WIZAŻ logo
Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Produkty podobne
Artykuły
Farby do włosów

Schwarzkopf Creme Supreme, Pielęgnująca farba w kremie 

star fullstar fullstar fullstar fullstar full
4,8 (117)
6 hitów!
86% kupi ponownie

Porównaj ceny

allegro
34,50  zł
Superpharm
34,99  zł

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby opinie publikowane w katalogu KWC pochodziły od osób, które faktycznie używały opiniowane produkty. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.
Średnia ocena:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
4,8 na 5
Wydajność:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
Zgodność z opisem producenta:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
Stosunek jakości do ceny:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
Opakowanie:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
Zapach:
star fullstar fullstar fullstar fullstar full
Kupi ponownie: 86% osób
  • 31 maja 2026 o 17:04
    Rewelacyjna!!!
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańkilka opakowań
    Od kiedy używasz produktukilka miesięcy
    Gdzie został kupiony produktW drogerii tradycyjnej
    Podchodziłam z pewną nieufnością do tego produktu, ale okazał się strzałem w 10. Użyłam tej farby dwa razy i właśnie po tym drugim razie mogłam w pełni docenić jej zalety. Nie potrzebujesz ani miseczki ani pędzelka - mieszankę przygotowujesz w załączonej butelce i bezpośrednio z niej nakładasz farbę na włosy. Pomysłową końcówkę użyjesz do rozdzielania pasm włosów. Farba dokładnie pokrywa siwe włosy, które nie są widoczne lub ładnie się komponują z pozostałymi (u mnie kolor blond) przez około miesiąc- dla mnie to bardzo wiele (mambbardzo dużo siwych włosów szczególnie na skroniach). Po farbowaniu, włosy są miękkie, nawilżone, miło pachnące- do farby załączona jest odżywka po oraz ochronna maseczka przed. Dla mnie zdecydiwanie warta swojej ceny! Opakowanie wystarcza na pokrycie odrostów gęstych włosów.
    Zalety:
    • Piękny kolor
    • Ochrona i regeneracja włosów
    • Łatwa aplikacja
    Wady:
    • Brak
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 30 kwietnia 2026 o 19:03
    Świetna koloryzacja i ochrona włosów
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańjedno opakowanie
    Od kiedy używasz produktumiesiąc
    Gdzie został kupiony produktW drogerii internetowej
    Nie dawno miałam pierwszy raz okazję wypróbować tą świetną jakościowo farbę od Schwarzkopf która jest rewolucją w koloryzacji bez szkód dla włosów dając efekt pięknego, długotrwałego koloru i miękkich odpornych na uszkodzenia włosów,koloryzacja tą farbą to kilkuetapowy zabieg z użyciem odżywek, wzmacniaczy koloru i samej farby w moim wymarzonym kolorze chłodnego brązu z popielatymi refleksami, po aplikacji i czasie trzymania jej na włosach są one miękkie i lśniące a refleksy na włosach pięknie widoczne w słońcu ,kolor trwa przez długi czas i czuję wyraźną miękkość jakiej nie odczuwałam nigdy przedtem podczas koloryzacji więc jestem bardzo zadowolona z tej farby i ją serdecznie polecam.
    Zalety:
    • Bardzo dobra jakościowo farba o świetnych właściwościach odbudowujących włosy dbając o ich kondycję i blask
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    8 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 21 kwietnia 2026 o 3:37
    To jest mój hit najlepsza farba
    Kupi ponownieTak
    Liczba zużytych opakowańkilka opakowań
    Od kiedy używasz produktukilka miesięcy
    Gdzie został kupiony produktW drogerii tradycyjnej
    Przepiękny kolor super miękkie włosy po farbowaniu , wielki plus za 4 etapowa koloryzację . To jest mój must have . Kolor trzyma się naprawdę długo . Na moje grube długie kręcone włosy kupiłam 4 opakowania gdzie w zupełności wystarczyły 3 . Farba jest naprawdę wydajna
    Zalety:
    • Łatwość użycia , pielęgnacja
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • star fullstar emptystar emptystar emptystar empty
    1 / 5
    18 marca 2026 o 18:39
    Beznadziejna
    Kupi ponownieNie
    Liczba zużytych opakowańjedno opakowanie
    Od kiedy używasz produktutydzień
    Gdzie został kupiony produktW drogerii tradycyjnej
    Edit: po kilku myciach wszystkie siwe włosy widać, farba się z nich zmyła, ale oczywiście reszta włosów jest nadal przyciemniona z rudym połyskiem. Włosy są gładkie i miękkie tylko po nałożeniu farby, potem są wysuszone i plączące. To było moje pierwsze farbowanie włosów od 20 lat. Miałam niewiele siwych włosów, może z kilkanaście procent, z wierzchu praktycznie wcale ale powyżej skroni, głębiej były już nieco widoczne, przy związaniu do góry trochę się odsłaniały. Od kilku lat biłam się z myślami, czy to już czas, ostatnio zobaczyłam tą farbę w sklepie, bo przykuła moją uwagę, wróciłam do domu, poczytałam, przemyślałam i wróciłam do sklepu, gdyż byłam pewna, że to będzie mój kolor (wybrałam chłodny, popielaty ciemny blond 6-16). Kierowałam się tylko odpowiednim kolorem, moje włosy zawsze miały miedziany połysk i zależało mi żeby go