Avon, Planet Spa, Dead Sea Minerals, Thermal Mud Facial Mask (Maseczka do twarzy z błotem termalnym)

Maseczka do twarzy z błotem termalnym dokładnie oczyszcza i świetnie nawilża skórę, usuwa martwe komórki i nadmiar sebum oraz zmniejsza widoczność porów.

Dobry produkt

Maseczka jest wydajna, dobrze oczyszcza skórę, zmniejsza widoczność zaskórników. Skóra jest napięta i pełna życia. Używam maseczek dość rzadko, dlatego mnie starczyła na długoo. Teraz dostępna jest już nowa wersja tej maseczki, mam nadzieję, że okaże się równie dobra. Polecam polować na promocje :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Godna wypróbowania-uwaga uzależnia

Używam tej masezczki od zawsze. Zawsze ją mam w zestawie. Do tej regularnie wracam. Jest naprawdę skuteczna i to dla każdej pani i panienki. Ma szarą , kremową konsystencję. Po wyschnięciu staje się jaśniejsza. Dobrze zasycha , bez problemu się też zmywa. Świetnie oczyszcza, napina, wygładza, spłyca drobne zmarszczki, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Zapach również bardzo ładny typowo morski. Jest wydajna i tania. Zazwyczaj w granicach 10 pln. Zamknięta w miękkiej tubce z odchylanym korkiem.

Używam tego produktu od: od 6-7 lat
Ilość zużytych opakowań: 10 tubek , może więcej

Perfekcyjna

Maseczka dogłębnie oczyszcza skórę. Zostawia pory mniej widoczne, redukuje zaskórniki. Sprawia, że istniejące już krostki szybciej znikają. Maseczka odświeża skórę, rozjaśnia ją, wygładza i zmiękcza. Zapach jest ładny, konsystencja gęsta, opakowanie ładne oraz wygodne. Kosmetyk wystarcza na długo.

całkiem całkiem

Maseczka dość dobrze oczyszcza, nie podrażnia przy tym skóry. Jej minusem jest natomiast to, że niestety strasznie wysusza ... Fajna konsystencja i bardzo ładny męski zapach :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwzego

Rewelacyjny produkt w niskiej cenie

Do wypróbowania maseczek Avon namówiła mnie koleżanka. Zamówiłam kilka, ale ta z błotem i minerałami jest jedną z najlepszych :)

-Ma świetną konsystencję, gęstą, nie spływa z twarzy
-Ładnie pachnie, tak naturalnie, bez sztucznych nut zapachowych
-Oczyszcza skórę i pory

Jedyny minus to lekkie wysuszenie skóry, ale wystarczy dobra maseczka nawilżająca ;)

Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobra

Kupiłam kilka miesięcy temu zachęcona pozytywnymi recenzjami tu, na KWC i się nie zawiodłam ;)

+ łatwo się ją nakłada i zmywa, bo nie zasycha na kamień (ja trzymam ją 10min),
+ cera jest wyraźnie gładsza, odświeżona, pory faktycznie są zmniejszone, wypryski mniej widoczne. Słowem - obietnice producenta spełnione, co zdarza się baaardzo rzadko!
+ nie uczula,
+ ładnie pachnie,
+ jest wydajna (używam raz na tydzień, dwa, bo nie mam potrzeby częściej).

Minusów nie widzę.

Używam tego produktu od: 6 mies

Zawsze jest w moim zestawie kosmetyków

Kosmetyku używam już od dłuższego czasu i zapewne zawsze będę do niego wracała, to chyba jeden z tych kultowych dla mnie. Jakoś nie jestem szczególną fanką tej marki, ale faktycznie jest może 3-5 kosmetyków, ktore bardzo lubię i będę używała. Maseczka świetnie oczyszcza, skóra staje się po niej gładka i odświeżona, i nawet nieco rozświetlona. Miałam już wiele maseczek, ale zawsze wracam do tej, chyba jako jedna z niewielu spełnia swoje zadanie. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

chyba najlepsza

Fajna :) czasem stosuję na całą twarz, a czasem tylko punktowo - radzi sobie z niedoskonałościami. uratowała moją cerę przed 100 ;-)
Podoba mi się konstystencja i wydajność.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: niewiele pierwszego

Świetna maseczka

Bardzo lubię maseczki Planst Spa. Na tej też się nie zawiodłam.
Świetnie oczyszcza skórę twarzy, nadaje jej gładkość i promienność.
Pory są zwężone, skóra odświeżona i delikatnie nawilżona.
Konsystencja jest dość gęsta, ale nie ma problemu z nakładaniem. Maseczkę szybko się nakłada i łatwo zmywa gąbeczką.
Zapach jest ładny.
Jestem z niej bardzo zadowolona. Polecam

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Jak większość maseczek z serii Avon SPA i ta jest świetna. Po użyciu moja skóra jest w zdecydowanie lepszej kondycji. Pory są zwężone, cera zmatowiona. Ja czuję, że jest dobrze oczyszczona. Maseczka łatwo się zmywa, nie ma problemu z usunięciem jej z przypadkowo ubrudzonych ubrań.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: około 6 - 7

Miły relaks dla skóry

Nie wiem czy fakt, iż moja skóra twarzy czuje się po tej maseczce wyjątkowo dobrze wynika z jej faktycznego działania czy raczej podświadomej reakcji, że przecież używam maseczki. Tak czy siak lubie sobie zrobić chwile przyjemności i posiedzieć w niej nawet nieco dłużej niż wg zaleceń na opakowaniu. Ma fajną konsystencję i ciekawy zapach.

Używam tego produktu od: ponad roku

Spełnia swoją rolę

Bardzo lubię zapach maseczki :) . Nie wiem czy ja kupię ponownie dlatego, że szukam dobrej maseczki z glinką ;)

MASECZKA
przyjemnie mi się ja nakłada i nie mam problemu ze spłukaniem. W sumie sama przyjemność
Dodatkowym plusem jest to, ze wystarczy 5 min by odświeżyć twarz, więc jest dobra również dla osób zabieganych, które nie mają tyle czasu dla siebie.
Maseczka szybko zasycha i ściąga skórę twarzy. Dzięki temu po zmyciu pory są zwężone, a cera mięciutka

OPAKOWANIE
Tubka, z której łatwo można wycisnąć specyfik do ostatniej kropelki :) nawet przy ubrudzeniu się maseczkę można łatwo zmyć wodą

PLUSY
- zwęża pory
- skóra pozostaje miękka
- przyjemny zapach
- dobrze zasycha
- łatwo zmywa się wodą
- zasycha szybko, więc mogę ją zrobić nawet wtedy kiedy mam mało czasu :)
- wydajna

MINUSY
- nie można przetrzymywać maseczki dłużej :/ bo wtedy ciężko ja zmyć...
- średnio radzi sobie z zaskórnikami

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: 1 już prawie całe