Joanna, Z Apteczki Babuni, Kremowy płyn do higieny intymnej z babką lancetowatą

Joanna, Z Apteczki Babuni, Kremowy płyn do higieny intymnej z babką lancetowatą

Sprawdź ceny produktu

Czerpiąc z tradycji medycyny ludowej opracowaliśmy recepturę płynu zawierającą ekstrakt roślinny naturalnie wspomagający pielęgnację intymnych partii ciała. Skorzystaj z wieloletnich doświadczeń i mądrości pokoleń - poznaj sprawdzoną formułę:
- babka lancetowata - wykazuje działanie przeciwzapalne, łagodząco i ochronnie wpływa na błony śluzowe oraz skórę,
- kwas mlekowy - utrzymuje właściwy, lekko kwaśny odczyn pH, zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji.
Kremowy płyn do higieny intymnej przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji sfer intymnych.
W rezultacie jego stosowania uzyskasz:
- odpowiednią pielęgnację i ochronę miejsc intymnych,
- utrzymanie właściwego fizjologicznego pH,
- uczucie komfortu i świeżości na długi czas.
Produkt testowany pod nadzorem lekarza ginekologa.

Świetny

Zgadzam się z wszystkimi obietnicami producenta. Płyn zapewnił mi ochronę przed infekcjami, świeżość i poczucie komfortu na długi czas.
Raczej bez zapachowy, mega wygodne opakowanie z pompką.
Nie mogę się o nim źle wypowiedzieć na pewno kupię ponownie.
Świetny produkt w niskiej cenie.

Lubię

Bardzo dobry, wydajny, tani, łatwo dostępny, łagodny, bezzapachowy lub o delikatnym, prawie niewyczuwalnym zapachu. Ma wygodne i ładne opakowanie, pompka mimo używania codziennie od dwóch miesięcy działa bez zarzutu, dozuje idealną ilość produktu. Polecam nawet w czasie infekcji.

Świetny produkt!

Niemal od zawsze używałam płynu Lactacyd, jednak w ubiegłym roku postanowiłam potestować inne płyny i żele dostępne na rynku.Najpierw kupiłam żel Sorayi z białą herbatą ,który potwornie mnie uczulił i to od pierwszego użycia. Następny był tej samej firmy, tyle, że z korą dębu - i znowu powtórka z rozrywki, z tym, że dopiero w połowie opakowania.
Jednak ja, jako uparte stworzenie, upierałam się nadal przy Sorayi i kupiłam trzecią butelkę z serii Lactissima ,polecany kobietom ciężarnym oraz w okresie połogu -wprawdzie obyło się bez pieczenia i uczulenia, ale nadal mi czegoś brakowało, był okrutnie przeciętny.
Potem przyjaciółka poleciła mi płyny Joanny, zachwalała je, twierdziła, że używała ich również w czasie ciąży i w okresie połogu i była zachwycona.
Tak więc, kupiłam i ja.

Płyn dostępny jest w 3 wariatach: Nagietek, Kora dębu oraz Babka lancetowata. Można również dostać je w dwóch pojemnościach, są opakowania mini po 100 ml oraz duże, z pompką po 300ml, obecnie występują one w nowszej wersji - białe, płaskie butelki, pompka została poprawiona i jest bardziej precyzyjna.
Ja w ramach próby zakupiłam najpierw wersję 100ml i wybrałam babkę lancetowatą. Tak mi się spodobał, że kupiłam od razu dwie butelki po 300 ml.