nie podbijać, dlatego popielaty ton wydawał mi się odpowiedni. Nie chciałam zmieniać koloru włosów, jedynie ukryć siwe i ewentualnie stonować miedziany połysk. Czy to pielęgnacyjna farba, to już mnie nie interesowało, bo moje włosy są super gładkie, bardzo niskoporowate, zawsze jak tafla wody i nie da się ich zniszczyć w żaden sposób. Pierwszy etap-pre serum trochę mnie zaskoczył, bo serum jest tak bardzo małe, że nie wystarcza na dokładne pokrycie włosów, tylko lekkie ich muśnięcie, starałam się jak mogłam, żeby tego mikrusa jakoś równomiernie rozprowadzić, skupiłam się na siwych włosach i tam musiało dotrzeć. Sama farba nie śmierdzi mocno, jest naprawdę znośna i o dziwo wystarczyła na moje dosyć długie i gęste włosy na styk. Odżywka bardzo fajna, faktycznie włosy są jeszcze bardziej lśniące, gładkie i sypkie. Farba też zupełnie nie brudzi skóry, jeżeli posmarujemy się kremem, przy farbach starego typu nawet krem nie pomagał. Efekt-cóż, z jednej strony chciałam uzyskać efekt niemal identyczny z naturalnym i żeby nikt się nie zorientował, że przefarbowałam włosy-to się udało. Niby miał być chłodny-popielaty pigment, ale w ogóle nie zniwelował mojej miedzi, mam wrażenie, że nawet ją minimalnie podbił, popielatego tonu w farbie jest zdecydowanie za mało. Co do "100 % pokrycia siwych włosów" jak obiecuje producent, to tutaj jest rozczarowana. Ja tych siwych włosów miałam naprawdę bardzo mało i nie były one białe, tylko siwo-miedziane, białe może pojedyncze sztuki. Farba jedynie je przyciemniła, ale nadal odznaczają się od reszty jak się dobrze przyjrzeć (a ja wiem gdzie patrzeć i mnie to denerwuje), kilka sztuk tych sztywnych i białych prawie w ogóle nie złapało, więc ta farba chyba kompletnie odpada w przypadku całkowicie siwych włosów (chyba że farbuje wysokoporowate, a tak gładkich jak moje pop prostu nie łapie). Farbę zakupiłam w promocji za 35zł i uważam, że więcej absolutnie nie jest warta, gdyż oczekuję pełnego pokrycia moich jakże śmiesznie siwych włosów, co się nie udało. Plus za naturalny efekt, przynajmniej trafiłam farbę która mnie nie zdemaskuje, jednak będę szukać dalej i chyba sięgnę po profesjonalne farby i kolor zmieszam sama.
    Zalety:
    • Naturalny kolor, łatwość nakładania, nie brudzi skóry
    Wady:
    • Zmywa się z siwych włosów
    • Nie kryje dobrze nawet lekko siwych włosów, chłodny popielaty nie wychodzi chłodny tylko rudy
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar fullstar full
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    4 / 5
    9 stycznia 2026 o 9:20
    (Nie) dość dobra
    Kupi ponownieNie wiem
    Liczba zużytych opakowańjedno opakowanie
    Od kiedy używasz produktumiesiąc
    Gdzie został kupiony produktW drogerii tradycyjnej
    Siwieje od liceum i przetestowałam dziesiątki farb przez dwadzieścia lat, mam włosy długie, ciemnoczekoladowe z około 1.5 cm srebrnym odrostem. Farba ma swoje plusy i minusy, plasując się w górze stawki ale nie na szczycie. Z pozytywów : zostawia włosy wypielęgnowane, naprawdę jedwabiste i błyszczące, bardzo zbliżone tonem do wyjściowego. Nie jest to drutowaty sztywny włos w tępym odcieniu "płaski mahoń". Stosowałam się do wszystkich etapów zaleconych w ulotce i nie mogę powiedzieć że pogorszył ich kondycję. Aplikacja jest dość łatwa - z butelki z dzióbkiem, nie wymaga żadnych miseczek, pędzli i innych cudów. Kolor również wiarygodny i serio zgodny z opisem, nawet aż za bardzo! spodziewałam się mocniejszego tonu "gorzkiej czekolady", a przy 5.1 jest dokładnie taki jak napisano "jasny brąz". W efekcie złapał moją siwiznę płowym blondem ;) niby jest to naturalne przejście, zbliżone do mojego koloru z dzieciństwa, ale nie chodziło mi o to żeby ledwo przyciemnić odrost i pozostawić go nadal widocznym... chciałam go pokryć jednolicie od nasady... Niestety w temacie likwidacji siwych włosów nie jestem zadowolona. Musiałabym farbować je co 2 tygodnie a to za duży wydatek, farba w regularnej cenie jest zwyczajnie droga i ze względu na gęstość mało wydajna. Brudzi skórę standardowo, trzeba szybko domyć bo się wżera w czoło czy szyję, na szczęście nie "czerni" przedziałka jak niektóre firmy. Włosy są ładne, lśniące, z naturalnymi refleksami i nie śmierdzą amoniakiem, ale niedostatecznie nasycony kolor na odroście i cena przy niskiej wydajności powodują, że nie będę do niej wracać co miesiąc. Wahałam się między 3 a 4 gwiazdkami, wszak to nie odżywka nabłyszczająca, tylko coś co obiecuje krycie, ale dam jej jeszcze szansę przy ciemniejszym odcieniu.
    Szczegóły:
    • Wydajność
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Zgodność z opisem producenta
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Stosunek jakości do ceny
      star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    • Opakowanie
      star fullstar fullstar fullstar fullstar empty
    • Zapach
      star fullstar fullstar fullstar emptystar empty
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne


Artykuły

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
szukaj