BioFresh Cosmetics, Herbs of Bulgaria, Nourishing Face Cream Lavender (Krem do twarzy odżywiający lawendowy)

Zawiera olejek Jojoba, wodę lawendową, D-panthenol i witaminę E. Nie zawiera parabenów. Zalecany dla normalnej i tłustej skóry. Dzięki zawartości odżywczych i nawilżających składników, skóra twarzy jest chroniona, gładka i świeża.
Naturalne Kosmetyki Serii Lawenda stworzone są na bazie olejku lawendowego Wszystkie składniki są pochodzenia wyłącznie naturalnego, roślinnego, absolutnie nie szkodliwe , a przede wszystkim sprzyjające zdrowiu i urodzie. Produkty nie zawierają parabenów (chemicznych konserwantów), ropopochodnych produktów i barwników. Olejek Lawendowy odświeża, balansuje i stymuluje regenerujące procesy uszkodzonych tkanek ,głęboko nawilża skórę , nadaje produktom niepowtarzalny, świeży i relaksujący aromat.

uniwersalne
50 – 100ml
bez parabenów
w słoiczku
krem

fajny

znalazłam go dzięki filtrom na wizażu. od razu zamówiłam i bardzo zdziwiłam się dużą pojemnością kremu - 100 ml! ma dość mocny babciny zapach. mam cerę mocno tłustą ze skłonnością do zapychania i lekkim trądzikiem (trochę grudek na czole i hormonalny na brodzie) wchłania się do matu. makijaż nałożyłam na niego tylko raz (większe wyjście) i nic złego się nie stało. Moim zdaniem jest to taka naturalna nivea haha. Jest bardzo gęsty, ale jego właściwości są o wiele lepsze. I ma naturalny skład

Idealny dla cery tłustej

Znalazłam go w sklepie zielarsko-medycznym i bardzo mi się spodobał. Miałam do wyboru lawendę albo różę :). Spodobał mi się skład i nie żałowałam, to jest jeden z moich najlepszych kremów do twarzy. Przede wszystkim bardzo ładnie się wchłania, twarz nie pozostaje tłusta po nałożeniu kremu. Dobrze nawilża skórę. Nie mam żadnych zastrzeżeń. :)
INCI: Aqua, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera Oil, Dimethicone, Glycerin, Stearic Acid, Cera Alba, Phenoxyethanol, Capryl Glycol, Polyacrylamide/C13-14 Isoparaffin/Laureht-7, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene