Isana, Hair, Volumen Shampoo (Szampon dodający objętości z ekstraktem z kwiatu lotosu)

Szampon zwiększający objętość włosów. Zawiera ekstrakt z kwiatu lotosu oraz pantenol i witaminę B3, które wspomagają odporność włosów. Długotrwała objętość dla delikatnych włosów. Łatwe rozczesywanie włosów, bez obciążania. Produkt testowany dermatologicznie. pH przyjazne dla skóry.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Nelumbium Speciosum Extract, Panthenol, Glycerin, Polyquaternium-7, Glycol Distearate, Laureth-4, Formic Acid, Niacinamide, Magnesium Sulfate, Decyl Glucoside, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Propylene Glycol, Sorbitol, Phenoxyehtanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Citric Acid, Sodium Hydroxide.

/s/

Średniawy

Odżywka nawilżająca isnay genialna i tym tropem idąc pomyślałam że pewno i tak będzie z tym szamponem...
Efekt volumen bardzo średni, włosy mam cienkie, bez specjalnej objętosci, po zastosowaniu tego szamponu wiele się nie zmieniło...
Miałam wrażenie że objętosc była większa tylko co któres mycie co jednak mija się z celem :/. Choc ze zmywaniem olejków, brudu z włosów sprawdził się całkiem dobrze.
No i zapach, gdy go powąchałam zastanawiałam się czy jednak go sobie nie odpuscic... zapach lakieru do włosów, po pewnym czasie jakoś da się wytrzymac ale to nie mój typ.
+cena
+dostępnosc
+opakowanie które można postawic górą do dołu (woda zbiera się w nakrętce ale mi to nie przeszkadzało)

-sztuczny zapach lakieru do włosów
-brak objętosci

Używam tego produktu od: ok.2 mies

niezły, ale może być agresywny

szampon dla włósów prostych, czyli nie moich, ale przez zimowe chodzenie w czapce włosy mam szybko przyklapnięte, więc wyjątkowo potrzebuję czegoś co nada im objętości
szampon dobrze myje, oczyszcza
miał być z odżywką, ale ja nie zauważyłam po nim odżywienia/nawilżenia włosów, uzycia oddzielnej odżywki choćby do rozczesania jest konieczne
po wyschnięciu włosy są puszyste, ale nie napuszone, nie widze jednak żeby utrzymywały ten stan dłużej niż po innych szamponach
niestety, może też działać wysuszająco na skórę głowy, która po nim trochę mnie swędzi i widzę trochę łupieżu
dlatego nie kupię go ponownie, to nie jest łagodny szampon z odżywką do codziennego mycia, jak twierdzi producent
Używam tego produktu od: ponad miesiąc (na przemian z innym szamponem)
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Nie jest źle...

Nie jest cudem kosmetycznym jednak od czasu do czasu stosuję.

+ cena
+ zapach
+ czuć świeżość po umyciu

Niestety mam tendencje do przetłuszczania u nasady. M.in. z tym szamponem miałam na początku mała ruletkę: włosy następnego dnia do mycia czy też nie;) Choć z czasem mogłam myć włosy co drugi dzień za co jestem mu wdzięczna.
Nie jest to może 100% rewelacyjny kosmetyk jednak jest porównywalny (jeśli o skuteczność chodzi) z niektórymi z wyższej półki cenowej. Co za tym idzie - po co przepłacać...

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 2

Zwykły szampon ładnie pachnący.

Zacznę od tego że moje włosy nie potrzebują specjalnej pielęgnacji. Są gęste, grube, proste jak druty, zdrowe i przetłuszczające się. Od szamponu oczekuję tego że będzie tani, wydajny, porządnie umyje włosy z całego tłuszczu i kurzu i bez odżywki będę w stanie rozczesać włosy bez większego problemu i bez wypadania. I nie spowoduje łupieżu. Ten szampon spełnia wszystkie kryteria. Nie pielęgnuje, nie nawilża, po prostu oczyszcza i nie plącze. Pachnie przyjemnie, ma odpowiednio gęstą konsystencje. Nic więcej nie potrzeba. Polecam go, kupię go ponownie lub wybiorę inny z serii Isana Hair

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno + inne z serii Isana Hair

Koszmar ;/

Kupiłam ten szampon ze względu na niską cenę. W prawdzie nie liczyłam na jakieś super efekty, ale po użyciu moje włosy wyglądały strasznie ;( Na ogól mam suche włosy ale po tym szamponie na głowie miałam po prostu siano...
+ ładny zapach
+ niska cena
- włosy sa strasznie suche
- matowe
- poplątene
- wgl nie dodaje objętości
- mało wydajny

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego