wtedy przesuszają. Od czasu do czasu zależy mi jednak na wydobyciu większego skrętu i osiągnięciu nie tylko fal, ale loków. Wtedy sięgam po krem do definicji loków i fal od Marc Anthony. Kosmetyk ma bardzo gęstą, kremową konsystencje i orzeźwiający, cytrusowy zapach. Wystarczy nałożyć niewielką ilość- zbyt dużo może dociążyć nie zbyt grube włosy-jak moje. Po użyciu czupryna jest błyszcząca, fale/loki ładnie wyodrębnione, a dobra wydajność sprawia, że kosmetyk wystarcza na długo. Kosmetyk polecam, ale nigdy nie stosowałam go codziennie- nie jestem więc w stanie stwierdzić w 100%, czy nie wpływa na kondycję włosów podczas długotrwałego użytkowania na co dzień.

Marc Anthony True Professional, Strictly Curls

Dobry krem do włosów falujących, podkreśla skręt, nie wysusza ich. Opakowanie za duże, praktyczniejsze byłoby o połowę mniejsze, chociaż trwałość produktu to 12 miesięcy. Zapach zbliżony do cytrynowego, na szczęście nie jest bardzo intensywny.

Fajnie podkreśla skręt

Krem do loków z Marc Anthony to jeden z lepszych produktów tego typu jakie miałam okazję używać. Jest delikatny i kremowy, ma przyjemny cytrusowym zapachu, który jednak jest dość delikatny, co zaliczam na plus. Bardzo podoba mi się fakt, że wystarczy bardzo niewielka ilość, by nadać lokom sprężystość i definicję. Nakładam go na w połowie wysuszone włosy, wcześniej potraktowane żelem na mokro. Nawet w sytuacji, gdy niektóre loki danego dnia są bardziej obciążone i bliskie rozprostowania, Strictly Curls przywraca moje kosmyki na właściwe tory, a zdjęcie przed/po pokazane na opakowaniu wcale nie jest dalekie od prawdy, ponieważ naprawdę zauważam efekt podkreślenia i jednoczesnego ujarzmienia moich kręconych włosów. Jedyny minus to moim zdaniem sposób w jaki sprzedawany jest produkt - dosyć wąska tubka znajduje się w kartonie dwa razy szerszym, co może wprowadzić konsumenta w błąd i sugerować, że produkt który wybiera ma większą niż w rzeczywistości pojemność. Jestem przeciwniczką takich trików marketingowych, a poza tym uważam, że jest to niepotrzebne marnowanie papieru.

Nie.

Zacznijmy od tego, że moje włosy są typu 3a w bardziej schowanych miejscach i 2c na reszcie głowy. I z bólem serca muszę stwierdzić, że ten produkt nie pomaga mi w wydobyciu skrętu. Poza brakiem jakiekolwiek poprawy działa wręcz na szkodę. Włosy są matowe, szorstkie, wysuszone (alkohol w składzie). Już bez niczego moje włosy wyglądają lepiej, bo przynajmniej nie są posklejane i po odpowiednim nawilżeniu przyjemne w dotyku.
Za taki skład cena to żart, choć skusiłam się na niego po licznych pozytywnych recenzjach. Opakowanie jest plastikowe, co również uważam za wadę, bo produkt naprawdę można zamknąć w szkle.
Na plus jedynie konsystencja i zapach, o ile ktoś lubi cytrusy.

Krem cudotwórczy!

Nie rozumiem, skąd tyle negatywnych komentarzy na temat tak pozytywnie zakręconego produktu! XD krem sprawdził się na moich powywijanych we wszystkie strony falach rewelacyjnie! Wystarczy dosłownie większą kropelkę tego cuda wgnieść we włosy, by uzyskać efekt pięknego loczka! Polecam gorąco! :)

Magia

Krem ten mama kupiła mi w Auchan już kilka lat temu. Niedawno go znalazłam i użyłam mimo że po terminie już kilka lat jest :D ale byłam ciekawa. Kiedyś nie obchodziła mnie pielęgnacja moich włosów i szczerze ich nienawidzilam, chciałam mieć proste, bo wyglądały po prostu źle z tymi wszystkimi popełnianymi błędami w pielegnacji. Od kilku miesięcy poprawiam ją. Użyłam dziś tego kremu i jestem wniebowzięta. Z fal 2c stały się loczki! I to naprawdę fajne loczki. Czuje się w nich świetnie, po odgniecieniu włosy są mięciutkie błyszczące jak rzadko kiedy, a skręt to petarda. Myślę że wypróbuję kilka hitów jak cantu aktywator czy tigi catwalk ale jeśli się nie sprawdzą tak dobrze jak ten to będę kupować regularnie. Jestem nim zachwycona i nie mam żadnych zastrzeżeń! Zero puchu, zero obciążenia nawet przy dość dużej ilości. C u d o.

Jak nie widać różnicy to po co przepłacać?

Produkt bardzo ładnie podkreśla skręt moich wysokoporwatych włosów a także utrwala go. przyjemnie pachnie. Ma dość gęstą konsystencję. Jednak poza konsystencją i zapachem, nie widzę różnicy, jeśli chodzi utrwalenie czy skręt loków między tym produktem a pianką do włosów z Isany, więc po co przepłacać?

Ulubieniec moich loków

Testowałam już wiele specyfików, mających za zadanie podkreślić skręt moich sprężynek. Niestety, większość z kosmetyków robiła to kosztem wysuszania włosów lub w ogóle nie działała.

Ten krem dostałam w prezencie i od razu się z nim polubiłam. Zacznę od tego, że ma bardzo ładny, delikatny zapach oraz ciekawą konsystencję - lekką, ale niezwykle bogatą. Wgnieciony we włosy podkreśla ich skręt na cały dzień - gdy użyję go rano, wieczorem wciąż mam piękne pierścionki na głowie. Nadaje się do używania zarówno na mokro, jak i na sucho, choć osobiście preferuję ten pierwszy sposób, a to dlatego, iż w moim przypadku efekt "na mokro" jest trwalszy. Krem nie przesusza włosów, jak lubią to robić inne stylizatory, to jedna z jego największych zalet. Loki są po nim nieco sztywniejsze, niż naturalnie, ale nie jest to wrażenie nieprzyjemne - moim zdaniem w ten sposób właśnie wyglądają zjawiskowo i utrzymują fason przez cały czas.

Jedyną wadą tego produktu jest fakt, że użyty w nadmiarze może pozlepiać kosmyki. Trzeba naprawdę uważać, żeby nie użyć go zbyt szczodrze, gdyż możemy przypadkiem otrzymać efekt odwrotny od zamierzonego. W moim przypadku była to kwestia wprawy, obecnie nie zdarzają mi się wpadki w stylu posklejanych strąków :)

Jest to produkt dość drogi, dlatego polecam na początek upolować małą tubkę w promocji w Hebe. Wiem, że nie każdy typ włosa polubi żółty kremik, dlatego warto najpierw zaznajomić się z kosmetykiem, zamiast od razu szarpać się na niego w regularnej cenie.

Najlepszy jaki odkryłam

Zdecydowanie mój faworyt. Nadaje włosom skręt. Nie wysusza ich ani nie przetłuszcza. Nie zlepia i nie powoduje efektu "mokrej Włoszki". Wystarcza niewielka ilość ale przy częstym używaniu przydałoby się większe opakowanie szczególnie, że krem jest trudno dostępny.

sama nie wiem..

Mam włosy gęste i kręcone wiec szukalam czegos co ładnie podkreśli skręt i jednocześnie ładnie "obciąży" moje włosy.

Co do podreslenia skrętu raczej nie mam zarzutów- efekt podobny jak przy użyciu pianki do włosów tyle że loki nie są sklejone i sztywne.

Jedyne do czego sie przyczepie to to ze nie do końca "obciąża" moje włosy, po jego użyciu dalej są jak dla mnie za dużo napuszone...

Zapach bardzo ładny-cytrynowy.

Wydajnosc- niekoniecznie wydajny zużywam go dość dużo

Cena- w regularnej cenie troche za drogo, mi udalo sie go kupic na promocji w relalu z 30 zł na 12 zł ;))

Raczej nie kupie ponownie, będę szukać dalej

Powinien sprawdzić sie u osób które maja włosy kręcone ale nie za gęste.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Mój hit

Świadomą pielęgnację włosów stosuję od kilku miesięcy. Daleka droga przede mną, końcówki są w najgorszym stanie : puszą się i fruwają. Jest to JEDYNY produkt (w tej chwili), który pomaga mi uporać się z tymi problemami. Ładnie dociąża.

Kupiłam w Hebe (w promocji za 3 dyszki).

Używam tego produktu od: Miesiąc z hakiem
Ilość zużytych opakowań: Nadal 1