DANE TECHNICZNE:
*Wygodne opakowanie, pompka jest porządna i nie przecieka, ponadto dozuje dokładnie taką ilość produktu, jakiej sobie życzę.
*Cudowny zapach - świeży, kobiecy, delikatnie kwiatowy. Niesamowicie odświeża i daje długotrwałę poczucie czystości.
*Konsystencja, która jest po prostu...płynna ;). Nie gęsta, nie wodnista, wystarcza niewielka ilość, by oczyścić skórę.
*Wydajność - opakowanie 100ml wystarczyło mi na długo,używane 2 razy dziennie starczyło mi na 6 tygodni, zaś butelka 300 ml nie jest zużyta nawet w połowie, druga grzecznie czeka na swoją kolej :)
*Niska cena - 8 zł/300 ml, 4 zł/100 ml.
*Polska firma.
*Przyjazny skład.

DZIAŁANIE:
On świetnie oczyszcza i jest przy tym niesamowicie delikatny, sprawdza się świetnie w czasie miesiączki ,upałów, a także po stosunku. Nie podrażnia skóry po depilacji, mam wrażenie, że wręcz łagodzi wszelkie podrażnienia, skóra jest ukojona, nawilżona, czysta i świeża.
Myje dokładnie i pozostawia długotrwałe poczucie czystości oraz świeżości, co bardzo cenię.

Podsumowując - to naprawdę świetny produkt, spełniający wszystkie obietnice producenta, stanowiący mój niezbędnik do pielęgnacji okolic intymnych, w świetnym opakowaniu i w super cenie!

Można

Plusy:
-dobrze myje,
-daje uczucie odświeżenia,
-pozostawia delikatny zapach
-nie podrażnia,
-sprawdza się także do mycia wrażliwej skóry twarzy),
-wydajny.
Minusy:
-zawiera SLS,
-gdy opakowanie byłe pełne, płyn czasem się wylewał.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy

Mocno odświeża

Posiadałam wersję z korą dębu w nowym opakowaniu, biała plastikowa płaska butelka z pomką. Uwielbiam takie, nie ma ryzyka nabrania zbyt dużej ilości lub wylania pół butelki za jednym razem.
Płyn jest bardzo delikatny, nie podrażnia, pozostawia skórę w miejscach intymnych długo swieża i czystą. Zapach jest dość mocno ziołowy, niektórym może bardzo przeszkadzać. Mnie osobiście pasował. Wręcz idealny, gdyby nie..opakowanie.
Długi czas nie mogłam dociec, co się dzieje, że butelka jest ciąglę wymazana i klejąca od płynu. Okazało się, że po kilkunastu sekundach od nabrania płynu z dziubka wypływa mega duży "czop" :/
No paskudna sprawa...:/ nie wiem, czy to tylko mnie się trafił taki wybrakowany egzemplarz opakowania?
Poza tym płyn bardzo fajny, skutecznie odżwieżający

Lekarstwo

Serię "babciną" darzę niezwykłą sympatią i sentymentem.
Balsamy ratują mi skórę, ich zapach pieści zmysły, szampon sprawił że włosy po operacji przestały lecieć w zastraszającej ilości, a kąpiel solankowa relaksuje po ciężkim dniu, jak również nie przesusza mojej kapryśnej skóry.
Przyszła pora więc na płyny do higieny najdelikatniejszej sfery kobiety.

Dostępność w moim mieście średnia (zaledwie Auchan i może jakieś stoisko na osiedlowym targu), nad czym ubolewam. Koszt produktu niewielki - ja zapłaciłam ok 6 złotych.
Opakowanie cieszy serce i oczy. Uwielbiam proste formy, delikatne kolory, oraz jak to wszystko z sobą współgra i wygląda estetycznie. Tu każdy wariant został spełniony. Przód butelki wygląda bardzo dziewczęco i minimalistycznie zarazem, tył zawiera obietnice producenta które - moim zdaniem - nie są "na wyrost".
Butelka zwieńczona jest pompką, która od samego początku do samego końca spełnia swoje zadanie, działa bezproblemowo.

