Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Luksusowy puder w kamieniu Celebrities Beauty z wysoką zawartością naturalnych składników zapewnia cerze olśniewający wygląd i kompleksową pielęgnację. Delikatna aksamitna struktura pudru ułatwia jego równomierne rozprowadzanie, doskonale dostosowuje się do struktury Twojej skóry, nadając jej świeży, jedwabisto - matowy wygląd na cały dzień. Doskonale maskuje niedoskonałości i pochłania nadmiar sebum nie wysuszając skóry.
Formuła nie zawiera szkodliwych parabenów, natomiast zastosowane w pudrach Celebrities Beaty pigmenty są naturalnego pochodzenia. Poza efektem upiększającym puder Celebrities Beauty posiada również niezrównane walory odżywcze i ochronne dzięki bogatemu zestawowi składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry:
- wyciąg z jedwabiu – utrzymuje wodę w naskórku, uelastycznia i ujędrnia skórę, minimalizując oznaki zmęczenia,
- wyciąg z zielonej herbaty i kakaowca - intensywnie nawilża oraz zapobiega utracie wody przywracają skórze zdrowy koloryt i blask dzięki swemu odżywczemu i regenerującemu działaniu. Chronią skórę przed negatywnym wpływem wolnych rodników.

prasowany
normalna, sucha, mieszana
kryjące, matujące

Ekskluzywne opakowanie, lecz krótkotrwałe działanie.

Puder od firmy Eveline od początku urzekł mnie swoim eleganckim opakowaniem. Tańsze pudry zazwyczaj mają przezroczyste i słabo wyglądające opakowania, natomiast ten od razu przykuł mój wzrok. W środku znajduje się puszek do pudrowania oraz lusterko. Czas przejść do działania produktu.
Początkowo tuż po nałożeniu puder wygląda pięknie. Cera jest matowa i ładnie ustabilizowana, nie podkreśla suchych skórek, nie odkłada się ani nie roluje. Przede wszystkim nie robi plam. Po kilku godzinach jednak bardzo zaczyna się wyświecać. Początkowo myślałam że to wina źle dobranego kremu do twarzy, spf lub kremu bb. Testowałam jednak różne produkty pod puder i za każdym razem był ten sam efekt. Zatem wniosek jest taki że produkt ten, puder od Eveline, jest pięknie matowy i i daje ładne wykończenie, niestety na krótko. Potem twarz zaczyna się świecić. Plusem jednakże jest to że po kilku godzinach noszenia produktu, ściera się on równomiernie i nie robi plam.

Dobry średnio trwały

Puder zachęcił mnie do zakupu swoją ceną i licznymi pozytywnymi opiniami. Puder ma bardzo ładne opakowanie i jest dość porządne, wytrzymuje w torebce wstrząsy. W środku znajduje się lusterko i gąbeczka idealny zestaw do poprawek w ciągu dnia. Sam puder jest dobrze sprawowany, nie kruszy się podczas aplikacji. Łatwo się aplikuje nie wchodząc w załamania oraz nie podkreśla suchych skórek. Puder matuje cere, pozostawiając satynowe wykończenie. Jest wydajny.

Mocny średniak

Skusiło mnie ładne opakowanie. Eleganckie, zatrzaskowe i z lusterkiem... niestety wewnątrz kryje się mocny średniak. Bardzo szybko się po nim świecę i muszę poprawiać makijaż. Nie jest może tragiczny, ale więcej go już nie kupię. Jestem o wiele bardziej zadowolona z tańszego pudru od Eveline(art makeup), ktory niestety znajduje się w dużo brzydszym opakowaniu, bez lusterka ale za to działa naprawdę super i to za niższą cenę.

Puder w kamieniu

U mnie sprawdza się super jako wykończenie makijażu. Idealnie wyrównuje pory, wygładzając twarz. Jest matowy, niewielka ilość wystarczy na pokrycie całej twarzy. Przedłuża trwałość makijażu, dzięki czemu nie muszę się martwić, że makijaż nie wytrzyma całego dnia. Nadaje skórze matowy wygląd, jednocześnie twarz wygląda naturalnie.

pudełko nie rozpada się!

Przy wyborze tego produktu kierowałam się głównie opakowaniem i tym, czy puder jest transparentny. Niestety prawie wszystkie pudry, które miałam, miały bardzo złej jakości pudełka, bez względu na to, ile kosztowały zawsze się łamały na zawiasach. Ten puder ma najlepsze opakowanie, ze wszystkich pudrów jakie dotychczas używałam. Wygląda porządnie, elegancko i nie rysuje się. Kolor 20, nazwany transparent dobrze stapia się ze skórą i nie wpływa na kolor makijażu.
Nie posiada zapachu, co mnie cieszy. Skład jest przeciętny i niestety na pierwszym miejscy niechlubny talk, potem tlenek tytanu i mica i inne. Puder spełnia swoją funkcję, matuje, nie wysusza, ale jak się skończy to kupię naturalny puder ryżowy i przełożę go do tego pudełka.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

świetny

To jest jeden z najlepszych pudrów w kamieniu jakiego używałam. Naprawdę, rozprowadza się lepiej niż niejeden który wcześniej używałam. W sam raz na wykończenie makijażu i zmatowienie cery latem

puder w kamieniu

Eveline Cosmetics, Celebrities Beauty (Mineralny puder w kamieniu)
samo opakowanie ma w zestawie lusterko (co jest plusem) jak i wygodny puszek.
Z łatwością się nakłada i zmywa. Jest dość wydajny.
Zmienia kolor skóry po użyciu. Nie współgra z każdym podkładem przez co ten nie wygląda zbyt korzystnie.
Delikatnie matowi cerę.

Nie sprawdził się

Skóra wygląda dobrze tylko chwilę po jego nałożeniu, w ciągu dnia zbiera się w załamaniach 'odkleja'. Z pewnością nie kupię ponownie.
Jak inne kosmetyki Eveline lubię to ten podkład okazał się porażką.

Matowe wykończenie

Wygodne opakowanie tego pudru z lusterkiem i gąbeczką sprawia, że jest to produkt nadający się do torebki, aby zawsze móc przypudrować nosek. Puder daje matowe wykończenie i utrwala makijaż, przy czym nie zmienia koloru podkładu i nie obciąża skóry. Jest dosyć wydajny i nie kruszy się tak łatwo.

Jest ok

Kupiłam go ze względu na opakowanie, chciałam mieć coś do torebki w wygodnym opakowaniu. Jeśli chodzi o sam produkt jest bardzo wydajny. Ładnie matowi i dobrze utrwala. Jak się przesadzi z nim to nie wygląda dobrze. Nakładanie dołączonym puszkiem jest trochę kłopotliwe, lepiej wygląda wklepany pędzlem.

Mój ulubieniec

Używam od ponad 5 lat i jest dla mnie niezastąpiony.
Ładnie dopasowuje się do kolorytu skóry.
Jest wydajny.
Matowe wykończenie.
Nie sprawia że makijaż wydaje się ciężki.
Lusterko i puszek do nakładania produktu na duży plus.

Super krycie

MIneralny puder w kamieniu to dla mnie nowość, więc musiałam przetestować. Zdziwiłam się jego trwałością i łatwością w nakładaniu.

Sięgam po niego, gdy mi się spieszy, lub gdy potrzebuję jedynie wyrównać koloryt swojej skóry. Nie jest to podkład więc nie przykryje wszystkich niedoskonałości, ale warto go przetestować.