Estee Lauder, Equalizer (Podkład)

Estee Lauder, Equalizer (Podkład)

Kilka tygodni temu zachęcona opiniami o kosmetykach Estee Lauder zakupiłam do swojej mieszanej cery podkład Equalizer. Miał matowić skórę tam, gdzie tłusta i nawilżać gdzie jest sucha. Efekt - pięknie świecąca twarz na linii T. Po raz pierwszy usłyszałam: "A czemu się tak błyszczysz dzisiaj?", co nie zdażało mi się gdy używałam tańszych podkładów. Poza tym kolor - fresco, czyli najjaśniejszy wcale nie jest jasny i musze go nakladac takze na szyje, żeby się nie odzaczał. Podkład jest mało kryjący, nie tworzy maski na twarzy. Kosztuje 140 zł. Ogólnie nie polecam - teraz mam Max Facor Hypersmooth i jestem o wiele bardziej zadowolona.

Oceniam na 3.00

to dobry podkład ale do cery mieszanej , ja mam skórę suchą i dlatego pewnie się nie sprawdził , mialam uczucie ściągniętej skóry.

Oceniam na 4.00

Ja z kolei moge polecic w/w specyfik. Uzywam go od 2 m-cy i na prawde nawilza tam gdzie powinien, a lekko matowi, gdzie skora tego ptrzebuje.Czyli po raz kolejny okazuje sie, ze nie kazdemu to samo pasuje