Płyn ma zabarwienie lekko mleczne, w świetle łazienki również lekko perliste.
Zapach jest absolutnie świeży, mnie kojarzący się z zapachem apteki (w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) ). W każdym razie po prysznicu miałam poczucie niesamowitej czystości, świeżości. Szczególnie podczas okresu sprawiał się fenomenalnie. Moje "trudne dni" są naprawdę trudne, a po zastosowaniu tego płynu czułam niesamowite odświeżenie, które trwało dłuższy czas, w związku z czym nie chodziłam zaraz po prysznicu skwaszona :)
Płyn na samym początku miał pole do popisu. Ledwo kończyłam poprzedni nabytek zaczęła mi się robić nieprzyjemna infekcja. Już byłam załamana że trzeba się wybrać do lekarza. Na wieczór zastosowałam recenzowany płyn, później rano, a na kolejny wieczór uświadomiłam sobie że moje miejsce intymne czuje się całkiem dobrze! Żadnych objawów infekcji! :)
Ponad to płyn łagodzi wszelakie podrażnienia po depilacji. Nie wysusza.
Podsumowując: dla mnie ten płyn jest jak lekarstwo. Nie podrażnia, nie uczula. Leczy stany zapalne, u mnie poradził sobie z początkami infekcji. Łagodzi skórę po depilacji. Fantastycznie odświeża na co dzień- jak również w dniach okresu, zapach jest subtelny - długo się utrzymuje.
Moim zdaniem wszystkie obietnice producenta zostały spełnione :)
Obecnie używam wersji z korą dębu :)
Recenzowany płyn bezapelacyjnie zasługuje na 5* ode mnie :)
Oj... będę wracać :)

Używam tego produktu od: ok 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 300 ml

Paskudnie uczulił :(

Bardzo się zawiodłam :( Używałam go dość długo i byłam średnio zadowolona. Niby przyjemny, fajna konsystencja, nienajgorszy zapach, ale "coś" mi nie pasowało. Niestety z czasem zaczęły się nasilać objawy podrażnienia. Zwalałam to na brane leki, ale po przejściu kuracji antybiotykowej to była już masakra i płyn definitywnie odstawiłam. Zaczęłam używać do higieny intymnej oliwkowego mydła do rąk (!) Yves Rocher i po paru dniach jak ręką odjął. Obeszło się nawet bez wizyty u lekarza. Teraz już jestem pewna, że przyczyną dyskomfortu a potem koszmarnego uczulenia był ten właśnie płyn.
O tyle dziwne, że do intymnej używałam różnych płynów, niektóre na kilometr śmierdziały chemią i miały jakieś kosmiczne kolory i NIGDY nie przydarzyło mi się tak koszmarne uczulenie.
Szkoda. Pewnie dobry, ale nie dla mnie.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno 300 ml

THE BEST

Najlepszy z tańszych. Wiem, ze teraz mają nową, ładniejszą szatę graficzną. Płyn jest rewelacyjny, polecam, warto, plusy:
- cena
- wydajność
- opakowanie z pompką, esteyczne, higieniczne, widać ile zostalo do końca
- dobrze się pieni
- odświeża
- dobrze myje
- nie podrażnia, nie wysusza, nie uczula
- łagodzi stany zapalne
Dla mnie absolutny must have jeśli chodzi o płyn do higieny intymnej.
Po prostu bezkonkurencyjny.Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

świetny!

Jeden z najlepszych kosmetyków do higieny intymnej jakich używałam.

+ Jest bardzo łagodny i delikatny
+ Nie powoduje podrażnień czy przesuszeń
+ Łagodzi podrażnienia po goleniu okolic bikini
+ łagodzi drobne krostki
+ Dobrze myje i odświeża
+ Jego zapach długo się utrzymuje
+ Jest wydajny i do tego tani

- Ciężko mi jest opanować tę pompkę :brzydal:

Używam go nie tylko do mycia okolic intymnych, ale także jako żelu pod prysznic do całego ciała. Sprawdza się świetnie!
Szczególnie \'zaimponowało\' mi w nim to, że potrafi łagodzić małe krostki, oraz podrażnienia, pieczące miejsca po goleniu.

Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca