Taylor Swift, Wonderstruck EDT

Taylor Swift, Wonderstruck EDT

Pierwszy zapach młodej piosenkarki Taylor Swift. Kompozycja zapachowa jest opisana jako urocza i smakowita - nuty kwiatowe mieszają się z nutami owocowymi na drewnianym tle.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: malina, jeżyna, kwiat jabłoni, frezja, zielona herbata
nuta serca: kapryfolium, wanilia, hibiskus
nuta bazy: ambra, piżmo, drzewo sandałowe, brzoskwinia

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

niech dzieje się magia

Wonderstuck dobrym zapachem jest. Dziękuje za uwagę . :)
Cała otoczka PR, wygląd butli , wygląd samey Taylor w reklamie dawał nadzieje , na zapach magiczny- ja przez to rozumiem wielowymiarowość.
Nie zawiodłam się , przeciwnie bardzo polubiłam tym pachnieć.
Otwiera się świeża i soczystą maliną. Dojrzała i soczystą. W sumię nuta maliny towarzyszy przez cały czas projekcji. Nie jest przesłodzona , frużelinowa. To malina prosto z krzaczka. Okala ją delikatna frezja. Wyczuwam również silną nutę herbacianą-jest taki moment na ciele gdy faktycznie wybija się spora nuta owocowej herbaty. Nie jest to zapach syntetyczny, jest kremowy , ciepły i otulający.
Następnie czuję mocnego i lepkiego hibiskusa , położonego na mlecznej wręcz budyniowej wanilii. Zapach robi się przez to gęstszy , świdruje skórę i mocno wyostrza zmysły.
Aromat herbaty , wanilii i maliny delikatnie sie przenika tworząc harmonijną całość.
Wszystko to spowite jest bazą z ciepłego bursztynu i mocno kremowego piżma z leciutką rysą sandałowca.
Lubie je nosić do sukienek , fuksjowych ust i szpilek nude.
Zostawiają spory ogon i faktycznie są bardzo trwałe.
Ja tą magię poczułam

make me wonder/avon ciut trwalszy

Jak któraś z Was jeszcze pamięta wycofany już zapach avonu Make me wonder i była zachwycona to bez wahania polecam wonderstruck. To jest wypisz wymaluj ten zapach. Oba mają jeżyny i wanilię w składzie i nawet wspólną część nazwy "wonder", no i kolor flakonika fioletowy.
Nie wiem czemu, ale juz kolejny raz stwierdzam, że chyba co niektórym brakuje pomysłu na nowy zapach i sobie podporzycza od avonu pomysły albo zrzyna na chama, podkręcając kosmicznie cene.
Od avonowskich pachnideł dawno się odkochałam ale znam je niemal wszystkie i na kilometr wyczuję avonowskie nuty zapachowe.
Flakonik ani ładny ani brzydki, dla fanek charmsów
Cena dość wysoka, ale trwałość lepsza niż u avonu - 4-5 godzin.
Dla fanów gatunku: jeżyny, borówki, poziomki w ulepkowatej otoczce

Używam tego produktu od: testy nadgarstkowe
Ilość zużytych opakowań: kilka ml

Przyjemny odgrzewaniec ;)

Wonderstruck to zapach typowo owocowy.Prosty i dziewczecy.Niczym mnie nie zaskoczyl.To taki troche odgrzewany kotlet;)Juz czulam podobna kompoyzcje zapachowa w Someday Biebera i BS Fantasy...
Sa owoce ,jezyny,maliny,truskawki w polaczeniu z pocukrzona woda.Jakby wyszorowane i pozbawione ulepnej slodyczy.Jest tu slodko ale nie za slodko ;)to taki dzienniaczek,niczego nie mozna od niego oczekiwac,zadnego dalszego rozwoju...ma byc owocowo,lekko slodko i koniec.Troche plasko,tandetnie ale przyjemnie:)Woderstruck jest dobrym zapachem na zakupy,na letnie poranki,napewno nikogo nie zemdli,nie zdominuje ,bo cicho pobrzmiewa przy skorze...Perfumy bardziej dla nastolatki niz dla mnie +25 :) ale mam i zuzyje swoje 30ml.
Butelka ladna,szkoda tylko za 30ml jest pozbawione tych lanczuszkow,korek i reszta wykonanana starnnie:)
trwalosc jakies 2-3h i pozniej zostaje jedynie slaby slad po zapachu.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 30ml