Maybelline New York, The Colossal, Volum' Cat Eyes Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Pojemność 9,2 ml

Nowa maskara Colossal Cat Eyes zapewnia niespotykaną dotąd objętość rzęs. Innowacyjna Szczoteczka z pazurem oraz kolagenowa formuła sprawiają, że rzęsy są nawet o 8-10 razy grubsze. Wystarczy chwila, by rzęsy w zewnętrznym kąciku były wydłużone i wywinięte, zapewniając nam prawdziwie kocie spojrzenie. Szczoteczka tuszu została specjalnie zaprojektowana tak, aby jak najlepiej dopasowywać się do kształtu rzęs i nadawać im maksymalne wydłużenie oraz objętość.
Zalety maskary:
- kompleks zwiększający objętość rzęs,
- składniki zapobiegające powstawaniu grudek,
- kremowa konsystencja i łatwa aplikacja dzięki emolientom.

Po prostu cudo!

Na tusz trafiłam zupełnie przypadkiem i zupełnie nie spodziewałam się takiego super efektu.
Szczotka sprawia, że rzęsy są znacznie podniesione do góry, znacznie wydłużone i gęstsze. Oko wydaje się bardziej otwarte i spojrzenie pełniejsze.
Sam tusz jest bardzo trwały, wodoodporny i nie niszczy rzęs.

ZALETY:
Wydłużenie rzęs
Gęstość
Wodoodporność
Trwałość
Uniesienie
Cena

+/-

Była to ciekawa wersja tuszu Colossal, miała bardzo fajną szczoteczkę która zapewniała fajny efekt makijażu, szkoda że już raczej ciężko go kupić, ale pamiętam miał też dziwny zapach,

Strata pieniędzy

Zawsze się łudzę i daję nabierać na rzeczy powypisywane na etykietkach, a po niedługim czasie się okazuje, że to tylko bzdury.
Tak jak w przypadku tego tuszu. Maybelline ma dużo dobrych produktów, ale czasami można natknąć się na takie buble jak maskara Cat Eyes. Nazwa obiecywała najwięcej. Kocie spojrzenie, dla każdej kobiety brzmi to pociągająco. Nie można jednak w przypadku tego produktu mówić o takim efekcie. Jedyną zaletą tuszu Maybelline jest szczoteczka, która potrafi dotrzeć do najkrótszych rzęs. Poza tym tusz nie pogrubia, niemiłosiernie się osypuje. W moim przypadku naprawdę kiepsko wygląd ana rzęsach.
Strata pieniędzy, tym bardziej, że w drogeriach można znaleźć lepsze maskary, których ceny zaczynają się od około 10 zł.

Bardzo dobry!

W naszym domu bardzo sobie chwalimy ten tusz do rzęs. Za każdym razem kiedy kupuję kolejne opakowanie nie mam okazji zbyt długo nacieszyć się tuszem, gdyż mama z siostrą podkradają mi go skrupulatnie:) Dla mnie idealny. Mam długie rzęsy, widzę ich pogrubienie, podkręcenie a co najważniejsze dzięki kształtowi szczoteczki dokładnie docieram do każdej rzęsy szczególnie tych dolnych. Fakt w ciągu dnia trochę się kruszy i usypuje, ale dla mnie i tak jest bardzo fajny!

Nie dorównuje serii

Tusz kupiłam jako trzeci w gamie Colossal i totalnie mnie nie zachwycił. Pogrubia zdecydowanie najsłabiej, osypuje się na policzki po drugiej warstwie, a szczoteczka jak dla mnie jest niesamowicie niepraktyczna, zwłaszcza przy malowaniu lewego oka. Do koloru nie mogę się przyczepić, ale lepszy tusz można z powodzeniem kupić za 10 złotych.

Typowa

Nie zachwyciła mnie. Zwyczajna maskara. Trochę pogrubiła i tyle. Musiałam się nią trochę pomęczyć, bo bardzo mi sklejała rzęsy. Dobrze, że kupiłam w promocji, bo są tańsze i lepsze produkty.

Tęsknię

Tęsknię za tym tuszem, tani (okresowo nawet bardzo - czasami kupiłam go za 10-12 zł)

Pytanie do reszty: jaki tusz aktualnie dostępny jest podobny do tego produktu?

Mój stary ulubieniec

Pierwszy raz zakupiłam go jak wchodził na rynek była to taka nowość, że znikał z półek, teraz no niestety odszedł w zapomniane. Był świetny, tusz nie rozmazywał się, nie osypywał i nie tworzył grudek a dzięki szczoteczce można było rzęsy pięknie wydłużyć, rozdzielić i pogrubić. Z biegiem czasu pojawiło się dużo innych tuszy, które przebiły go ale mimo wszystko dobrze go wspominam i kto wie, może ponownie go zakupie. Nie miałam mu nic do zarzucenia, teraz mogłoby się to zmienić ;)

SZCZOTECZKA CZYNI CUDA

Miałam go jakieś dwa lata temu,jest trudno dostępny(wpadłam na niego przypadkiem,chyba w Biedrze),ale to co zrobił z moimi rzęsami to nigdy tego nie zapomnę.Sam tusz nie jest jakiejś super jakości w zasadzie nic szczególnego,ale szczoteczka...........
Żadna szczoteczka nigdy w życiu tak pięknie nie wywinęła moich prostych jak drut rzęs,po prostu rewelacja!!!

może być

Lubię tusze tej marki zawsze czymś mnie zaskakują ,ten niewiarygodnie podkręcił moje rzęsy nadał im głębi spojrzenia .Nie skleja pomimo kilku warstw szczoteczka dociera nawet do najkrótszych włosków.Jednak po kilku godzinach troszkę się kruszy i dość łatwo się rozmywa nie nadaje się na deszczową pogodę.Nie ma kompletnie problemu ze zmywaniem ,bardzo ładnie schodzi .Jak dla mnie jest wydajny ponieważ szybko zużywam tuszę to nie daję im szans wyschnąć ,

OK

Tusz jest w miarę dobry. Ładnie pogrubia, podkręca, wydłuża rzęsy - daje efekt sztucznych rzęs. Niestety, ale tusz się rozmazuje jak jakaś łezka od wiatru pocieknie, niesamowicie się kruszy, w opakowaniu zasycha szybko, jak to tusze maybelline mają w zwyczaju, przez co nie jest warty swojej ceny.

najlepszy ze wszystkich od Maybelline

Uważam, że to był i nadal jest najlepszy tusz jaki kiedykolwiek wypuściła marka Maybelline, a także jeden z najlepszych w ogóle, z pośród tych z tradycyjną szczoteczką. Nie jest to jedynie moja opinia - wypróbowało go wiele kobiet z mojej rodziny i każda z nas powiedziałaby to samo. Dlatego właśnie zupełnie nie rozumiem, dlaczego pomimo grona tylu zadowolonych osób, tusz ten wycofano ze sprzedaży regularnej :( Pierwszy raz kupiłam go będąc jeszcze w gimnazjum, a ostatni - około 2 lata temu na wyprzedaży w Biedronce i od tej pory nigdzie go nie uraczyłam :( Przez tyle lat używania, zawsze byłam tym produktem zachwycona, a największym zaskoczeniem dla mnie jest to, że pomimo klasycznej szczoteczki, nie skleja on rzęs, a w dodatku rozczesuje je tak samo precyzyjnie, jak jego silikonowi konkurenci. Jedyną wadą, przez którą nie mogę go oznaczyć moim hitem jest fakt, że po kilku godzinach czasmi mi się osypywał :(